ЗНАТИ, НА ЩО ЗДАТЕН!

Новий BMW X5.

ЗНАТИ, НА ЩО ЗДАТЕН!

Новий BMW X5.

Новий BMW X5 – лідер модельного ряду, який розставляє все на свої місця. Цей високий, елегантний і сильний автомобіль неможливо не помітити. Потужна цільна подвійна решітка радіатора немов натякає на те, що станеться при запуску двигуна. Чудовий дизайн фар в стилі X не відставляє сумнівів в тому, хто ж є лідером. Завдяки інноваційним технологіям для максимальної динаміки і більшої безпеки на будь-яких покриттях новий BMW X5 знає куди рухатися. І як опинитися там першим.

BMW X5 xDrive40i(4):
Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 9.2
Виброси CO2, г/км (в змішаному циклі): 211

ПОТУЖНА ДИНАМІКА

BMW 4 серії Купе відрізняється неймовірною динамікою, яка не залишить вас байдужим. Ідеальне взаємодія тяговитого двигуна з опціональною адаптивною спортивною М-підвіскою, адаптивним спортивним рульовим керуванням і 8-ступінчастою АКПП Steptronic дозволяє насолоджуватися спортивним рухом в будь-якій ситуації, викликаючи радісну посмішку на вашому обличчі і захоплені погляди оточуючих.

«Ми в BMW прагнемо до естетики, в якій ефективна динаміка проявляється як природна складова нашої мови форм».

Адріана ван Хойдонк, ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР BMW GROUP

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ДИЗАЙН.

Привабливий вигляд.

Якщо і існує ідеальна форма для спортивного купе, то зразком може послужити дизайн BMW 4 серії Купе. Його атлетичний вид випромінює динамічну солідність і відрізняється гармонійним поєднанням плавних ліній і точно окреслених бічних панелей. Блискуча комбінація спортивного стилю, динаміки і естетики задовольнить найвимогливішого клієнта.

Спортивна передня частина.

Передня частина BMW 4 серії Купе виглядає виключно спортивно. Виразна подвійна решітка радіатора поєднується з елегантними світлодіодними фарами і відображає потужний атлетизм. Великі повітрозабірники з вбудованими світлодіодними протитуманними фарами доповнюють динамічний і запам’ятовується зовнішній вигляд.

Атлетичний силует купе.

BMW 4 серії Купе виглядає потужно і атлетично завдяки витягнутим лініям, м’яко спадаючого даху і точно окресленим бічним панелям. Безрамкові скла, що створюють враження легкості, визначають собою елегантний силует і динамічний дизайн.

Виразна задня частина.

Задня частина BMW 4 серії Купе вражає своєю солідністю і звертає на себе увагу потужним бампером з інтегрованими вихлопними патрубками. Оновлені двоскладного задні світлодіодні ліхтарі підкреслюють ширину кузова і динамічну мову форм.

ЛІНІЇ ОСНАЩЕННЯ BMW 4СЕРІЇ КУПЕ.

Ви хочете зробити BMW 4 серії Купе ще більш спортивним або ексклюзивним? Різні моделі та варіанти оснащення, а також опції з програми BMW Individual пропонують найширші можливості для індивідуалізації. У повній відповідності з вашим смаком.

Елегантний і спортивний.

Ексклюзивний салон BMW 4 серії Купе поєднує в собі спортивний стиль із сучасною функціональністю. Численні інформаційно-комунікаційні системи та орієнтований на водія салон з обробкою високоякісними матеріалами задовольняють найвищим вимогам до комфорту. При цьому комфортне підсвічування додатково сприяє створенню унікальної атмосфери.

З орієнтацією на водія.

Вхідне в базову комплектацію спортивне шкіряне рульове колесо з мультифункцією займає центральне місце в кокпіті, орієнтованому на водія. Проекційний дисплей BMW і новий багатофункціональний дисплей на приладовій панелі пропонуються в якості опції і чітко відображають різноманітну інформацію, необхідну водію під час руху. Нова навігаційна система Professional дозволяє вам залишатися на зв’язку з усім світом.

ДОСКОНАЛА ОБРОБКА.

Елегантний салон BMW 4 серії Купе підкуповує використанням різноманітних високоякісних матеріалів з першокласною обробкою. Насолоджуйтеся ідеальним комфортом сидінь, які за бажанням можуть бути виконані в спортивному варіанті з обробкою м’якою шкірою. Привабливі декоративні планки і акцентні вставки, а також благородні хромовані деталі і контрастні шви на передній панелі дозволяють зробити атмосферу в салоні ще більш витонченою.

ДИНАМІКА РУХУ

Світловий дизайн

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ - ФІРМОВИЙ ПРИЗНАК.

Відкрийте для себе справжній спортивний стиль, прогресивний дизайн і ексклюзивний комфорт всього модельного ряду BMW 4 серії. Відчуйте унікальну динаміку BMW M4 з унікальними автоспортивними генами.

Витрати пального і викиди СО2.

BMW 440i Coupé:
Витрата палива, л / 100 км (змішаний цикл): 7,7-7,4
Викиди CO2, г / км (змішаний цикл): 179-172

Наведені технічні дані відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач Steptronic.

Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.

Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у офіційного дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено.

Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.