Новий BMW X6.

Новий BMW X6.

BMW Group представляє новий BMW X6. Широка публіка побачить автомобіль у вересні на автосалоні у Франкфурті.

BMW Group представляє новий BMW X6. Широка публіка побачить автомобіль у вересні на автосалоні у Франкфурті.

BMW Group продовжує модельну експансію і представляє новий BMW X6. Це вже третє покоління культового спортивного SAC (Sports Activity Coupe), родоначальника цього сегмента автомобілів. Широка публіка побачить автомобіль у вересні на автосалоні у Франкфурті. Як і його попередник, новий BMW X6 буде вироблятися на заводі BMW Group в американському Спартанбурзі.

Новий BMW X6 з початку виробництва буде доступний в чотирьох варіантах.

У порівнянні з попередником габарити автомобіля трохи змінилися: на 26 мм виросла довжина (4 935 мм), на 15 мм збільшилася ширина (2 004 мм), а колісна база розтяглася на 24 мм (до 2 975 мм). При цьому BMW X6 став на 6 мм нижче (1696 мм), а передня колія розширилася на 44 мм (1684 м), за рахунок чого знизився центр ваги. Обсяг багажника не змінився (580 літрів), однак можливостей для трансформації стало більше завдяки задньому сидінню, яке складається в пропорції 40:20:40.

Новий BMW X6 першим серед всіх автомобілів марки отримає підсвічування решітки радіатора BMW Iconic Glow. Внутрішня частина решітки буде підсвічуватися м'яким білим світлом при відмиканні і розблокуванні автомобіля, крім того, водій може активувати роботу підсвічування навіть при русі автомобіля.

Ще одна особливість нового автомобіля - панорамний скляний дах Sky Lounge, прозора поверхня якого збільшилася на 83% в порівнянні з автомобілем попереднього покоління. У дах вмонтовано понад 15 000 світлодіодних елементів, що імітують зоряне небо. У стандартне оснащення входить світлова доріжка з функцією підсвічування підходу до дверей.

BMW X6 доступний з пневмопідвіскою всіх коліс з п'ятьма рівнями і автоматичним вирівнюванням. Вручну автомобіль можна підняти або опустити на 40 мм щодо стандартного дорожнього просвіту, який складає 214 мм. В якості опції можна замовити пакет xOffroad, що включає захист передньої частини днища, блокування заднього диференціала з електронним управлінням і їздову електроніку з чотирма режимами руху. Інтегральне активне рульове управління з підрулюючою задньою віссю - також в списку опцій.

Найбільш потужна і динамічна версія BMW X6 M50i оснащена 4,4-літровим мотором V8 потужністю 530 к.с. і з обертовим моментом 750 Н · м. Такий автомобіль за замовчуванням комплектується адаптивною М підвіскою з системою електронного регулювання жорсткості амортизаторів Dynamic Damper Control, сервотроніком з двома варіантами, М вихлопом і 21-дюймовими колесами. При доведенні їздових характеристик був задіяний гоночний досвід відділення BMW M GmbH.

Зовні BMW X6 M50i виділяється переднім бампером з великим повітрозабірником, дифузором ззаду, пофарбованими в колір Сірий Церий зовнішніми дзеркалами, повітрозабірниками, позначеннями моделі і вихлопними патрубками. У салоні чорні спортивні сидіння з обробкою Vernasca і спортивне шкіряне M кермо.

Ще одна відмінна риса нового BMW X6 - опціональний комплекс Driving Assistant Professional, що включає допомогу при керуванні, систему утримання в смузі, асистента руху в пробці, а також захист від бічних зіткнень. Автомобіль з такою системою реагує на пішоходів і попереджає про можливість зіткнення ззаду.