BMW M135i xDrive

THE 1

THE 1

НОВИЙ BMW M135i xDRIVE: 306 К.С, 225 кВт, 450 Н.М.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Пропонуючи більше продуктивності, більше стилю й більше задоволення від водіння, абсолютно новий BMW M135i xDrive встановлює нові стандарти. Його спортивна зовнішність демонструє це з особливими деталями, такими як спеціальна подвійна решітка радіатора M135i xDrive у вигляді сітки, задній спойлер М і дві 100-мм вихлопні труби. На дорозі BMW M135i xDrive задає тон: поєднання стандартного спортивного диференціала M Sport, BMW xDrive, трансмісії Steptronic Sport та рульового управління M Sports робить його кращим автомобілем у своєму класі з точки зору маневреності і поворотів. Цей впевнений автомобіль BMW 1 серії M, оснащений високооборотним 4-циліндровим бензиновим двигуном BMW M135i M TwinPower Turbo, пропонує новий рівень продуктивності й динаміки водіння.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

ЄДИНИЙ В СВОЄМУ РОДІ.

BMW M135i xDrive демонструє свої спортивні якості.

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

НАЙКРАЩА ДИНАМІКА РУХУ.

НАЙКРАЩА ДИНАМІКА РУХУ.

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

Витрата палива і викиди CO2 у BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від параметрів обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.