ВРАЖАЮЧА СПОРТИВНІСТЬ У БУДЬ-КОМУ АСПЕКТІ.

Динамічні характеристики BMW 3 серії Гран Туризмо.

Завдяки такому опціональному обладнанню як адаптивна підвіска M, режим Sport та спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення, Ваш BMW 3 серії Гран Туризмо може стати ще спортивішим та маневренішим. Активний задній спойлер використовує повітряний потік задля зменшення відриву та забезпечує додаткову ефективність і динамічність.

РЕЖИМ SPORT.

Усе залежить від налаштувань: якщо в системі керування режимами водіння включений режим Sport, то Ваш BMW 3 серії Гран Туризмо реагуватиме ще стрімкіше, забезпечуючи більш динамічну спортивну їзду.

Режим Sport активується за допомогою розташованого на центральній консолі перемикача режимів водіння. При цьому задіюються попередньо задані налаштування, які в залежності від оснащення автомобіля дозволяють досягти значно більшої динамічності, ніж стандартні налаштування. Наприклад, істотно зростає

чутливість реакцій двигуна. У поєднанні з коробкою передач Steptronic алгоритми перемикання передач набувають помітного спортивного забарвлення.

За наявності адаптивної підвіски M параметри шасі забезпечують підвищену маневреність. Якщо автомобіль BMW оснащений спортивним рульовим управлінням зі змінним ступенем посилення, то ступінь посилення знижується, що, в свою чергу, покращує зворотний зв’язок від рульового колеса.

СПОРТИВНЕ РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ ІЗ ЗМІННИМ СТУПЕНЕМ ПОСИЛЕННЯ.

Спортивне рульове управління із змінним ступенем посилення і системою Servotronic забезпечує високу маневреність та полегшує процес паркування.

Спортивне рульове управління із змінним ступенем посилення реагує на кут повороту рульового колеса і регулює передавальне відношення рульового механізму незалежно від швидкості руху автомобіля. Функція Servotronic дозволяє управляти автомобілем при значних кутах повороту легким рухом керма. Таким чином полегшується процес паркування, покращуються маневреність та керованість при проходженні крутих і точних поворотів. При невеликих кутах повороту автомобіля система забезпечує чудову курсову стійкість і високу точність рульового управління.

АКТИВНИЙ ЗАДНІЙ СПОЙЛЕР.

Активний задній спойлер зі збільшенням швидкості оптимізує проходження повітряного потоку в задній частині автомобіля і таким чином забезпечує оптимальне зчеплення з дорожнім полотном та зберігає класичні динамічні характреистики BMW.

Задній спойлер автоматично розширюється, коли швидкість автомобіля перевищує 110 км/год і зменшується щойно авто починає їхати не швидше 70 км/год. Крім того, Ви

можете контролювати активний задній спойлер вручну за допомогою кнопки на дверцятах водія (під важелями управління електричного підйомника вікна).

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M.

З адаптивною М-підвіскою дорожній просвіт автомобіля зменшується на 10 мм, що додатково підвищує динамічний потенціал BMW 3-ї серії. Водій може регулювати характеристики підвіски відповідно до власних вподобань за допомогою системи керування режимами водіння Driving Experience Control, обираючи налаштування від комфортабельних до екстремально спортивних. У всіх режимах керовані за допомогою електроніки амортизатори адаптивної підвіски М за лічені секунди змінюють свої характеристики, підлаштовуючись під поточні дорожні умови. Система також використовує безліч датчиків, які реєструють вібрації коліс та швидкість автомобіля, забезпечуючи оптимальні характеристики амортизації та безпеку автомобіля.

Для неспішного спокійного водіння можна обрати режим COMFORT. В режимі SPORT амортизатори стають помітно жорсткішими, надаючи характеристикам підвіски додаткової спортивності. Режим SPORT+ призначений для екстремально динамічного водіння: в цьому режимі активується система динамічного регулювання тяги (DTC), яка допускає буксування ведучих коліс для енергійнішого водіння, яке виведе динаміку автомобіля на нову висоту. Разом з цим система динамічного контролю стійкості (DSC) не вимикається повністю, але втручається в керування автомобілем набагато пізніше. Намагаючись стабілізувати автомобіль в межах фізичних можливостей і з урахуванням вимог безпеки.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується навіть до найскладніших умов на дорозі, забезпечуючи чудове зчеплення коліс з поверхнею. Завдяки системі xDrive та системі динамічного контролю курсової стійкості (DSC) автомобіль зберігає курсову стійкість і керованість. Завдяки сенсорам DSC, система xDrive динамічно перерозподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями з метою уникнення надмірного або недостатнього повороту і таким чином забезпечує

неперевершене дотримання курсу. Крім того, ця система забезпечує швидке і безпечнене прискорення на слизькій або крутій ділянках дороги.Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в керування автомобілем так інтенсивно. Таким чином, система xDrive поєднує в собі переваги повного приводу (якісне зчеплення з поверхнею, курсова стійкість і безпека) з класичною маневреністю BMW.