Новий повністю електричний BMW iX3.

auto_main_photo

Новий повністю електричний BMW iX3.

Оновлений BMW iX3 втілив у собі справжню спортивну ауру автомобіля, а також оптимізовані легкість управління, експлуатацію і преміальний характер інтер'єру. Нові дизайнерські акценти підкреслюють тісний концептуальний і технологічний зв'язок між повністю електричним позашляховиком Sports Activity Vehicle (SAV) преміум-класу середнього розміру і BMW iX та BMW i4.

Новий BMW iX3 позиціонує себе як першопроходець нової ери електромобільності. Перша модель з технологією BMW eDrive п'ятого покоління. Удосконалена концепція забезпечує унікальне поєднання спортивної майстерності, виняткової ефективності та здатності долати великі відстані з запасом ходу понад 450 кілометрів за випробувальним циклом WLTP.

Виробництво нової моделі буде розпочато на заводі спільного підприємства BMW Brilliance Automotive в Шеньяні, Китай у вересні 2021 року.

Оновлена передня частина автомобіля виглядає більш привабливою завдяки збільшеній решітці радіатора BMW і фарам, які приблизно на десять міліметрів тонше, ніж у попередньому поколінні. На задній частині моделі знаходяться тривимірні світлодіодні ліхтарі. Спеціальні акценти BMW i Blue спереду і ззаду.

Новий BMW iX3 йде зі стандартним спортивним М-пакетом. Нові аеродинамічні колеса M у 20-дюймовому форматі опціонально доступні в якості альтернативи стандартним 19-дюймовим аеродинамічним колесам. Адаптивні світлодіодні фари також входять у стандартну комплектацію. BMW Laserlight можна замовити в якості опції.

Повністю цифрове об'єднання екранів тепер з 12,3-дюймовим приладовим щитом і збільшеним дисплеєм управління, що відповідає його розмірам. Панель управління нової конструкції на центральній консолі для важеля перемикання передач, контролера BMW, кнопки Start/Stop і кнопок для перемикача управління режимом керування і стоянковим гальмом.

У стандартну комплектацію входять спортивні сидіння з новою перфорованою оббивкою Sensatec і декоративні планки з новою темною обробкою Aluminium Rhombicle. Блакитні акценти BMW i на важелях перемикання передач, кнопці Start/Stop і рульовому колесі.

Високо інтегрована система приводу з електродвигуном, трансмісією і силовою електронікою в одному корпусі. Максимальна потужність: 286 к.с., максимальний крутний момент: 400 Нм. Розгін від 0 до 100 км/год за 6,8 секунди.

Високовольтна батарея для конкретної моделі із загальним обсягом енергії 80 кВтг. Комбінований зарядний блок забезпечує швидку зарядку постійним струмом (DC) потужністю до 150 кВт. 10-хвилинна швидка зарядка додає близько 100 кілометрів діапазону в циклі WLTP.

Культовий підхід підрозділу BMW i до еко-відповідального розвитку на всіх етапах виробничо-збутового ланцюжка. Конструкція електродвигуна дозволяє відмовитися від використання рідкоземельних металів при виготовленні ротора. Широке використання вторинної сировини. BMW Group контролює процес закупівель кобальту і літію для високовольтних батарей. Виробництво акумуляторних елементів і автомобілів в цілому, що працюють тільки на екологічно чистій енергії.

Дві лінійки обладнання на вибір: «Inspiring» містить металеве лакофарбове покриття, адаптивну підвіску, автоматичне керування задніми дверима, панорамний скляний дах, дзеркало з електричним регулюванням сидіння, спортивне шкіряне кермо, пакет для зберігання речей і трьохзонну автоматичну систему клімат-контролю з попереднім налаштуванням, функцію підігріву і попереднього кондиціонування. «Impressive» додає 20-дюймові легкосплавні диски, акустичне скління, шкіряну обробку Vernasca, проекційний дисплей BMW, звукову систему Harman Kardon Surround Sound і BMW IconicSounds Electric.

Базова вартість нового BMW iX3 - від 1 970 000 грн.