ВИ ПРИЙМАЄТЕ РІШЕННЯ.
ВОНИ ПРИЙМАЮТЬ ВИКЛИК.

МОДЕЛІ BMW X.

ВИ ПРИЙМАЄТЕ РІШЕННЯ. ВОНИ ПРИЙМАЮТЬ ВИКЛИК.

МОДЕЛІ BMW X.

Відкрийте для себе BMW X серії: високе положення сидінь з хорошим оглядом, інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive і економічні двигуни роблять їх іделнимі автомобілями для кожного моменту вашого життя.

МОДЕЛІ BMW X.

BMW X1

BMW X1 – ідеальний вибір для тих, хто прагне інтерпретувати задоволення від водіння відповідно до власних потреб і побажань. Цей пропорційний спортивно-універсальний автомобіль демонструє абсолютну впевненість в собі, а його інтер’єр втілює неймовірну гнучкість. Лінії оснащення BMW xLine і BMW Sport Line уособлюють два погляди на дизайн, дозволяючи вам розставити особливі індивідуальні акценти в зовнішності і в інтер’єрі моделі. Завдяки технологіям BMW EfficientDynamics і ефективним бензиновим і дизельним двигунам BMW TwinPower Turbo BMW X1 демонструє вражаюче низьку витрату палива і рівень викидів у всіх версіях силового агрегату.

BMW X3

Новий BMW X3 – це твердження необмежених можливостей та вираження простої присутності та свободи. З самого першого погляду він вражає своїм спортивним виглядом і заворожує захоплюючим водійським досвідом. Завдяки частково автономному керуванню і розумній повнопривідній системі BMW xDrive, він забезпечує найвищий комфорт їзди як на дорозі, так і поза нею.

BMW X4

BMW X4 привертає до себе увагу, завжди і всюди. Його екстравертний дизайн поєднує в собі вишуканий стиль і міць. Він поєднує те, що ще ніхто не поєднував в цьому сегменті: типову для X-серії міць з естетикою класичного купе. Завдяки потужним двигунам BMW TwinPower Turbo і такому серійному оснащенню, як спортивне рульове управління із змінним посиленням і системою Performance Control, BMW X4 демонструє свій яскраво виражений імпульсивний характер.

BMW X5

Сильний характер розпізнається відразу: BMW X5 підкорює вже одним своїм виглядом раз і назавжди. Якісна обробка салону перетворює кожен кілометр в задоволення. Висока посадка на сидінні дозволяє добре оглядати дорогу. Вишукані матеріали радують погляд.

BMW X6

Потужний і атлетичний. Солідний як всі моделі серії X і спортивний як все купе. BMW X6 змітає все кордону. Його потужні двигуни BMW TwinPower Turbo з програми BMW EfficientDynamics об’єднують в собі динаміку і економічність, а система повного приводу BMW xDrive забезпечує відмінні характеристики на дорозі. Пакет обладнання Design Pure Extravagance і благородні матеріали надають автомобілю вражаючий зовнішній вигляд і вражаючу функціональність.

BMW FINANCIAL SERVICES.

Спеціальні умови кредитування для автомобілів BMW Х1, X3, X5, X6

Нові автомобілі BMW в кредит

  • Аванс від 30% вартості авто
  • Відсоткова ставка: від 0,01% річних
  • Термін кредитування: до 7 років

Переваги

  • Фіксовані процентні ставки на весь термін кредиту
  • Прозорі умови кредитування
  • Дострокове погашення без штрафних санкцій
  • Швидке прийняття рішення
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта