Динаміка руху та економічність

БІЛЬШЕ ВЕСЕЛОЩІВ. МЕНШЕ ПАЛИВА.

БІЛЬШЕ ВЕСЕЛОЩІВ. МЕНШЕ ПАЛИВА.

Поєднання динамічних характеристик та економічності в BMW 2 серії Гран Турер.

Бензинові та дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo, вдосконалена ходова система і коробка перемикання передач Steptronic з чіткими перемиканнями: BMW 2 серії Гран Турер забезпечує враження від спортивної їзди як на довгих прямих, так і на звивистих поворотах. До того ж він вирізняється економічністю. Завдяки його інтелектуальній системі керування енергією та технологіям EfficientDynamics BMW 2 серії Гран Турер має чудові показники витрати палива, низький рівень шкідливих викидів, і не спустошить Ваш гаманець.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.
Намагаючись домогтися найкращої динаміки за мінімальних витрат палива, ми передусім думаємо про задоволення за кермом, яке притаманне BMW. BMW EfficientDynamics – це стратегія BMW, яка спрямована на зниження витрат пального і викидів СО2 одночасно із покращенням динамічних характеристик та забезпеченням максимального задоволення за кермом. Вона втілює комплекс заходів, які охоплюють трансмісію, систему управління потоками енергії а також концепцію автомобіля – при чому в кожному серійному автомобілі BMW. Підвищення ходових характеристик з одночасним зниженням витрати палива забезпечує нове покоління бензинових та дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo. Свій внесок в економічність додає оптимальна аеродинаміка, а концепція BMW EfficientLightweight одночасно знижує вагу та підвищує жорсткість кузова автомобіля завдяки використанню правильних матеріалів у відповідних детелях. В цьому випадку BMW переконливо демонструє свою націленість на інновації, а також підтверджує свій статус єдиного великого серійного виробника, який робить ставку на надлегкий і одночасно високоміцний матеріал карбон (вуглепластик). Забезпечення стилю водіння, за якого матиме місце оптимальний рівень витрат палива, гарантує комплекс технологій, до якого входять інтелектуальна система розподілу енергії та опціональний режим ECO PRO.
photo_text_left_right8955
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується навіть до найскладніших умов на дорозі, забезпечуючи чудове зчеплення коліс з поверхнею. Завдяки системі xDrive та системі динамічного контролю курсової стійкості (DSC) автомобіль зберігає курсову стійкість і керованість. Завдяки сенсорам DSC, система xDrive динамічно перерозподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями з метою уникнення надмірного або недостатнього повороту і таким чином забезпечує неперевершене дотримання курсу. Крім того, ця система забезпечує швидке і безпечнене прискорення на слизькій або крутій ділянках дороги. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в керування автомобілем так інтенсивно. Таким чином, система xDrive поєднує в собі переваги повного приводу (якісне зчеплення з поверхнею, курсова стійкість і безпека) з класичною маневреністю BMW.

BMW sDRIVE.
Система sDrive стосується автомобілів BMW, в яких крутний момент передається тільки на одну вісь. Більшость автомобілів BMW обладнані системою заднього приводу sDrive. Але деякі концепції автомобілів передбачають встановлення передньопроводної системи sDrive. Система переднього проводу sDrive в BMW 2 серії Гран Турер – це рішення для автомобілів, які є компактними, але пропонують великий об’єм вільного простору в салоні разом із динамічністю та маневреністю, які притаманні автомобілям цього виробника.
photo_text_left_right8961
ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ У НАЙКРАЩІЙ ФОРМІ.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ У НАЙКРАЩІЙ ФОРМІ.

Перегляньте відео та дізнайтесь більше про BMW 2 серії Гран Турер.

simple_slider_slide
simple_slider_slide

СИСТЕМА DYNAMIC DRIVE.

Система Dynamic Drive BMW 2 серії Гран Турер – це поєднання чудової динаміки та неперевершеної економічності. Бензинові та дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo в поєднанні з 6-ступінчатою або 8-ступінчатою коробкою передач Steptronic з оптимізованим кроком між передачами допомагають забезпечити оптимальну подачу потужності, покращену реакцію, низький рівень шкідливих викидів та комфортну їзду.

Технологія BMW TwinPower Turbo
6-ступінчата коробка перемикання передач Steptronic
8-ступінчата коробка перемикання передач Steptronic
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

Зниження витрати палива, підвищення задоволення від водіння: за рахунок використання інтелектуального керування енергією від BMW EfficientDynamics, в BMW 2 серії Гран Турер суттєво підвищується віддача від кожної краплини палива. Більше динаміки, більше ефективності та більше задоволення.

Режим ECO PRO
Автоматична функція Start/Stop
Рекуперація енергії гальмування
Індикатор оптимального моменту перемикання передач
simple_slider_slide
simple_slider_slide

АЕРОДИНАМІКА.

Завдяки адресним заходам щодо оптимізації аеродинамічних властивостей кожен автомобіль BMW може похвалитися видатними значеннями коефіцієнта динамічного опору. Що сприяє підвищенню економічності та стійкості під час руху, а також допомагає знизити рівень шуму в салоні. Все це досягається за рахунок використання таких сучасних рішень, як контроль виходу повітря, плаский кожух днища, задні аеродинамічні стабілізатори і повітряна завіса на передньому фартусі.

Повітрозабірник
Спойлери
МАНЕВРЕНІСТЬ ТА КОМФОРТНЕ ВОДІННЯ.
Маневреність у міському потоці транспорту і відпочинок під час довготривалих подорожей. BMW 2 серії Гран Турер ідеально підлаштовується до відповідних дорожніх умов і забезпечує задоволення від водіння за будь-яких обставин. Дотримуйтесь вірного напрямку увесь час – завдяки електромеханічному підсилювачу рульового привода, котрий забезпечує точну керованість , підвищує маневреність і комфорт під час їзди. Ідеально адаптований до концепції автомобіля, він дивує своєю точністю, чудовим відчуттям дороги і легкістю обертання рульового колеса в процесі парковки. Адаптивне спортивне рульове керування з функцією Servotronic забезпечує безпосередню і чітку керованість, вимагаючи менше фізичних зусиль на поворотах. Воно реагує на кут повороту рульового колеса і регулює передаточне співвідношення рульового механізму. Це дозволяє покращити керованість під час спортивної їзди, а також підвищить зручність під час паркування та під час проходження поворотів.
photo_text_left_right8987