Випробування семи відчуттів. CHEF`S WEEK MAIN у супроводі автомобілів BMW.

Випробування семи відчуттів. CHEF`S WEEK MAIN у супроводі автомобілів BMW.

Компанія «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер автомобілів BMW в Україні, виступила партнером гастрономічного проекту CHEF`S WEEK MAIN, який включив серію преміальних вечерь для особливих гостей, ставши однією з найсмачніших подій осені. Кожного вечора протягом тижня у різних ресторанах шеф-кухарі презентувати чотири страви та амюз буші, котрих немає у стандартному меню закладів.

Компанія «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер автомобілів BMW в Україні, виступила партнером гастрономічного проекту CHEF`S WEEK MAIN, який включив серію преміальних вечерь для особливих гостей, ставши однією з найсмачніших подій осені.  

Кожного вечора протягом тижня у різних ресторанах шеф-кухарі презентувати чотири страви та амюз буші, котрих немає у стандартному меню закладів. 

У рамках заходу було організовано дегустаційний клуб за участі семи тренд-сеттерів, які перші спробували не тільки ключові страви гастрономічного тижня, а й скористалися динамічним консьєрж-сервісом, зручно розташувавшись на сидінні BMW X5 та поринувши у вир улюбленої музики з новітньою акустичною системою, згодом вони поділилися усіма враженнями в інтерв’ю для Maincream.com. 

Сівши у BMW X5 члени нашого тимчасового клубу переконалися, що справжня досконалість - це сума всіх складових. Просторий і розкішний салон підкупив їх ретельно підібраними дорогими матеріалами першокласної обробки. Вишукана шкіра та елегантні декоративні елементи у поєднанні з фоновим підсвічуванням створили неповторну атмосферу. Сидіння підвищеної комфортності з електроприводами регулювання додали преміального комфорту, а акустична система Bang & Olufsen High End Surround Sound забезпечила високу якість звучання на всіх посадкових місцях, завдяки новій системі обробки сигналу Dirac Dimensions.

На основному гастрономічному дійстві до BMW X5 приєднався флагман модельного ряду - BMW 7 серії, оснащений технологією BMW xDrive. 

Повнопривідна версія була обрана не випадково, а саме для забезпечення високого рівня комфорту та безпеки наших особливих пасажирів під час поїздок у сезон осінніх дожчів.

Такі умови можливі завдяки оптимальній передачі обертового моменту двома осями на дорожнє покриття, що утворює систему повного приводу з усіма перевагами заднього: точність управління, оптимальні характеристики проходження поворотів, чистий поділ приводу та рульового управління. Тому перебуваючи у особливій розслаблюючій атмосфері розкішних задніх сидінь BMW 7 серії, з фоновим освітленням та інноваційними функціями розважальної системи, гості отримали неймовірне задоволення від поїздки.

Усі учасники проекту випробували усю гамму своїх відчуттів насолодившись вишуканими стравами та преміальним супроводом автівок BMW.