Новий BMW X7.

Новий BMW X7.

BMW X7 - перший автомобіль, що поєднує вражаючий зовнішній вигляд, ексклюзивність і просторий салон класу люкс зі спортивною керованістю і універсальністю, властивим сегмента Sports Activity Vehicle (SAV). Найбільша модель в лінійці BMW X привносити нове відчуття простору в сегменті преміальних автомобілів завдяки об'ємно інтер'єру з висококласної обробкою і інноваціонними елементами оснащення.

BMW X7 - перший автомобіль, що поєднує вражаючий зовнішній вигляд, ексклюзивність і просторий салон класу люкс зі спортивною керованістю і універсальністю, властивим сегмента Sports Activity Vehicle (SAV). Найбільша модель в лінійці BMW X привносити нове відчуття простору в сегменті преміальних автомобілів завдяки об'ємно інтер'єру з висококласної обробкою і інноваціонними елементами оснащення.

Найсучасніші двигуни, системи приводу і підвіски забезпечують новий BMW X7 високими експлуатаційними характеристиками на бездоріжжі, а також гарантують бездоганний комфорт і чудову керованість на дорогах з твердим покриттям.

Поповнюючи модельну гаму новим BMW X7, концерн BMW Group нарощує свою присутність в сегменті люкс, що є одним з ключових пунктів стратегії NUMBER ONE> NEXT. BMW X7 буде збиратися на заводі BMW в Спартанберге, США. Офіційний старт продажів запланований на березень 2019 року.

Точний дизайн, що підкреслює значні габарити, розкіш і новизну.

При габаритах 5151 мм в довжину, 2000 мм в ширину і 1805 мм у висоту, а також при колісній базі 3105 мм, новий BMW X7 володіє гармонійними пропорціями і однозначно заявляє про себе, як про новий флагмані сімейства BMW X. Нова мова дизайну, що поєднує точні лінії і розширюються поверхні, надає новинці величний вигляд. Рельєфна передня частина з безпрецедентно великими радіаторними гратами додає зовнішності автомобіля незаперечна відчуття величі. BMW X7 оснащується світлодіодними фарами головного світла вже в стандартній комплектації, а в якості опції для нього доступна система BMW Laserlight, здатна висвітлювати дорогу на дистанції 600 м. Відмінні риси профілю автомобіля - великі вікна, великий дорожній просвіт і довга лінія даху. Горизонтальні лінії, вузькі світлодіодні ліхтарі і розділена на дві секції кришка багажника завершують сучасний вигляд новинки.

Численні хромовані елементи зовнішнього оздоблення підкреслюють елегантність BMW X7. У базовій комплектації автомобіль оснащується 20 "легкосплавними колісними дисками, в той час як 21" або 22 "диски можуть бути обрані в якості опції.

Інтер'єр: три ряди сидінь і атмосфера розкоші.

Вільний простір і гнучка компоновка інтер'єру підкреслені наявністю третього ряду сидінь вже в базовій комплектації автомобіля, що дозволяє BMW X7 переміщати в просторі одночасно до 7 осіб. Два пасажири третього ряду зможуть максимально комфортно розміститися на повнорозмірних сидіннях з підлокітниками, підстаканниками і USB-роз'ємами для підключення персональних мобільних пристроїв. В якості опції можна вибрати 6-ти місцевий варіант, в такому випадку для другого ряду пропонується два індивідуальних сидіння підвищеної комфортності з підлокітниками і розширеними регулюваннями. Всі сидіння мають електрорегулювання. Склавши їх, можна збільшити обсяг багажника з базових 326 л до 2120 літрів, якщо необхідно.

Ретельно відібрані і майстерно оброблені матеріали інтер'єру в сукупності з багатою базовою комплектацією роблять атмосферу розкоші ще більш вишуканою. Стандартне оснащення BMW X7 включає обробку салону шкірою Vernasca, автоматичний 4-зонний клімат-контроль, трисекційну панорамний дах і пакет освітлення з функціями Welcome Light Carpet і Dynamic Interior Light. Серед ключових елементів списку додаткового устаткування - 5-зонний автоматичний клімат-контроль, пакет іонізації і ароматизації повітря, панорамний дах Sky Lounge, елементи управління зі скляною обробкою, стереосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System і розважальна система Professional для пасажирів другого і третього ряду . Лінія оснащення Design Pure Excellence, пакет M Sport і опції BMW Individual дозволяють клієнтам кастомизировать дизайн інтер'єру та екстер'єру автомобіля відповідно до власних вподобань.

