ВІДКРИТИЙ СЕКРЕТ: ІСТИННЕ ВТІЛЕННЯ СТИЛЮ.

Обладнання кабріолета BMW 6 серії.

ВІДКРИТИЙ СЕКРЕТ: ІСТИННЕ ВТІЛЕННЯ СТИЛЮ.

Обладнання кабріолета BMW 6 серії.

Кабріолет BMW 6 серії обладнаний всім, що необхідно, щоб ви чудово почували себе у витонченій атмосфері. Крім того, наявний ряд пакетів обладнання. Пакети Design Pure Experience, Design Pure Excellence та M Sport дають можливість наблизити характер автомобіля до вашого власного. Програма BMW Individual дозволяє додати вашому автомобілю ще більшу індивідуальність та ексклюзивність. А функціональність може бути значно розширена за допомогою широкої гами оригінальних аксесуарів BMW.

ПАКЕТ ОБЛАДНАННЯ DESIGN PURE EXPERIENCE.

20-дюймові легкосплавні багатоспицеві колісні диски дизайну 616 та подвійна радіаторна решітка з чорною глянцевою обробкою зрозуміло висловлюють суть: пакет обладнання Design Pure Experience має яскраве спортивне відтінок. Елегантну зовнішність кабріолета BMW 6 серії вигідно підкреслює патрубок системи випуску з темним покриттям Dark Chrome, а також численні світлодіодні джерела фонового освітлення в салоні автомобіля.

Глянцево-чорне оздоблення Shadow Line з програми BMW Individual, а також інші спортивні елементи темного кольору, що входять до складу пакета Design Pure Experience, вигідно підкреслюють атлетичність кузова. Серед них такі ефектні компоненти, як чорне оздоблення бічних повітрязабірників, глянцеві чорні передні грані планок решітки радіатора, глянцева чорна декоративна смуга в задній частині кузова, а також патрубок системи випуску з покриттям темного кольору Black Chrome. Динамічну композицію передньої частини кузова доповнюють світлодіодні протитуманні фари. Профіль автомобіля стає ще більш виразним завдяки розкішним спортивним легкосплавним багатоспицевим колісним дискам діаметром 20 дюймів дизайну 616, які доступні в якості додаткового обладнання.

У поєднанні з цим пакетом можна обрати червоний колір кузова Melbourne Red, а також будь-який інший відтінок BMW або BMW Individual. Також пропонуються 20-дюймові легкосплавні колісні диски BMW та повний асортимент колісних дисків BMW Individual.

Пакет Design Pure Experience надає салону спортивний та одночасно елегантний характер завдяки двокольоровому оздобленню ексклюзивною шкірою Nappa коньячного/чорного кольору Cognac/Black, а також декоративним вставкам з коричневого дерева Fineline. Безліч світлодіодних джерел фонового підсвічування, а також підсвічувані накладки дверних порогів ефектно доповнюють розкішну композицію.

У поєднанні з цим пакетом можна замовити будь-яке шкіряне оздоблення BMW Individual, а також декоративні текстурні вставки з деревини тополі сірого кольору та будь-які варіанти декоративного оздоблення салону з програми BMW Individual.

ПАКЕТ ОБЛАДНАННЯ DESIGN PURE EXCELLENCE.

Пакет обладнання Design Pure Excellence перетворює ваш автомобіль, мабуть, в найбільш стильний наземний засіб пересування з відкритим верхом. 19-дюймові легкосплавні колісні диски з V-подібними спицями дизайну 366 та вишукані керамічні елементи салону, а також ексклюзивна шкіра Nappa кольору слонової кістки/чорного кольору Ivory White/Black вигідно підкреслюють елегантність кабріолета BMW 6 серії. Всі компоненти пакета ретельно підібрані дизайнерами BMW та бездоганно поєднуються один з одним.

Завдяки опціональним легкосплавними колісними дисками діаметром 19 дюймів з V-подібними спицями дизайну 366, пропонованим у складі пакету Design Pure Excellence, автомобіль виглядає ще більш розкішно. Спортивний штрих – чорне глянцеве оздоблення середніх стійок кузова, рамок та стійок зовнішніх дзеркал заднього виду. Сучасні світлодіодні протитуманні фари підкреслюють приголомшливий технологічний арсенал автомобіля.

Пакет Design Pure Excellence включає в себе забарвлення кузова з ефектом «металік», проте він може поєднуватися з будь-якими відтінками кузова та варіантами колісних дисків BMW і BMW Individual.

Елементи пакету Design Pure Excellence створюють в салоні атмосферу розкоші, яку вигідно підкреслюють численні додаткові світлодіодні джерела фонового освітлення. Розширене двобарвне оздоблення шкірою Nappa кольору слонової кістки/чорного кольору Ivory White/Black з контрастним прошиванням чудово доповнює шкіряна оббивка передньої панелі з декоративними планками з деревини тополі сірого кольору, що створюють витончений контраст. Керамічне оздоблення органів керування аудіосистемою і кліматичною установкою, контролера iDrive та важеля коробки передач являє собою ефектний оригінальний елемент декору. Фінальним акордом пакета є підсвічувані накладки дверних порогів.

