Спеціальна програма BMW Fleet Edition для будь-якого бізнесу

Спеціальна програма BMW Fleet Edition для будь-якого бізнесу

Компанія BMW завжди цінувала корпоративних клієнтів і спеціально для них АВТ Баварія Україна, офіційний імпортер BMW в Україні, пропонує особливі версії...

Компанія BMW завжди цінувала корпоративних клієнтів і спеціально для них АВТ Баварія Україна, офіційний імпортер BMW в Україні, пропонує особливі версії повністю електричного BMW i3, бізнес-седана 5 серії та незамінних помічників у будь-яких дорожніх умовах - X1 і X3.

Програма одержала назву BMW Fleet Edition і триватиме до 31 грудня 2019 року. Кількість запропонованих автомобілів, створених спеціально для вашого бізнесу, обмежено.

BMW Fleet Edition зібрала автомобілі для найрізноманітніших підприємницьких потреб, створивши різноманітні лояльні умови не лише для придбання, але і подальшого сервісного обслуговування.

Придбання двох і більше автомобілів дає можливість отримати статус корпоративного клієнта, що відкриває певний ряд ексклюзивних умов співпраці. Міжнародні партнери BMW Group зберігають умови програми при покупці одного автомобіля.

Більш детальну інформацію шукайте на офіційному сайті імпортера в Україні.