Новий BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Новий BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Спортивний, елегантний і стильний - в лютому 2017 року на світові ринки виходить BMW 5 серії Седан сьомого покоління. Основні зміни: ще більш висока динаміка, максимальна кількість систем допомоги водієві, найвища мережева інтеграція та нова інноваційна система управління. Таким чином, новий BMW 5 серії Седан ідеально екіпірований для того, щоб продовжити унікальний успіх свого попередника.

Спортивний, елегантний і стильний - в лютому 2017 року на світові ринки виходить BMW 5 серії Седан сьомого покоління. Основні зміни: ще більш висока динаміка, максимальна кількість систем допомоги водієві, найвища мережева інтеграція та нова інноваційна система управління. Таким чином, новий BMW 5 серії Седан ідеально екіпірований для того, щоб продовжити унікальний успіх свого попередника. Всього BMW 5 серії перших шести поколінь було продано більше 7,6 мільйона примірників. «Сьоме покоління BMW 5 серії вказує шлях у майбутнє, як ми його собі випередили в нашій стратегії NUMBER ONE> NEXT. Технологічне лідерство, високоемоційні продукти і цифрова техніка - наші головні чинники успіху. Розширюючи асортимент у великих класах, ми відповідаємо на побажання багатьох клієнтів. Я впевнений, що новий BMW 5 серії не тільки служить прикладом в плані технологій, а й захоплює своєю емоційністю. Він був і залишається седаном бізнес-класу в чистому вигляді », - зазначив Харальд Крюгер, голова правління BMW AG. 

Максимальне задоволення від водіння і найкраща аеродинаміка.

Послідовне використання раціональної полегшеної конструкції BMW EfficientLightweight з більш широким застосуванням алюмінію і високоміцних сталей дозволило на 100 кілограмів знизити масу автомобіля в порівнянні з попередньою моделлю. Нова конструкція ходової частини, низький центр ваги автомобіля, типова для BMW збалансована по осях і виключно жорсткий на кручення полегшений кузов дозволяють з'єднати максимальну динаміку зі звичним для BMW 5 серії комфортом для подорожей. Різні опції ходової частини, такі як інтегральне активне рульове управління, яке тепер може комбінуватися з інтелектуальною системою повного приводу xDrive, доповнюють загальну підкреслено динамічну концепцію автомобіля, завдяки якій BMW 5 серії Седан знову виходить на лідируючі позиції в своєму класі. При коефіцієнті аеродинамічного опору Cw = 0,22 новий 4,935-метровий BMW 5 серії Седан має кращий показник в класі.

Наступний крок до автоматизованої їзди.

Завдяки великій кількості систем допомоги водієві новий BMW 5 серії пропонує водієві максимальну підтримку - не тільки в критичних ситуаціях, але і в умовах руху, які не потребують особливої ​​напруги, як наприклад в пробці і в повільно «повзучому» потоці транспорту або на монотонних ділянках автомагістралі. Для цього автомобіль серійно оснащений стереоскопічною відеокамерою, яка спільно з опціональними радарними і ультразвуковими датчиками контролює околиці автомобіля. Новинкою в BMW 5 серії крім асистента аварійного рульового управління і системи попередження про наявність транспорту, що рухається в поперечному напрямку, є асистент перестроювання і асистент утримання на смузі з активним захистом від бічних зіткнень. Останній спостерігає за смугами руху і рухається поблизу автомобіля транспортом і активно підтримує водія при загрозі зіткнення коригуючих втручанням в рульове керування.

Завдяки розширеним функціям опціонального активного круїз-контролю (Active Cruise Control, ACC) та асистента рулювання і утримання на смузі BMW 5 серії просунувся ще на один крок на шляху до автоматизованого руху. Так, наприклад, система круїз-контролю враховує наявні на маршруті слідування обмеження швидкості, які їй надає опціональний інтелектуальний асистент підтримки швидкості Intelligent Speed ​​Assist, причому водій може задавати коригування +/- 15 км/год. У швидкісному діапазоні від 0 до 210 км/год автомобіль повністю звільняє водія, якщо той того хоче, від необхідності натискати на педаль акселератора, гальмувати і працювати кермом. Інтелектуальна функція автоматичного виключення і перезапуску двигуна Auto Start Stop працює тепер в залежності від дорожньої і транспортної ситуації і таким чином пропонує ще більший комфорт.

