ІННОВАЦІЇ, ЩО ВИПЕРЕДЖАЮТЬ СВІЙ ЧАС.

Інноваційна функціональність у BMW 7 серії.

Пошук перспективних інноваційних рішень – рушійна сила для інженерів BMW. Інноваційні функції, які вони використали в BMW 7 серії, такі як система керування жестами BMW Gesture Control, лазерне світло BMW Laserlight або парковка з дистанційним керуванням, встановлюють стандарти майбутнього в цій області. Крім того, вперше в автомобіль BMW вбудований планшет BMW Touch Command, за допомогою якого можна керувати основними функціями автомобіля.

ЛАЗЕРНІ ФАРИ BMW LASERLIGHT.

У режимі дальнього світла лазерні фари BMW висвітлюють зону до 600 метрів, що майже в два рази більше зони освітлення звичайних фар. Нова технологія освітлення BMW Laserlight підвищує безпеку, а також покращує видимість в темний час доби.

До складу фар входять світлодіодні модулі ближнього і дальнього світла, а також лазерний модуль. Виключно яскраві фари BMW Laserlight відрізняються набагато більш високою інтенсивністю світла в порівнянні з традиційними джерелами

освітлення. Горизонтальна смужка синього кольору в середині фар, що світиться, та ексклюзивний напис BMW Laserlight є відмінними ознаками системи. Лазерні фари BMW Laserlight також оснащуються світлодіодними габаритними вогнями та денними ходовими вогнями, світлодіодними покажчиками поворотів та вогнями підсвічування поворотів, системою адаптивного освітлення та системою керування дальнім світлом BMW Selective Beam (асистент незасліплюючого дальнього світла).

ІНТЕРФЕЙС BMW TOUCH COMMAND.

BMW Touch Command – це планшет із 7-дюймовим дисплеєм, вбудований в задню частину центрального підлокітника. Він зв’язаний із системами автомобіля та дозволяє виконувати різні налаштування і керувати численними функціями.

Наприклад, за допомогою планшета можна регулювати задні сидіння та сидіння переднього пасажира. Також можна керувати системою кондиціонування, вентиляції

та системою обігріву задніх сидінь, а також комфортним підсвічуванням салону, сонцезахисними шторками скляного даху і задніх вікон. Крім того, він дозволяє керувати функціями розважальної системи.

Заряджається планшет BMW Touch Command автоматично, якщо його розмістити в спеціальному кріпленні в задньому підлокітнику.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ЖЕСТАМИ BMW GESTURE CONTROL.

З системою BMW Gesture Control керування певними функціями можливе за допомогою запрограмованих жестів, таких як «горизонтальний помах» або «вказівка». За допомогою спеціальних датчиків над передньою частиною центральної консолі система розпізнає певні жести і тим самим дозволяє, наприклад, прийняти телефонний виклик або відхилити його. Круговими рухами пальця можна відрегулювати гучність. Система керування жестами доповнює традиційні органи керування, такі як сенсорний контролер iDrive або керування голосом.

Для простоти використання на дисплей керування виводяться доступні на даний момент варіанти керування жестами. Крім того, система має звуковий і візуальний

Атмосфера та комфорт.

Нова ера комфорту поїздки в BMW 7 серії.

Навігаційна система Professional вражає своїм дизайном і спектром послуг екстра-класу: вона включає в себе вбудовану систему навігації зі зручним керуванням за допомогою сенсорного контролера iDrive та сенсорного дисплея. До складу системи входять функція голосового керування, аудіосистема BMW Professional з дисководом DVD, а також жорсткий диск ємністю 20 Гб для зберігання аудіофайлів. Крім того, навігаційна система здатна відображати «пробки», використовуючи інформацію про дорожньо-транспортну обстановку в режимі реального часу (RTTI). Вбудований кольоровий РК-дисплей діагоналлю 10,25 дюймів з функцією розподілу на основний і додатковий екрани забезпечує чудову наочність інформації.

Система підтримує різні способи введення, в тому числі використання сенсорного контролера iDrive, поверхня якого дозволяє вводити в навігаційну систему назви місць призначення за допомогою простого рукописного введення. Також можна використовувати сенсорний дисплей, систему керування жестами, голосове керування або одну з семи заздалегідь збережених закладок.