Серед додаткових варіантів дизайну можна назвати розширене двобарвне оздоблення ексклюзивною шкірою Nappa коньячного/чорного кольору Cognac/Black з контрастним прошиванням, всі варіанти шкіряної оббивки BMW Individual, дерев’яні вставки коричневого кольору Fineline, а також всі варіанти декоративних вставок з програми BMW Individual.

ПАКЕТ M SPORT.

Усі компоненти пакета M Sport створені з однією метою – надати зовнішності кабріолета BMW 6 серії ще більшу динамічність. Ексклюзивне оздоблення салону алюмінієм з малюнком у вигляді сот або забарвлення кузова чорного кольору Carbon Black з ефектом «металік», зовнішні елементи в колір кузова або обтягнуте шкірою багатофункціональне рульове колесо M-серії – кожна деталь випромінює спортивну енергетику.

Елементи дизайну кузова в складі пакету M Sport включають в себе аеродинамічний М-пакет з накладками на пороги, переднім та заднім фартухами в колір кузова, а також вставкою дифузора темного кольору Dark Shadow з ефектом «металік». Ексклюзивні елементи пакету M Sport: 19-дюймові легкосплавні колісні диски зі здвоєними спицями дизайну 351 M або 20-дюймові колісні диски зі здвоєними спицями дизайну 373 M (обидва варіанти мають передні та задні шини різної розмірності).

Спортивний вигляд підкреслює глянцеве оздоблення BMW Individual Shadow Line з декоративними смужками, рамками та внутрішніми елементами оздоблення бічних вікон, а також стійки та рамки зовнішніх дзеркал заднього виду чорного кольору. З цією обробкою бездоганно поєднуються патрубки системи випуску з покриттям темного кольору Dark Chrome. Про наявність особливого обладнання свідчать ефектні емблеми M на бічних поверхнях кузова.

Забарвлення кузова чорного кольору Carbon Black доступне тільки в складі пакету M Sport. Крім того, пропонуються наступні варіанти забарвлення: червоний Melbourne Red (металік), білий Alpine White, чорний Sapphire Black (металік), сірий Space Grey (металік), синій Mediterranean Blue (металік), сріблястий Glacier Silver (металік); а також кольори BMW Individual: чорний Citrine Black (металік), чорний Ruby Black (металік), Moonstone (металік), синій Tanzanite Blue (металік), бронзовий Frozen Bronze (металік) та білий Frozen Brilliant White (металік). Також на замовлення доступні додаткові ексклюзивні кольори BMW Individual.

Пакет M Sport створює вишукану та спортивну атмосферу в салоні. Спортивні передні сидіння з оббивкою алькантарою/шкірою Nappa антрацитового кольору, що контрастує зі шкіряними елементами чорного кольору, поєднують ідеальну бічну підтримку та високий комфорт. Багатофункціональне шкіряне рульове колесо М-серії забезпечує зручний доступ до важливих функцій автомобіля. Атлетично-динамічний стиль в інтер’єрі визначають такі елементи, як оздоблення стелі BMW Individual антрацитового кольору, декоративні алюмінієві вставки з малюнком у вигляді сот, що перегукуються з накладками дверних порогів M-серії та опорою ноги водія M-серії.

Крім цього, пропонується розкішне повне оздоблення шкірою Merino з програми BMW Individual у кольорах платиновий Platinum, білий Opal White, коричневий Amaro Brown, Champagne або коричневий Cohiba Brown з чорними двоколірними контрастними деталями.

В якості опції доступні декоративні вставки з алюмінію з рискою, вставки «чорний рояльний лак», а також елементи з дерева – вставки з тополі Poplar Grain сірого кольору, Fineline коричневого кольору, темного кольору Sycamore Auburn Dark та з ясеня світлого кольору Ash Grain White.

Програма BMW Individual.

Унікальність характеру проявляється в кожній деталі. У цьому – витоки істинної ексклюзивності. Дайте волю прагненню до досконалості з обладнанням з колекції BMW Individual для кабріолета BMW 6 серії.

