Презентація Нового BMW X5 у Львові

Інший вимір. Нова реальність. Вже у Львові.
Абсолютно новий BMW X5

23 листопада в автоцентрі Арія Моторс – офіційного дилера автомобілів BMW у Львові  відбулась презентація нового покоління BMW X5. Понад півтори сотні людей зібрались в автосалоні, аби вперше познайомитись з найбільшою, найрозкішнішою та найінноваційнішою новинкою світу BMW.

Тепер все серйозно – такого у місті Лева ще не було! Повнорозмірний, стильний, в міру агресивний і такий нестримний кросовер преміум-класу. Цього разу у БМВ перевершили всі сподівання поціновувачів великих кросоверів. Новий  BMW X5 побудований на модульній платформі CLAR. Тому його габарити значно зросли – кросовер став на 36 мм довшим, на 65 мм ширшим і на 19 мм вищим (4922х2004х1745 мм). Модель оснащена пневмопідвіскою на передній та задній осі, повнокерованим шасі й активним заднім стабілізатором.

Сьогодні новий X5 – це лідер серед модельного ряду BMW. Інноваційні асистенти водія забезпечують максимальну динаміку та підвищену безпеку. На будь-яких поверхнях новий BMW X5 завжди знає куди рухатися і як опинитися там першим.

Це втілення усіх найсміливіших побажань поціновувачів BMW.  Динамічні, вертикально орієнтовані пропорції BMW X5 з першого погляду видають в ньому представника сімейства X.

Новий X5 зіграв на контрасті. І виграв. Інтер’єр салону залишився втіленням бездоганного дизайну, що властиво для всіх автомобілів BMW, але при цьому нова модель Х5 порадувала власників ще більш функціональною і зручною в управлінні мультимедійною системою, великим сенсорним дисплеєм і проекційним екраном, а також величезною кількістю інноваційних функцій.

“Якщо приймати рішення, який з топових кросоверів триматиметься серед лідерів 2019 року, то вибір однозначний. Ми раді, що можемо запропонувати львів’янам зовсім інший вимір у світі позашляховиків преміум-класу. Крім внутрішніх габаритів, а значить і простору в салоні, новий Х5 має ще чим здивувати. Навіть базові комплектації оснащені адаптивними світлодіодними фарами, клімат-контролем, шкіряним салоном, сенсорним керуванням на центральному моніторі та ще іншими цікавими технологіями.  Це повна свобода самовираження і його ми пропонуємо тим, хто прагне отримати від життя максимум!”, – зазначив Назар Семко, керівник відділу продажів автомобілів BMW.

Одного повного приводу мало – вирішити в BMW і підготували для Х5 особливий пакет xOffroad з чотирма режимами руху. Позашляховий набір у X5 з’явився вперше. Він дозволяє перемикати режими роботи електроніки між чотирма програмами: для руху по піску, камінню, гравію та снігу.

Вибираючи потрібний режим руху, в кросовера змінюються налаштування роботи коробки, повного приводу, системи стабілізації, висота дорожнього просвіту та чутливість педалі газу.