Дізнатися більше

ПІДНІМІТЬ ОБЕРТИ СВОЄЇ РОДИНИ.

ПІДНІМІТЬ ОБЕРТИ СВОЄЇ РОДИНИ.

Перший BMW 2 серії Gran Tourer.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

BMW 2 серії Гран Турер – реальний доказ того, що компактні розміри, функціональність та різноманітність можуть бути прекрасно поєднанні з динамічним дизайном. Яке б завдання Ви не поставили перед Вашим BMW: спортивні перегони, подорожі на вихідні чи повсякденні поїздки – він завжди готовий продемонструвати динамічні характеристики, які Ви очікуєте від автомобілів марки BMW.

Змішаний цикл, л/100 км (218d) 4.5–4.3 [4.5–4.3]
Об'єм багажного відділення 645 та 1 905 літрів
Складна спинка сидіння пасажиру так

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ BMW 2 СЕРІЇ ГРАН ТУРЕР.

Комфорт та різноманітність.

Комфорт та різноманітність.

Для друзів, рідних ча багажу - BMW 2 серії Гран Турер гарантує максимальну гнучкість відповідно до Ваших потреб. Від універсальної кабіни водія до регульованих задніх сидінь і просторого багажного відділення, всередині якого можна додатково встановити третій ряд сидінь ще для двох пасажирів – місце знайдеться для всіх і усього.
Дизайн.

Дизайн.

Пропорції BMW 2 серії Гран Турер одразу ж вказують на його універсальність. Якщо подивитись спереду, автомобіль виглядає по спортивному низьким. Широка решітка радіатора притягує до себе увагу і розташована нижче рівня фар, що забезпечує динамічний вигляд, невластивий автомобілям у цьому сегменті. Якщо Ви хочете пізнати цей величезний світ за допомогою BMW 2 серії Гран Турер, все що Вам треба - просто сісти в автомобіль. Тому що просторість – основна характерна особливість цього автомобіля. Величезне лобове скло і панорамний скляний дах (пропонується як опція) допомагають забезпечити відкриту і світлу атмосферу, котру можна посилити за рахунок опційного пакету освітлення.
Багатофункціональність у кабіні водія.

Багатофункціональність у кабіні водія.

Великі передні фари підкреслюють функціональність автомобіля. Та важливе не тільки зовнішнє враження. Регульовані сидіння і велика кількість місць для зберігання також забезпечують неперевершену гнучкість.

100 кВт

Інноваційний 3-циліндровий бензиновий двигун у BMW 218i Гран Турер доводить, що новий рівень задоволення від керування та ефективності було досягнуто. Завдяки турбокомпресору, високоточній системі вприскування палива та системі контролю роботи клапанів Valvetronic, яка включає здвоєну систему Vanos, цей двигун має однакові ДНК з багаторазовим володарем премій – рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном BMW з технологією TwinPower Turbo. А вражаюче звучання двигуна лише додає задоволення від процесу водіння BMW. Усі показники визначені у відповідності з випробувальним циклом ЄС і залежать від обраного типорозміру шин.