ПОТУЖНІСТЬ. НАВАЙЖЛИВІШЕ.

ВОСЬМИЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO.

Інженери BMW M GmbH створюють не просто двигуни, а шедеври. Завдяки високоефективному подвійному турбонаддуву восьмициліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo ідеально підходить для водіння на инжі можливого. При цьому досить легенько торкнутися педалі акселератора, щоб із задоволенням відчути миттєву та рівномірну подачу потужності.

ВОСЬМИЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO.

Захоплення викликає потужність восьмициліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo ― найвище досягнення в сімействі силових агрегатів M. Його величезна потужність 560 к.с. (412 кВт) і обертальний момент 680 Нм завдяки інноваційній технології нагнітання TwinScroll доступна в будь-який момент, а з пакетом Competition потужність можна підвищити до 600 к.с.
Це стало можливим завдяки поєднанню високих швидкостей обертання двигуна, турбонаддуву й таких технологій, як Valvetronic і високоточне впрорскування High Precision Injection. А максимальний обертальний момент досягається починаючи з

1500 об./хв, складаючи вражаючу криву, що показує практично лінійне поданням потужності й викликає посмішку на обличчі водія. Восьмициліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo доводить, завдяки продуманим технологіям стратегії BMW EfficientDynamics, таким як рекуперація енергії гальмування, що потужність і економічність жодним чином не виключають одна одну. Завдяки цьому середня витрата бензину всього 9,9 літра.

Число циліндрів / клапанів8/4
Робочий об’єм двигуна, куб. см4,395
Хід поршня / діаметр циліндра, мм88.3/89.0
Макс. потужність, кВт (к. с.) при об / хв412 (560)/6,000–7,000
Макс. крутний момент, Нм при об / хв680/1,500–5,750
Ступінь стиснення: 110.0