Чотири найексклюзивніших місця під сонцем – в салоні кабріолета BMW 6 серії з обладнанням з колекції BMW Individual. Тут представлений один із прикладів – забарвлення кузова синього кольору Tanzanite Blue з ефектом «металік», перегукується з кольором однойменного мінералу. Під прямими променями світла темно-синя поверхня виблискує заворожливими бірюзовими відтінками. У колекції BMW Individual представлено ще десять не менше виразних варіантів забарвлення. Один з них – місячний камінь Moonstone з ефектом «металік». Це покриття сяє міріадами колірних пігментів, що надають поверхні тривимірну глибину, де в гіпнотичному танці зливаються синьо-сірі та золотисто-жовті тони. Сріблястий колір Frozen Silver (металік) володіє «прохолодною», «технологічною» енергетикою – покриття має приголомшливу бархатисто-матову поверхню унікальної якості. До будь-якого варіанту забарвлення чудово підійдуть 20-дюймові легкосплавні колісні диски з V-подібними спицями дизайну 349 I з колекції BMW Individual, які вигідно підкреслюють динамічність образу завдяки своїм розмірам та прямим лініям.

Демонстрація характеру та райська насолода. Сонце, свіжий вітер, близькість до природи: посилити незабутні враження від поїздки в кабріолеті BMW 6 серії допоможе обладнання з колекції BMW Individual. Одне з особливо гармонійних поєднань – повна обробка салону шкірою Merino білого кольору Opal White та вишукані дерев’яні вставки зі світлого ясена Ash Grain White. У поєднанні з забарвленням кузова композиція має помітну схожість з оформленням витонченої швидкохідної яхти. Разом з цим надзвичайно ефектні поєднання відтінків не єдина особливість цього інтер’єру. Найбільш яскраве враження справляє якість матеріалів. Особливо м’яка шкіра Merino з дрібнозернистою текстурою, що покриває безліч різних поверхонь, доповнена витонченою строчкою та окантовкою в контрастних відтінках. Завдяки цьому салон буквально випромінює відчуття якості. Тут панує свято бездоганності для всіх органів чуття, яке гармонійно доповнюється обробкою стелі алькантарою, шкіряним рульовим колесом з ідеально підігнаною дерев’яною вставкою, що відповідає обраному декору салону BMW Individual. Описане поєднання – лише один з безлічі варіантів обробки, які пропонує колекція BMW Individual. Завдяки наявності додаткових відтінків, варіантів декору та порід деревини ви отримуєте повну свободу самовираження.

У якості винагороди за ваш вишуканий смак пропонується пакет Composition з програми BMW Individual. Пакет відрізняється привабливою ціною та включає в себе гармонійне поєднання повної обробки салону шкірою Меріно BMW Individual, вишуканих декоративних планок та додаткових елементів BMW Individual.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Додайте яскраві спортивні акценти або зробіть ваш кабріолет BMW 6 серії ще більш практичним у повсякденному експлуатації. Програма оригінальних аксесуарів BMW включає в себе широкий спектр високоякісних практичних продуктів.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні колісні диски BMW M Performance з V-подібними спицями дизайну 464 M пропонуються у приголомшливому двокольоровому виконанні Ferric Grey сірого кольору з полірованими поверхнями або у глянцево-чорному кольорі Liquid Black. Обидві версії мають видимі болти та прикрашені емблемою M. Диски пропонуються у вигляді комплекту коліс з датчиками RDC та шинами Runflat різного розміру для передніх і задніх коліс. Передні: розмір диска ¬– 8,5J x 20, розмір шини – 245/35 R20 95Y RSC; задні: розмір диска – 9J x 20, розмір шини – 275/30 R20 97Y RSC.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні колісні диски з V-подібними спицями дизайну 356 пропонуються у приголомшливому двокольоровому виконанні Ferric Grey сірого кольору з полірованими поверхнями або у глянцево-чорному кольорі Liquid Black. Обидві версії мають видимі болти і пропонуються у вигляді комплекту коліс з датчиками RDC та шинами Runflat різного розміру для передніх і задніх коліс. Передні: розмір диска ¬– 8,5J x 20, розмір шини – 245/35 R20 95Y RSC; задні: розмір диска – 9J x 20, розмір шини – 275/30 R20 97Y RSC.

Карбонові корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду BMW M Performance з особливою ретельністю виготовлені вручну та підкреслюють високотехнологічні коріння автомобіля. Їхній динамічний дизайн притягує погляд, додаючи зовнішності автомобіля додаткові спортивні акценти.

Виняткова виразність: чорна решітка радіатора BMW M-серії складається з хромованих декоративних планок та глянцево-чорної рамки. Ці деталі підкреслюють динамічний та елегантний характер передньої частини автомобіля – простий і в той же час ефектний індивідуальний акцент.

Базовий активний адаптер для мобільного телефону дозволяє зручно розмістити й одночасно заряджати смартфони Apple iPhone ™ різних моделей. Адаптери Snap-In Music, Media та Connect мають функцію відтворення музики з пам’яті телефону через аудіосистему BMW.

Тримач для Apple iPad ™ 2, 3 або 4 надійно утримує пристрій, а поворотна на 360° рамка та можливість регулювання нахилу дозволяють заднім пасажирам легко встановити тримач в потрібному положенні. Тримач зручно кріпиться до базового кронштейна системи Travel & Comfort (постачається окремо).