BMW Group першим в світі представив Digital Key для iPhone

BMW Group першим в світі представив Digital Key для iPhone

BMW Group представляє технологію BMW Digital Key – зручний і безпечний спосіб використовувати iPhone в якості автомобільного ключа. Смартфон дозволяє заблокувати, розблокувати і завести автомобіль.

BMW Group представляє технологію BMW Digital Key – зручний і безпечний спосіб використовувати iPhone в якості автомобільного ключа. Смартфон дозволяє заблокувати, розблокувати і завести автомобіль.

22 червня на конференції Apple Worldwide Developer концерн представив технологію Digital Key для iPhone. BMW Group став першим автовиробником, який запропонував використовувати смартфон в якості повноцінного цифрового ключа. Раніше концерн першим інтегрував в автомобілі iPod і першим запропонував клієнтам підтримку CarPlay.

Можливості BMW Digital Key для iPhone

З BMW Digital Key розблокувати автомобіль можна в одне натискання, для запуску двигун досить помістити iPhone в лоток для смартфона і натиснути кнопку Start/Stop. Через iMessage власник BMW може поділитися доступом до автомобіля з 5 друзями. Для водіїв з невеликим досвідом можна обмежити максимальну швидкість, потужність двигуна, гучність музики та інші параметри. Для настройки цифрового ключа використовується додаток BMW Connected. Керувати доступом можна як зсередини автомобіля, так і через Apple Wallet.

Додаткові особливості BMW Digital Key:

  • При повністю розрядженому iPhone резервний запас енергії дозволяє користуватися цифровим ключем ще 5 годин.
  • Через iMessage можна поділитися доступом до автомобіля з 5 друзями.
  • Надійність використання гарантує додаток Apple Wallet.
  • Сумісний з Apple Watch.

BMW Digital Key доступний в 45 країнах світу на вироблених після 1 липня 2020 року автомобілях BMW 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 серії, а також X5, X6, X7, X5 M, X6 M і Z4. Технологія сумісна з iPhone XR, iPhone XS або більш свіже, а також зі смарт-годинами Apple Watch Series 5 або більш свіже.

Розробки BMW Group в області цифрових ключів

BMW Group давно оцінив потенціал застосування смартфонів в якості цифрових ключів. Головними пунктами в стратегії концерну щодо поширення цифрових ключів були і залишаються зручність користування, безпека і широкий асортимент сумісних моделей смартфонів. Домогтися цього дозволяє стандартизація цифрового ключа. BMW Group та компанія Apple тісно співпрацювали з Car Connectivity Consortium (CCC) в області розробки і просування глобальних стандартів.

BMW Digital Key в поточній специфікації з'явився в травні 2020 року, а наступне покоління цифрових ключів отримає технологію Ultra Wideband. Розробка нового покоління BMW Digital Key вже йде.

Розумні маршрути для електромобілів BMW в Apple Maps

Також на конференції BMW Group та Apple анонсували нову функцію, яка полегшує користувачам CarPlay використання електромобілів BMW в тривалих поїздках. При прокладанні маршруту навігація враховує рівень заряду батареї та наявність зарядних станцій на шляху. Водіям досить вказати пункт призначення в iPhone або Apple CarPlay, а Apple Maps самостійно прокладе оптимальний маршрут з урахуванням поточного запасу ходу і розташування зарядних станції. Нова функція вперше з'явиться на повністю електричному BMW i4, який дебютує в 2021 році.