ПЕРЕВАГА. ЗАВЖДИ З НАЙКРАЩОЇ СТОРОНИ.

bmwm_bildmarke_164x60

Народжені на гоночній трасі. Бездоганні на будь-якій дорозі. Автомобілі М.

ПЕРЕВАГА. ЗАВЖДИ З НАЙКРАЩОЇ СТОРОНИ.

Народжені на гоночній трасі. Бездоганні на будь-якій дорозі. Автомобілі М.

Найскладніші тестові траси – саме тут вчаться їздити автомобілі M. Північна петля Нюрбургринга – це те місце, де кожен автомобіль M отримує свою душу. Це душа гоночного автомобіля, здатна розкрити свої таланти на звичайних дорогах.

АВТОМОБІЛІ M: ІСТИННЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Ви повинні віддати все, щоб виграти. Автоспорт не визнає меншого. І ми так само вимогливі до себе. Так було під час створення легендарного суперспорткару BMW M1, на якому Нікі Лауда і Нельсон Піке боролися за перемоги в гоночній серії Procar. Точно так само справа йде і сьогодні, коли мова йде про розробку і будівництво наших унікальних автомобілів. Тільки досконалість в кожній деталі

робить моделі M тим, чим вони фактично є: повноцінними гоночними автомобілями. Але і в повсякденному житті вони здатні показати себе з найкращої сторони і переконують своїм високим технічним потенціалом – неважливо, в місті, на заміському шосе або на швидкісній магістралі.

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ДИЗАЙН: ОДНОЗНАЧНО М.

Досконалість і краса нерозривно пов’язані один з одним. Естетичне враження створюють не тільки поверхню, колір, лакофарбове покриття або матеріал – естетика також виражається і в аеродинамічних елементах і інших технічних компонентах. Тому дизайнери та інженери BMW M спільно розробили рішення, що з’єднують форму і функцію в єдине закінчений твір мистецтва.

У спортивному автомобілі немає зайвих деталей. Особливо в області аеродинаміки.

Тому зовнішні дзеркала BMW M теж повинні були пройти випробування в аеродинамічній трубі. Але повітря – це не тільки опір. Проходячи крізь великі повітрозабірники в передньому бампері M, він забезпечує вільне “дихання” для двигуна і охолоджує великі гальмівні механізми, приховані за легкосплавними колісними дисками M. Завдяки задньому дифузору потік повітря зменшує підйомну силу. Все це додає автомобілю вид добре натренованого спортсмена, що з першого ж погляду помітно по бічних зябер M і характерним для моделей M здвоєним патрубків системи випуску.

M POWER: РУШІЙНА СИЛА.

Особливість всіх двигунів M: це не форсовані варіанти серійних силових агрегатів, а незалежні розробки, в яких гоночні технології адаптовані для доріг загального користування. Реалізовані в них інновації в подальшому використовуються в нових двигунах BMW інших моделей. Маркування M Power являє собою ексклюзивний знак якості – гарантію унікальності технологій, видатної потужності і абсолютної якості.
Максимальна потужність, що виходить за межі повсякденного життя. «Полка» крутного моменту на рівні, недоступному для інших двигунів. Будь-який рух

педалі акселератора миттєво втілюється в стрімкий набір оборотів і швидкості. За всім цим ховаються численні технічні інновації, в числі яких концепції збільшення моменту, здвоєні турбонагніачі TwinScroll із загальним випускним колектором, одинарні дросельні заслінки, ковані колінчаті вали. Незалежно від кількості циліндрів, кожен з наших високопродуктивних двигунів поєднує в собі максимальну потужність з максимальною економічністю.

РЕВОЛЮЦІЙНІ ІННОВАЦІЇ: НЕСТАНДАРТНЕ МИСЛЕННЯ ДАЄ НЕСТАНДАРТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.

Тому BMW M надає своїм інженерам повну свободу для реалізації нових ідей. Саме так були створені вражаючі технічні шедеври, які відкривали нові горизонти не тільки для спортивних автомобілів, але і для багатьох інших моделей BMW. Тому BMW M – це також синонім високого інноваційного потенціалу BMW Group.
Візьміть будь-яку деталь і повністю переробіть її від початку і до кінця – саме так створюються інновації. Так сталося з коробкою передач M з двома

зчепленнями і функцією Drivelogic, яка в BMW M3 забезпечує перемикання передач без розриву потоку потужності, повністю розкриваючи потенціал тяговитого двигуна V8, або із загальним для обох рядів циліндрів випускним колектором, який в BMW X5 M і X6 M забезпечує двигуну M TwinPower Turbo його характерну чуйність . Ще легше, ще могутніше, ще більш слухняним в управлінні – для ще більшого задоволення за кермом.

МАНЕВРЕНІСТЬ В СТИЛІ М: РОЗШИРЮЮЧИ МЕЖІ.

Органічний взаємозв’язок пригальмовування, поперечного прискорення і розгону на виході з повороту: пошук ідеалу – це пошук ідеальної траєкторії руху в граничному динамічному режимі. І автомобіль M – ідеальний інструмент для цього. Ключові елементи: інтелектуальна полегшена конструкція з низько розташованим центром ваги і зниженими безпружинні маси. Жорстке шасі. Пружини і амортизатори, які однаково добре працюють як

на чіпкому асфальті гоночної траси, так і в крутих віражах гірського серпантину. Реалізація: домогтися поставлених завдань допомагає, крім іншого, дах з карбону (СFRP), а також крила і елементи підвіски з алюмінію. А продемонструвати всі переваги механічної конструкції допомагає адаптивна спортивна M-підвіска.