Потужні двигуни, досконала 8-ступінчаста трансмісія, інтелектуальний повний привід BMW xDrive і диференціал M Sport.

На старті продажів в світі для нового BMW X7 буде доступно чотири двигуни на вибір: бензиновий V8 потужністю 462 к.с. в версії BMW X7 xDrive50i, шестициліндровий рядний бензиновий двигун потужністю 340 к.с. в версії BMW X7 xDrive40i і два шестициліндрових рядних дизельних двигуна - потужністю 265 к.с в версії BMW X7 xDrive30d і 400 к.с. в версії BMW X7 M50d.

Силові агрегати працюють в парі з 8-ступінчастою автоматичною трансмісією Steptronic, в той час як тягу від коліс на асфальт або інші види покриття передає інтелектуальна система повного приводу xDrive. Ще більш вражаючу керованість забезпечують розподіл крутного моменту на користь задньої осі, а також диференціал M Sport з електронним блокуванням. Він входить в стандартне оснащення моделі BMW X7 M50d.

Чудово налаштоване шасі, що підвищує комфорт, керованість і прохідність автомобіля.

BMW X7 вже в стандартній комплектації багато оснащений сучасними технологіями, включаючи адаптивну підвіску з електроннокерованими амортизаторами і пневмопружінами на обох осях. Кліренс новинки може варіюватися в діапазоні до 80 мм одним натисканням кнопки на центральній консолі або з використанням ключа BMW Display Key. Як опція пропонується ряд технологій, що ще більше збільшують комфорт, маневреність автомобіля і його прохідність на бездоріжжі. Інтегральне активне рульове управління і система Executive Drive Pro з активним придушенням кренів забезпечують ще більш точне управління і підвищену стабільність на високих швидкостях. Пакет Off-Road також доступний для всіх варіантів моделі, крім BMW X7 M50d. Дана опція включає в себе 4 різних режими водіння - xSand, xGravel, xRocks і xSnow, - активуються за допомогою натиснення кнопки. Кожен з них готує ідеальні настройки всіх систем, включаючи трансмісію, інтелектуальний повний привід xDrive і відгуки на натиснення педалі газу, а також оптимальний кліренс автомобіля, найбільш підходящі для даного дорожнього покриття.

Сучасні системи допомоги водієві для ще більшого комфорту і безпеки.

Атмосфера прогресивної розкоші в новому BMW X7 підкреслюється об'ємним списком інтелектуальних систем допомоги водієві, що підвищують комфорт і безпеку. Крім активного круїз-контролю з функцією Stop & Go клієнти зможуть вибрати Асистент водіння Professional, що включає асистенти рулювання і утримання в смузі, асистент перестроювання, попередження про зміну смуги руху, пріоритетності проїзду і наявності транспорту, що рухається в поперечному напрямку, а також асистент екстреної зупинки (недоступний в Європі). Асистент паркування також включає асистент руху заднім ходом.

Система Live Cockpit Professional і операційна система BMW 7.0 в якості базового обладнання.

Система BMW Live Cockpit Professional входить в список стандартного оснащення BMW X7 і поєднує повністю цифрову приладову панель і центральний дисплей з діагоналями екранів 12,3 ". BMW Intelligent Personal Assistant, який буде присутній в операційній системі автомобіля з березня 2019 роки (також можна встановити в процесі віддаленого оновлення ПЗ), представляє останні розробки в області інтелектуальної взаємодії автомобіля, водія і зовнішнього світу. Викликаний за запитом «Hey BMW» або «OK BMW», цифровий помічник дозволяє водієві з ще більшою зручністю користуватися різними функціями автомобіля. Діапазон доступних функцій і навичок асистента буде регулярно розширюватися в фоновому режимі за допомогою функції Remote Software Update і буде залежати від країни використання.