Енергія нових ідей. BMW<span>i<span> Енергія нових ідей. BMWi офіційний автомобілофіційний автомобіль офісу амбасадора відновлюваної енергії.

Енергія нових ідей. BMW<span>i<span> Енергія нових ідей. BMWi офіційний автомобілофіційний автомобіль офісу амбасадора відновлюваної енергії.

Проект BMWi швидко знаходить однодумців-новаторів, адже завжди перебуває у пошуках екологічних ініціатив поза межами автомобіля. Тож не дивно, що існує багато електризуючих партнерств у сферах мистецтва, культури, дизайну та архітектури, або колаборацій з іншими преміум-брендами, що пропонують продукти, що ідеально відображають концепцію автомобілів BMWi. 

BMW Україна, перший офіційний імпортер електромобілів в Україні, пишається тим, що стала частиною забезпечення роботи Офісу Амбасадора Відновлюваної енергії, яким є Руслана Лижичко, що отримала ключі від 10 нових електромобілів BMW i3, серед яких також представлено спортивну версію BMW i3s.

Амбасадором Відновлюваної Енергії Руслана була призначена на глобальному саміті WindEnergy Hamburg 2018. Вона отримала відповідний сертифікат від генерального секретаря Всесвітньої вітроенергетичної асоціації та члена виконавчого комітету платформи Global 100% RE. Стефана Гсаенера.

У четвер, 28 лютого, в офісі BMW Україна було підписано меморандум з Русланою Лижичко про взаєморозуміння та співробітництво у сфері просування відновлюваної енергії. Метою співробітництва сторін щодо цього документу є здійснення спільних заходів у сфері просування поновлюваних джерел енергії, електричної мобільності та сприяння залученню інвестицій у ці сфері.

З моменту виведення на ринок суббренда BMWi у 2016 році, BMW Україна впровадила вигідні умови кредитування на покупку електомобілей, в тому числі унікальну програму BMW Select, яка дозволяє не тільки вигідно придбати новий автомобіль, але і надалі замінити його на актуальну модель протягом двох років. У 2018 році компанія підписала партнерську угоду з мережею зарядних станцій STRUM завдяки якому кожен власник нового BMWi отримує карту на 600 кВт безкоштовної надшвидкої зарядки на повністю сертифікованому за міжнародними стандартами обладнанні.

Замість того, щоб інтегрувати тільки одну електричну трансмісію у вже існуючу модель, вся концепція автомобіля BMW i була розроблена спеціально для електричної мобільності. Це не тільки впливає на дизайн аеродинамічного транспортного засобу, але і на матеріали, що використані у його створенні. 

У автомобілі BMW i3 до 95% матеріалів підлягають вторинній переробці. Наприклад, надлишкові вуглецеві волокна можуть бути повернуті в процес виробництва або перероблені в інших областях. Батарейні модулі також можуть бути перероблені в якості проміжного сховища для сонячних або вітроенергетичних установок. Широке використання відновлюваних або перероблених матеріалів демонструє стратегію BMW i щодо сучасної безвідходної економіки.

Завод BMWi у німецькому місті Лейпциг отримує 100% енергії від джерел регенерації, у тому числі чотирьох вітряних турбін, встановлених спеціально для цієї мети. Вуглецеві волокна виготовляються до 100% енергією води. Тобто, ці автомобілі можна беззаперечно назвати екологічним продуктом повного циклу. 

"Електрокар є невід'ємною частиною переходу всіх людей до 100% чистих джерел енергії. Доставка енергії в унікальні місця може дати потужний поштовх найнесамовитішим задумам," — відмітила Руслана.

Екологічність у BMW i - це не просто слово. Це рушійний принцип концерну BMW Group. Ось чому було розроблено весь життєвий цикл BMW i3 відповідно до принципу максимального збереження ресурсів.

Вирушаймо разом у світле майбутнє!