Новий BMW M5 Competition.

Новий BMW M5 Competition.

BMW Group представляє новий BMW M5 Competition - спортивний седан бізнес-класу, який поєднує в собі видатний динамічний потенціал, елегантний образ і зручність в щоденній експлуатації - все те, чим славляться моделі спортивної лінійки BMW M.

BMW Group представляє новий BMW M5 Competition - спортивний седан бізнес-класу, який поєднує в собі видатний динамічний потенціал, елегантний образ і зручність в щоденній експлуатації - все те, чим славляться моделі спортивної лінійки BMW M. Ще більш потужний двигун, що розвиває 460 кВт / 625 к.с., гранична чуйність на дії водія, а також досконале шасі забезпечують по-справжньому гоночну динаміку і максимальне задоволення від водіння.

Запуск нового BMW M5 Competition означає появу нової категорії моделей. Відтепер найпотужніші версії спортивних автомобілів, розроблених підрозділом BMW M GmbH, будуть представлені в якості окремих моделей.

Ще більш потужний двигун - запорука успіху новинки.

В основі характеру нового BMW M5 Competition - неймовірна динаміка і швидкість, які знаходять глибокий емоційний відгук у серцях кожного, хто сідає за кермо цієї моделі. Все це стало можливим завдяки відточеній роботі силового агрегату. Вдосконалений двигун V8 об'ємом 4,4 літра з інноваційною технологією M TwinPower Turbo розвиває максимальну потужність в 460 кВт / 625 к.с. при 6000 об / хв. Піковий крутний момент становить 750 Нм і досягається в широкому діапазоні оборотів двигуна від 1800 до 5800 об / хв.

Високоспритний силовий агрегат наділяє новий BMW M5 Competition воістину значною тягою. Спортивний бізнес-седан робить прискорення від 0 до 100 км / год за вражаючі 3,3 с. Більш того, до 200 км / год з статичного стану автомобіль розганяється за 10,8 с, що на 0,3 с краще за показник стандартного BMW M5.

У список стандартного устаткування нового BMW M5 Competition входить спортивна вихлопна M система з подвійними чорними хромованими патрубками, оснащена функцією регульованого вихлопу, яка допомагає створити характерний звук спорткара. Додатковий сажевий фільтр мінімізує обсяг викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Спеціально розроблені опори двигуна: гранично точні реакції і максимальна стійкість в поворотах.

Новий BMW M5 Competition відрізняється спеціально розробленими опорами двигуна, що роблять керування автомобілем більш комфортним і безпечним. Вони отримали поліпшені технічні характеристики, включаючи збільшений коефіцієнт жорсткості пружин. Більш міцне з'єднання агрегату з конструкцією автомобіля забезпечує кращу чуйність двигуна і негайну передачу потужності на трансмісію. Більш жорсткі опори гарантують автомобілю максимальну стійкість при проходженні поворотів.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic і система повного приводу М xDrive.

За передачу потужності силового агрегату на колеса нового BMW M5 Competition відповідає 8-ступінчаста трансмісія M Steptronic. За допомогою спеціального перемикача Drivelogic, розташованого на важелі селектора КПП, можна активувати три режими руху: ефективний, спортивний і ультра-динамічний.

Неймовірну динаміку і стійкість на дорозі забезпечує новітня система повного приводу M xDrive, що дебютувала раніше на стандартній версії нового BMW M5. Вона створює ідеальне зчеплення з дорожнім полотном і наділяє BMW M5 Competition вражаючими динамічними показниками, характерними для гоночних болідів. Завдяки злагодженій централізованій роботі системи повного приводу M xDrive і активного M диференціала передача потужності від двигуна до коліс відбувається без будь-яких трансмісійних втрат. Система повного приводу M xDrive налаштована таким чином, що пріоритет віддається задній осі - тим самим забезпечується гоночна керованість бізнес-седана. А найдосвідченіші пілоти можуть спробувати повністю задньопривідний режим роботи системи M xDrive з відключеними електронними помічниками, який дозволить отримати чисте задоволення від класичного гоночного водіння, як за кермом BMW M5 попередніх поколінь.

Доопрацьоване шасі для більшої потужності і поліпшеної керованості.

Як і будь-який інший автомобіль лінійки BMW M, новий BMW M5 Competition оснащений самим передовим шасі, яке в зв'язці з силовим агрегатом забезпечує зразкову ефективність новинки. Налаштування шасі включають в себе доопрацювання підвіски, пружин, амортизаторів, а також заниження автомобіля на 7 мм що гарантує точне керування навіть під час найдинамічніших заїздів.

Збільшений розвал на передній осі підвищує здатність автомобіля протидіяти бічним навантаженням в швидкісних поворотах. Установка шарнірних з'єднань замість гумових призвело до ще більш точної реакції коліс на задній осі. Задній стабілізатор поперечної стійкості також має більший коефіцієнт пружності. Передня вісь нового BMW M5 Competition оснащена новими кріпленнями стабілізатора поперечної стійкості.

Пружини на обох осях - підвищеної на 10 відсотків жорсткості в порівнянні зі стандартною версією BMW M5, завдяки чому автомобіль став не тільки жорсткіше, а й точніше в реакціях на роботу керма. Крім того, більш короткі пружини зменшують коливання колеса під навантаженням, чому також сприяє тонка настройка демпфирующої гідравліки. В результаті точна і чуйна робота шасі помітна вже в режимі руху Comfort. У режимі Sport шасі набуває характеристики, які підходять для тестових заїздів на «Північній Петлі» траси Нюрбургрінг, в той час як режим Sport Plus активує самий безкомпромісний «бойовий» режим руху, ідеальний для гонок на треку.

У комплект стандартного устаткування нового BMW M5 Competition входять ковані 20-дюймові ексклюзивні спортивні легкосплавні диски М в стилі Y-spoke в подвійному колірному забарвленні. Диски поставляються разом з різнорозмірними шинами: спереду - 275/35 R 20, ззаду - 285/35 R 20.

Ексклюзивно емоційні дизайнерські елементи.

Ексклюзивність BMW M5 Competition підкреслюється за рахунок особливих елементів дизайну, розроблених спеціально для нової моделі. Зовнішній дизайн «Глянцевий чорний» BMW Individual, спортивне обрамлення фірмової решітки радіатора в чорному кольорі, декоративний напис BMW M на передніх бокових панелях, обробка заднього бампера, накладки на зовнішніх бічних дзеркалах заднього виду, а також пофарбовані в колір кузова дверні ручки створюють привабливий і одночасно агресивний вигляд моделі. Задній спойлер і позначення моделі «M5 Competition» на кришці багажника в чорному глянсовому кольорі довершують унікальний вигляд моделі.

Інтер'єр автомобіля також вказує на особливий характер новинки: фірмові кольори спортивного підрозділу BMW M на ременях безпеки, килимки зі спеціальною окантовкою і логотипом «М5», а також напис «М Competition», що з'являється на екрані панелі інструментів під час запуску двигуна.