BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Унікальність починається з чистого аркуша паперу.

BMW має постійну потребу на переконання створювати кращі автомобілі. І все ж: жодному BMW не вдалося до цих пір виконати всі бажання клієнта щодо автомобіля. Навіть колекції BMW Individual лише у виняткових випадках вдавалося наблизитися до такого рівня. Для того щоб виконати всі ваші запити і вимоги щодо підігнаного під вас автомобіля, існує програма BMW Individual Manufaktur. Незалежно від того, чи йде мова про

зовнішнє оснащення або про салон, неважливо який матеріал – тут ви виступаєте в якості дизайнера і інженера.

Ви формулюєте ваші бажання, а фахівці BMW Individual Manufaktur здійснюють їх з незрівнянною скрупульозністю і точністю. Можливо все, що не порушує вимоги техніки безпеки, типові для марки характеристики і законодавчі вимоги.

ЗОВНІШНЄ ОБЛАДНАННЯ BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Чи ще якийсь виробник автомобілів може краще виразити дизайн завдяки повним прихованої напруги формам і динамічному контуру. Той, хто хоче ще більше посилити цей ефект, використовує додаткове оснащення з програми BMW Individual Manufaktur: Виберіть з майже нескінченного різноманіття колірних відтінків колір вашої мрії – від Жовтого Фенікса до Сірого

Попелу. Можливі навіть приковуючі погляд двоколірні лакофарбові покриття. Або ж підкресліть індивідуальність вашого BMW майстерно простягнутою вручну тонкою бічною лінією (coachline). BMW Individual Manufaktur реалізує те, на що здатне ваша уява.

САЛОН BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Індивідуальність – це сума свобод, якими володіє людина. BMW Individual Manufaktur пропонує вам такий комфорт салону, який спочатку буде непомітний для всіх інших. Свобода починається з вибору кольору для вражаючих двоколірних композицій, з індивідуальною контрастною рядки і унікальних аксесуарів в стиль добірної шкіри ‘Merino’. Крім того, відчуття

цінності можна посилити за рахунок шкіряного покриття додаткового обсягу салону. Більш того, написи і монограми на підголівниках, а також в інших місцях можуть бути майстерно реалізовані BMW Individual Manufaktur з досконалістю ремісничого виготовлення.

ІНДИВІДУАЛЬНІ АКЦЕНТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ДЕКОРАТИВНИХ ПЛАНОК.

Декоративні планки в вашому BMW надають досить простору для безмежної творчості і для додатка майстерності BMW Individual Manufaktur. Будь то високотехнологічний матеріал, такий як карбон або нержавіюча сталь, або високоякісні матеріали в їх різноманітних поєднаннях – BMW Individual Manufaktur обробляє матеріали з неперевершеним досконалістю. Навіть філігранні роботи по інкрустації, монограми і інші прикраси реалізуються з незмінною точністю на найвищому ремісничому рівні.

ПРОЕКТИ BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

В останні роки BMW Individual Manufaktur змогла довести свою ефективність також у співпраці з іменитими марками або при реалізації лімітованих випусків і унікальних виробів. При цьому виникли проекти, які не тільки доводять цінність марки BMW, але і підтверджують безкомпромісність вимог щодо естетики, якості та ексклюзивності BMW Individual.

BMW Individual Manufaktur M4 Coupé

Йорг Шьодель (Jörg Schödel) відзначає 25-річний ювілей в якості пілота BMW M з BMW M4 Coupé, допрацьованим ательє BMW Individual Manufaktur. Особливий синій колір Macao Blue з ефектом «металік» з програми BMW Individual в точності повторює колір його першої моделі М.

BMW Individual Manufaktur M4 Coupé

Оздоблення інтер’єру включає додаткову обробку двокольорового шкірою Merino кольору Black / Silverstone. Додаткові відтінки індивідуальності надає оригінальна прострочки підголівників.

Спеціальна модифікація «30 Jahre M5».

В ознаменування тридцятиріччя моделі BMW M5 ювілейна модифікація піднімає міць і ексклюзивність автомобіля на абсолютно новий рівень. Особлива модель, створена BMW Individual Manufaktur, пофарбована в ефектний сріблястий колір Frozen Dark Silver з ефектом «металік» і буде випущена обмеженим тиражем 300 примірників

Модифікація BMW 7-ї серії Individual Composition, натхненна Steinway & Sons.

Колірна гамма орієнтується на кольори клавіатури рояля і обігрує, таким чином, заданий контраст чорного і білого. Акценти в деталях, такі як чудово вишита ліра, доповнюють враження найвищого класу.

Модель BMW M5 Nighthawk

Лімітована модель, випущена ексклюзивно для Японії. Кузов і легкосплавні диски пофарбовані в колір Морозний Чорний металік BMW Individual і доповнені деталями кольору Темний Хром.

BMW Individual Pearl Edition.

BMW 6 серії Гран Купе кольору Морозний Білий Діамант металік BMW Individual створений під враженням від унікального мерехтіння прекрасних перлів Перської затоки.

BMW Individual 760 Li Sterling

Ексклюзивне лакофарбове покриття Сірий Сінгапур металік BMW Individual в поєднанні з різними срібними елементами від ROBBE & BERKING, обробленими в дорогій техніці художньої ковки Martelé, роблять даний проект BMW Individual Manufaktur унікальним.

BMW Individual 760 Li Sterling

Повна обробка дрібнозернистої шкірою ‘Merino’ BMW Individual кольору Коричневий Амаро з контрастною окантовкою кольору Білий Опал, з підголівниками з вишитими символами мануфактури срібних виробів, а також з декоративними планками з срібла 925 проби – це тільки деякі з особливостей створеної в кооперації з ROBBE & BERKING ексклюзивної моделі BMW Individual 760 Li Sterling.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З BMW INDIVIDUAL.

За додатковою інформацією та з висловлюванням ваших побажань до BMW Individual зверніться до найближчого офіційного дилера BMW. Наші консультанти також із задоволенням дадуть відповідь на ваші питання і компетентно і швидко відгукнуться на ваші індивідуальні побажання щодо BMW Individual Manufaktur. Для цього вам слід звернутися до офіційного дилера BMW.