ВІДКРИТТЯ АВТОЦЕНТРУ АРІЯ МОТОРС.

Новий автосалон BMW розташований на території в 1,0 га, із загальною площею приміщень – 1863 м. кв. Площа шоу-рума складає 519 м. кв. і розрахована на 8 виставкових автомобілів. Сервісна зона вміщає 11 робочих постів для проведення ремонту і технічного обслуговування автомобілів та мотоциклів. Площа складу запасних частин та аксесуарів складає 110 м. кв. і вміщає більше 2000 найменувань продукції. Для паркування клієнтів автосалону та нових автомобілів виділено 60 місць.

З першого дня роботи ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр послуг, пов’язаних з придбанням та подальшим обслуговуванням автомобілів та мотоциклів BMW:

  • продаж автомобілів та мотоциклів BMW, які є в наявності, так і під замовлення клієнта;
  • забезпечення гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування автомобілів та мотоциклів;
  • спеціальні програми по продажу автомобілів та мотоциклів в кредит або лізинг, як для фізичних, так і юридичних осіб;
  • якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта наших фахівців, які не тільки нададуть всю необхідну інформацію, а й кваліфіковано проведуть тест-драйв автомобіля, який Вам сподобався.
  • особливі умови як для постійних, так і для корпоративних клієнтів;
  • повне страхування автомобіля в провідних страхових компаніях;
  • продаж оригінальних запасних частин та фірмових аксесуарів із власного складу та на замовлення;
  • широкий вибір та професійне встановлення додаткового обладнання;

Автоцентр збудовано спеціально для того, щоб наші клієнти почували себе комфортно, мали доступ до високого рівня сервісного та технічного обслуговування.

Колектив компанії постійно працює над вдосконаленням якості надаваних послуг. Наша головна гордість – це наші клієнти, а робота з клієнтом – послідовний і безперервний процес, який в принципі ніколи не закінчується, а лише переходить на новий рівень. Довіра наших клієнтів і довгострокова співпраця – ось вища нагорода за нашу роботу.

Для приємного проведення часу ми раді запропонувати комфортабельну зону відпочинку, яке розміщене на першому поверсі нашого автоцентру.

Кожного дня з 09.00 до 19.00 у будні та з 09.00 до 15.00 – у суботу для Вас відкритий просторий виставковий зал, працює авторизований сервісний центр, обладнаний за останнім словом техніки.