Інтуїтивне управління і всеосяжний комфорт.

Для ще більш простого і зручного управління новий BMW 5 серії оснащений системою iDrive наступного покоління. У топовій комплектаціі функції навігації, телефону, інформаційно-розважальні функції і функції автомобіля відображаються на 10,25-дюймовому кольоровому дисплеї з високою роздільною здатністю. Управління в залежності від уподобань водія здійснюється за допомогою контролера iDrive, голосових команд, жестів або дотику до екранних кнопок дисплея. Ці великі зони управління на екрані, виконані у вигляді «плиток», можна розташовувати в будь-якому порядку на свій розсуд. У «плитках» вказується постійно актуалізовуваний зміст вкладеного меню. Багатобарвний проекційний дисплей BMW останнього покоління має збільшену на 70 відсотків у порівнянні з попереднім виконанням проекційну поверхню. На нього виводяться дорожні знаки, списки телефонних контактів, назва радіостанції, назва музичного треку, вказівки навігаційної системи або попередження систем допомоги водієві.

Розширені можливості для розміщення речей, збільшений запас простору над головою в задній частині салону і комфортні сидіння з масажною функцією забезпечують пасажирам максимум комфорту, як і інноваційне регулювання сидінь за допомогою сенсорних датчиків або 4-зонний клімат-контроль з іонізацією і легкою ароматизацією повітря. Спеціальна капсула двигуна (SYNTAK), акустичне лобове скло і акустична оббивка стелі додатково і вельми істотно знижують рівень шуму в салоні. Всі функції фар BMW 5 серії Седан в базовій комплектації виконані в світлодіодній техніці. В якості опції пропонуються адаптивні світлодіодні фари з регульованим світлорозподілом, включаючи функцію освітлення при круговому русі і не осліплюють систему управління дальнім світлом BMW Selective Beam з дальністю дії до 500 метрів.

Прогрес в області мережевої взаємодії між водієм, автомобілем і навколишнім світом.

Новий BMW 5 серії вражає своїми можливостями в області мережевої інтеграції: широкий асортимент BMW ConnectedDrive доповнений новими сервісами, які забезпечують підвищений комфорт і економію часу для бізнесменів. Це, зокрема, новий сервіс ParkNow для онлайн-резервування та оплати паркувальних місць, інтелектуальна служба для пошуку паркувальних місць On-Street Parking Information і що пропонується в якості опції асистент паркування, який фіксує вільні паркувальні місця і автоматично паркується автомобіль. Завдяки функції Microsoft Exchange користувачі Microsoft Office 365 вперше можуть синхронізувати і обробляти в автомобілі повідомлення електронної пошти, записи в календарі і контактні дані. Використовуючи опціональний сервіс Remote Parking, можна за допомогою автомобільного ключа дистанційно керувати процесом парковки, щоб поставити BMW 5 Седан на дуже вузьке місце для паркування. Крім того, була додатково оптимізована інтеграція смартфона в автомобіль - починаючи від сервісу Apple CarPlay, який вперше в автомобільній галузі має повністю бездротову інтеграцію, до пристрою індуктивної зарядки телефону і точки доступу WLAN, що об'єднує до десяти мобільних пристроїв.

Персоналізована інформація через BMW Connected Onboard.

З липня 2016 року BMW Connected, ваш персональний цифровий асистент мобільності від BMW, доступний також в Європі. Наступний етап розробки з додатковими сервісами вводиться разом з новим BMW 5 серії. З BMW Connected Onboard водій отримує огляд інформації щодо своєї мобільності. Прямо зі смартфона в автомобіль передається і відображається на персоналізованому екрані така важлива інформація, як наступний пункт призначення і орієнтовний час прибуття. Сервіс віддаленого огляду Remote 3D View дозволяє водієві в дорозі вивести на смартфон тривимірне відображення ситуації навколо свого автомобіля - таким чином автомобіль завжди буде у нього перед очима.

BMW 530i і BMW 540i: нові бензинові варіанти.