Протягом трьох років система автоматично оновлює карти до чотирьох разів на рік, завантажуючи дані для обраних європейських країн (функція входить в пакет BMW ConnectedDrive на домашньому ринку).

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ ПАРКУВАННЯМ.

Функція паркування з дистанційним керуванням дозволяє водію вийти з автомобіля в зручному місці, а потім дати команду припаркуватися у вузькому паркувальному місці або в гаражі, при цьому автомобіль може рухатися як вперед, так і заднім ходом. Водій активує функцію паркування, перебуваючи поза автомобілем, за допомогою інтерактивного ключа BMW Display Key.

Весь процес паркування контролюється сигналізацією аварійного зближення при паркуванні (PDC), асистентом паркування і датчиками кругового огляду. Для роботи

функції автономного паркування автомобіль повинен розташовуватися прямо перед місцем для паркування, безпосередньо навпроти паркувального місця або гаража.

Після завершення паркування двигун можна вимкнути за допомогою ключа, а коли прийде час вирушати в дорогу, двигун можна знову завести дистанційно за допомогою того ж ключа. При дистанційному керуванні виїздом з місця паркування автомобіль рухається назад по прямій лінії.

КЛЮЧ BMW З ДИСПЛЕЄМ.

Інноваційний інтерактивний ключ BMW Display Key надасть вам інформацію про стан вашого автомобіля та дозволить керувати певними функціями за допомогою вбудованого сенсорного дисплея.

Ви можете дізнатися час, рівень пального в баку та відповідний запас ходу, отримати сервісні вказівки, а також інформацію про стан центрального замка, вікон і люка в

даху. Крім того, інтерактивний ключ BMW Display Key дозволяє управляти такими функціями: дистанційній паркуванням і системою автономного опалення.

 

Інтерактивний ключ BMW Display Key можна зарядити за допомогою бездротової зарядки або USB-кабелю, що входить до комплекту поставки.

СИСТЕМА БЕЗДРОТОВОЇ ЗАРЯДКИ ТЕЛЕФОНУ.

Дана система включає в себе розміщене в передньому підлокітнику універсальне кріплення для смартфона з функцією бездротової зарядки та вбудовану систему попередження про забутий телефон. Крім того, у вашому розпорядженні є два USB-роз’єми, кожен з яких підтримує зарядний струм до 2А для швидкої зарядки мобільних пристроїв.

Зовнішня антена забезпечує таку ж якість прийому мобільного сигналу, як і ззовні автомобіля. Другий мікрофон з додатковим регулюванням гучності забезпечує

прекрасну розбірливість голосу при використанні гучного зв’язку навіть з сидіння переднього пасажира.

Через Bluetooth можна одночасно під’єднати два мобільних телефони та аудіоплеєр. Пакет системи телефонії включає в себе також Bluetooth Office з доступом до функцій календаря, SMS та електронної пошти сумісного смартфона. Крім того, також передбачений бездротовий інтерфейс NFC для швидкого і простого з’єднання мобільного телефону з автомобілем.

АДАПТИВНИЙ РЕЖИМ.

Адаптивний режим (ADAPTIVE) – інтелектуальна інтерактивна функція в складі системи керування рухом. Вибір режиму ADAPTIVE впливає на налаштування системи динамічного регулювання жорсткості амортизаторів, рульового керування та АКПП Steptronic, при цьому система безперервно підлаштовує параметри відповідно до поточної дорожньої ситуації та з урахуванням обраного режиму водіння (COMFORT/SPORT).

У режимі ADAPTIVE система бере до уваги різноманітні фактори, такі як швидкість натискання на педаль акселератора, кут повороту рульового колеса, параметри круїз-контролю та індивідуальний стиль водіння. Крім того, використовуючи навігаційні дані, система завчасно враховує майбутню зміну дорожньої ситуації при під’їзді до поворотів або перехресть. В якості доповнення до режиму ADAPTIVE водій також може вибрати режими SPORT, COMFORT та ECO PRO.