THE X7

THE X7

Викладення класу люкс: новий BMW X7 є елегантним злиттям присутності і особистості. Незважаючи на його величний зовнішній вигляд, це створює враження легкості і спритності завдяки простому дизайну і спортивному стилю. У той же час значний просторий салон пропонує новаторське взаємодія ексклюзивності, функціональності і свободи – незрівняний комфорт аж до третього ряду сидінь. Чарівність – його сутність. Елегантність – його характер.

BMW X7 xDrive40i(2):
Витрати палива в л/100 км (в змішаному циклі): 9.5
Выбросы СО2 в г/км (в смешанном циклі): 217

БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРОЯВИТИ СЕБЕ

ОСОБЛИВОСТІ BMW X7

ПРОСТІР ДЛЯ НАТХНЕННЯ

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ

 Новий BMW X7 є не тільки флагманом сімейства X, а й визначає прогресивний підхід марки BMW до автомобільної розкоші. 

Джозеф Кабан, керівник дизайнерського підрозділу BMW Group

НАТХНЕННИЙ ВАШИМИ БАЖАННЯМИ

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ НЕЗРІВНЯННОГО КОМФОРТУ

Видатні технології та інноваційні рішення для створення виняткових вражень від водіння. Можливості підключення і цифрові технології підкреслюють унікальність BMW X7. Сучасна і інтуїтивно зрозуміла концепція кокпіта, асистенти водіння і паркування з функцією допомоги при русі заднім ходом: великий асортимент функцій і систем допомоги водієві в поєднанні з інноваційним пакетом BMW Personal CoPilot гарантують максимальний комфорт в кожній поїздці і відповідність очікуванням водія.

НЕЙМОВІРНО АМБІТНИЙ, НЕЙМОВІРНО ПОТУЖНИЙ

BMW X7 M50D

 Одного погляду на новий BMW X7 достатньо, щоб зрозуміти – вас чекає розкішне водіння і чудовий інтер’єр – кращі серед усіх автомобілів BMW. 

Джозеф Кабан, керівник дизайнерського підрозділу BMW Group

ВИРАЖЕННЯ УНІКАЛЬНОСТІ

НОВИЙ BMW X7 INDIVIDUAL