BMW Group на міжнародній виставці споживчих технологій CES 2019 Лас-Вегасі. Віртуальне водіння BMW Vision iNEXT.

BMW Group на міжнародній виставці споживчих технологій CES 2019 Лас-Вегасі. Віртуальне водіння BMW Vision iNEXT.

На міжнародній виставці споживчих технологій (CES), яка відбулася в Лас-Вегасі 8-11 січня 2019 року, BMW Group представила майбутнє персональної мобільності і широкий потенціал мережевої взаємодії.

На міжнародній виставці споживчих технологій (CES), яка відбулася в Лас-Вегасі 8-11 січня 2019 року, BMW Group представила майбутнє персональної мобільності і широкий потенціал мережевої взаємодії. Відвідувачі виставки отримали можливість здійснити віртуальну подорож в BMW Vision iNEXT в супроводі цифрового помічника BMW Intelligent Personal Assistant. Таким чином BMW Group підкреслює свою інноваційність в дизайні, автономному водінні, мережевій взаємодії, електромобільності і сервісах – сферах, визначених як ключові в рамках корпоративної стратегії NUMBER ONE > NEXT.

На виставці BMW Group представила новий BMW Vision iNEXT – повністю автономний автомобіль майбутнього, в якому при бажанні управління можна взяти на себе. Поруч з автомобілем встановили незвичайну інсталяцію з функцією доповненої реальності, де можна було випробувати задоволення від автономного водіння в автомобілі, не створює шкідливих викидів і демонструє вражаючі можливості мережевої взаємодії. На початку симуляції цифровий асистент BMW Intelligent Personal Assistant пропонував програму на день і ідеально планував заходи в поїздці. Завдяки очками віртуальної реальності і спеціально розробленої концепції простору відвідувачі виставки змогли зануритися у віртуальний світ. Спочатку вони самостійно керували BMW Vision iNEXT, а потім автомобіль переходив в режим автономного водіння Ease. Цифровий помічник вносив різні пропозиції і керував цифровими сервісами для водія – від відеоконференцій і покупок до функцій розумного будинку.

Інноваційні технології BMW Vision iNEXT, що забезпечують високоавтоматизоване водіння, інтелектуальне мережеве взаємодія і нові концепції контролю даних, демонструє абсолютно нові способи використання часу в автомобілі. Два інших експоната на стенді BMW Group представляли інтер'єр BMW Vision iNEXT, спроектований як мобільний простір, що підвищує якість життя. В основу дизайну інтер'єру лягла технологія Shy Tech. Це інтелектуальна технологія управління автомобілем, яка прихована від очей і з'являється тільки на вимогу водія або пасажирів. Вона складається з трьох концептуальних програм: інтелектуального персонального асистента (Intelligent Personal Assistant), інтелектуального використання матеріалів Intelligent Materials і інтелектуальній програми освітлення і проекцій Intelligent Beam. Відвідувачі виставки CES змогли не тільки побачити, а й протестувати технологію Shy Tech в дії.

Цифровий помічник BMW Intelligent Personal Assistant, який використовує природну мову для взаємодії з автомобілем і доступу до функцій, знаменує початок нової ери для бренду BMW. У новому BMW X5, також представленому на виставці, відвідувачі зможуть ознайомитися з функціями помічника, доступними для нових моделей вже з березня 2019 року, а також з деякими його майбутніми можливостями. BMW Intelligent Personal Assistant є невід'ємною частиною концепції стенда BMW. Він привітав відвідувачів біля входу на стенд і направляв їх в центр експозиції за допомогою звукових і світлових сигналів.

Також BMW Group провела кілька вражаючих презентацій біля входу на виставку, де, крім іншого, був представлений повністю автономний мотоцикл BMW R 1200 GS. Технологія, використана в основі експериментального BMW R 1200 GS, послужить платформою для розробки нових систем і функцій, які зроблять водіння мотоциклів ще більш безпечним, комфортним і приємним. Крім того, відвідувачі виставки отримали можливість посидіти в новому BMW X7 і насолодитися захоплюючою поїздкою по бездоріжжю.