ВОВК ПОЛЮЄ НА ЗГРАЮ.

Новий BMW X5 M50d.

ВОВК ПОЛЮЄ НА ЗГРАЮ.

Новий BMW X5 M50d.

Випуск нового BMW X5 M50d – це важлива подія. Розроблена інженерами модель BMW X змушує по-новому поглянути на можливості автомобіля з точки зору потужності, динаміки і маневреності. Він приводиться в рух ще більш ефективним рядним 6-циліндровим дизельним двигуном M Performance TwinPower Turbo. Це сила, яка передається безпосередньо на дорогу за допомогою адаптивної підвіски M Professional. Справжній автомобіль M Performance – для тих, хто вимагає більшого.

BMW X5 M50d(3):
Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 7.7
Виброси CO2 в г/кг (в змішаному циклі): 202

ТРУДОГОЛІК.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo.

Сильний характер продовжує еволюціонувати. Так з’являється новий рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo з двома турбонагнітачами низького тиску і двома високого. В результаті потужність збільшилася, чуйність стала динамічніше, а крутний момент досяг 760 Нм, завдяки чому автомобілем легко керувати і на низьких обертах. Двигун видає 400 к.с. (294 кВт)потужності, і BMW X5 M50d розганяється до 100 км/год всього за 5.2 секунд.

 Новий BMW X5 M50d – приклад того, на що здатний спортивний автомобіль з генами M та xDrive: максимальні динаміка і маневреність при збереженні оптимальної тяги. 

Йорн Зіке (Jörn Sieke), продукт менеджер автомобілів M та BMW Individual

ДИЗАЙН M PERFORMANCE BMW X5 M50d.

З ексклюзивними відмітними властивостями сімейства M Performance, BMW X5 M50d впевнено перевершує всіх суперників. І перше з них – пакет M Sport, що входить в набір стандартного оснащення та справляє фурор із аеродинамічним пакетом M і вихлопною системою M Sport. Вражаюча решітка радіатора BMW з обробкою кольору «Cerium Grey», корпуси зовнішніх дзеркал, декоративні накладки повітрязабірників і

повітроводів, трапецієподібні вихлопні патрубки і буквене позначення на задній частині також виконані в елегантному фірмовому кольорі M Performance. Великі, поліровані 22” легкосплавні диски V-Spoke 747 M підкреслюють характерні елементи зовнішньої обробки кольору «Cerium Grey».

ВИГІДНЕ ПОЛОЖЕННЯ В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ.

Салон BMW X5 M50d характеризується поєднанням спортивного стилю та ексклюзивності. Фірмове позначення «M» на дверних порогах та на панелі приладів прискорюють серцебиття. Кокпіт створений для зручності водія, а шкіряне рульове колесо M ідеально лежить в руках. Такі високоякісні матеріали обробки як опціональна дрібнозерниста шкіра Merino BMW Individual кольору «Tartufo», оббивка шкірою панелі приладів BMW Individual і декоративні алюмінієві планки «Tetragon» створюють спортивну атмосферу.

За кермом BMW X5 M50d ви відразу зрозумієте, що таке ідеальні гоночні налаштування. Інженери оптимізували підвіску автомобіля і чутливість рульового управління, щоб досягти ідеального поєднання стійкості, маневреності та максимальної точності відгуку. Режими Sport і Sport+ дозволяють зробити опціональну адаптивну підвіску M Professional жорсткішою і спортивною. У поєднанні з інтегральним активним рульовим керуванням та інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive динаміка моделі не має собі рівних в цьому класі автомобілів.

Витрата палива і рівень викидів CO2.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

(4) Запланована доступність з 4 кварталу 2018 року.