ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ: АТЛЕТИЧНИЙ.
ДРУГЕ ВРАЖЕННЯ: ДОСКОНАЛИЙ.

Комфорт у BMW 6 серії Купе.

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ: АТЛЕТИЧНИЙ. ДРУГЕ ВРАЖЕННЯ: ДОСКОНАЛИЙ.

Комфорт у BMW 6 серії Купе.

Достатньо покласти руки на кермо і коротко поглянути на панель приладів. Призначення BMW 6 серії Купе абсолютно чітке: максимальні спортивні відчуття в стильному оточенні Всі елементи управління спрямовані на водія і використовуються інтуітивно. Функціональність і спортивний дизайн ідеально збалансовані. Отримайте насолоду від усіх атрибутів спортивної машини, не відмовляючись від ексклюзивного комфорту.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ.

Багатофункціональний дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефектний показ всього необхідного для водіння. Разом з тим, він допомагає водієві сконцентруватися на водінні та не дає йому відволікатися завдяки відображенню відповідної інформації.

Три різні режими та їхні специфічні характеристики, кожний зі своєю схемою кольорів і стилем графіки, можуть відображатися на панелі приладів. Це режими COMFORT, ECO PRO та SPORT. У той час як оформлення режиму COMFORT не зазнало істотних змін, синій колір переважає у режимі ECO PRO, в якому нові дисплеї EfficientDynamics і Bonus Range допомагають водію відображенням найекономічнішого можливого стилю водіння. У режимі SPORT, індикацію якого легко впізнати по червоних тонах, відображається поточна потужність двигуна.

На багатофункціональний дисплей виводяться також навігаційні дані, вказівки асистента маршруту, а також списки розважальної системи та функції телефону.

ВІДЧУТТЯ ПРОСТОРУ.

Дизайн салону BMW 6 серії Купе було створено для задоволення найвищих вимог до спортивного розкішного стилю. Спортивні сидіння виготовлені з високоякісної шкіри і ідеально відповідають дизайну салону. Те ж саме стосується центрального підлокітника з просторими відділеннями для зберігання різноманітних предметів. При цьому, в багажному відділенні ємністю 460 літрів можна розміщувати великогабаритний багаж, наприклад спортивні та дорожні сумки, а в центральній консолі передбачені підставки для напоїв.

ОРІЄНТАЦІЯ НА ВОДІЯ.

Спортивне водіння вимагає швидкої реакції Саме тому на BMW 6 серії Купе кожен індикатор і кожен орган управління завжди точно там, де ви його інтуїтивно чекаєте його бачити.
Ліворуч від керма ― перемикач систем допомоги водієві та налаштування світла, а прямо перед водієм ― панель приладів з усією інформацією, необхідною для водіння і безпеки, причому її можна вивести в поле зору водія на опційний проекційний дисплей BMW.
Праворуч від водія передбачено місце для окремо розташованого кольорового дисплея з діагоналлю 10,25 дюйма. Прямо під ним ― кнопки швидкого доступу, які

можна запрограмувати на самостійно визначені функції та налаштування, щоб потім мати до них прямий доступ. Трохи нижче розташовані органи управління системи кондиціонування.
Важіль перемикання передач з перемикачем системи регулювання динаміки руху зручно розташований на центральній консолі ― в безпосередній досяжності й інтуїтивно зрозуміло для водія. Поруч ― сенсорний контроллер iDrive, розташований близько до переднього пасажира, так що він теж може легко керувати ним однією рукою.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відмикати двері автомобіля і запускати двигун, не користуючись безпосередньо ключем. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може знаходитися в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей водій може увійти в автомобіль і завести двигун кнопкою Start/Stop. Функціональна надійність гарантується механізмом аутентифікації ключа.

ДОПОМІЖНА СИСТЕМА ОБІГРІВАННЯ.

Якщо зовнішня температура низька, водій все одно може вирушити в дорогу в комфортно обігрітому автомобілі, оскільки температуру в салоні можна регулювати незалежно від роботи двигуна за допомогою допоміжної системи обігрівання, до складу якої входить зручна функція таймера. Вона також захищає вікна від запотівання й паморозі. Додаткове обігрівання активується та управляється за допомогою окремого пульта дистанційного управління ― Мого BMW Remote App або контролера iDrive.

Джерелом тепла є водяний обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Цей пристрій також нагріває холодний двигун. Це додатково знижує витрату палива на стадії прогрівання двигуна. Допоміжна система опалення вмикається автоматично у заздалегідь заданий час при зовнішній температурі нижче 15°C або вручну при будь-якій температурі.