Всі двигуни належать до нової модульної лінійки двигунів BMW EfficientDynamics. Завдяки технології BMW TwinPower Turbo ці силові агрегати поєднують видатну потужність зі зразковою економічністю. До моменту виведення на ринок пропонуються два дизельних і два бензинових модельних варіанти, за вибором з заднім приводом або з інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive.

Новий дволітровий рядний чотирициліндровий двигун в BMW 530i видає максимальний крутний момент 350 Нм і розвиває максимальну потужність 185 кВт / 252 к.с. Середня витрата палива в змішаному циклі складає 5,4 літра / 100 км *, це відповідає викиду CO2 126 г / км - зниження в порівнянні з попередньою моделлю більш ніж на 11 відсотків. BMW 530i розганяється з місця до 100 км / год за 6,2 секунди і досягає максимальної швидкості 250 км / ч.

Топ-моделлю поки є новий BMW 540i потужністю 250 кВт / 340 л.с .; його трилітровий рядний шестициліндровий двигун пропонує крутний момент 450 Нм. Незважаючи на підвищену потужність і динаміку, середня витрата палива складає всього 6,5 л / 100 км *, викид CO2 відповідно 150 г / км. У поєднанні з xDrive модель BMW 540i розганяється з місця до 100 км / год за 4,8 секунди.

BMW 520d і BMW 530d: нові дизельні варіанти.

BMW 520d, оснащений чотирициліндровим дизельним двигуном, пропонує потужність 140 кВт / 190 к.с. і максимальний крутний момент 400 Нм. Витрата палива і викид CO2 становлять 4,1 л / 100 км * і 108 г / км при комплектації механічною коробкою передач і 4,0 л / 100 км * і 107 г / км при комплектації 8-ступінчастою АКПП Steptronic. Седан розганяється з місця до 100 км / год за 7,6 секунди (Steptronic). Максимальна швидкість 237 км / ч.

Переваги в динаміці і паливній економічності пропонує також новий BMW 530d. При потужності 195 кВт / 265 к.с. і максимальному моменті, що крутить 620 Нм свого рядного шестициліндрового двигуна він істотно перевершує попередню модель. Незважаючи на це, BMW 530d обмежується середньою витратою палива 4,5 л / 100 км * при викиді CO2 118 г / км, що приблизно на 13 відсотків нижче, ніж у попередника. Спринт з місця до 100 км / год новий BMW 530d виконує всього за 5,7 секунди; максимальна швидкість 250 км / ч обмежена електронікою.

Чемпіон за низькими викидами CO2, плагін-гібрид і восьмициліндровий спортсмен.

Вже незабаром після старту на ринку нового BMW 5 серії Седан компанія BMW доповнить асортимент ще трьома модельними варіантами. У BMW 520d EfficientDynamics Edition з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic чотирициліндровий дизель потужністю 140 кВт / 190 к.с. пропонує свою найекономічнішу форму і забезпечує седану найнижчий викид CO2 в своєму класі - всього 102 г / км (відповідає середній витраті палива 3,9 л / 100 км) *.

Також в березні 2017 року стартує продаж BMW 5 серії Седан з плагін гібридним приводом - BMW 530e iPerformance. Комбінація електроприводу BMW eDrive і чотирициліндрового бензинового двигуна дозволяє реалізувати екстремально низький викид CO2 всього 46 г / км (2,0 л / 100 км) *. Сумарна потужність системи приводу становить 185 кВт / 252 к.с.

Топ-позицію найспортивнішої моделі в лінійці нового BMW 5 серії з березня 2017 року займе BMW M550i xDrive, восьмициліндровий V-подібний двигун якого розвиває 340 кВт / 462 к.с. потужності і 650 Нм крутного моменту і вражає не тільки своєю високо потужним потенціалом, але і економічністю (витрата палива в змішаному циклі 8,9 л / 100 км, викид CO2 204 г / км *). На розгін з місця до 100 км / ч BMW M550i xDrive витрачає 4,0 секунди.

* Дані по витраті палива є попередніми і були визначені відповідно до їздовго циклу ЄС, а також залежать від обраного розміру шин.