ВРАЖАЄ КОЖНИМ РУХОМ.

Динамічні характеристики BMW X6.

ВРАЖАЄ КОЖНИМ РУХОМ.

Динамічні характеристики BMW X6.

Зовні BMW X6 неможливо переплутати ні з яким іншим автомобілем. Але головне – не це, а те, які емоції відчуваєш за кермом цього автомобіля. Серійна ходова частина BMW X6 задає високу планку. BMW xDrive гарантує чудове зчеплення коліс з покриттям на будь-якій дорозі і в будь-яку погоду. Відмінна курсова стійкість і жвавість підкорюють відразу і назавжди. В якості опції пропонуються адаптивні підвіски і активне рульове управління. Для ще більшого задоволення за кермом.

МАКСИМА: МАКСИМУМ.

Дізнайтесь більше про дизайн і динаміку BMW X6.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система постійного повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується до найскладніших умов, завжди забезпечуючи чудову якість зчеплення коліс з поверхнею.
Датчики системи постійно стежать за поведінкою автомобіля. Ви завжди можете насолоджуватися характерною для BMW керованістю – з системою BMW xDrive наші повнопривідні автомобілі мають усі переваги заднього приводу. Однак при обставинах, коли задньопривідна машина може

втратити стійкість – наприклад, на слизькій чи нерівній дорозі, в складних поворотах або ж на підйому – система BMW xDrive в частки секунди ефективно і непомітно перенаправляє крутний момент на колеса, що мають краще зчеплення з поверхнею. Автомобіль стабілізується ще до того, як водій встигає помітити критичну ситуацію. Система BMW xDrive дозволяє підвищити точність, маневреність, динаміку і безпеку водіння.

Чітке оповіщення навіть в непередбачених ситуаціях: відображення статусу системи xDrive дозволяє зберігати ситуацію під контролем. При русі по пересіченій місцевості водій отримує інформацію, що стосується їзди по бездоріжжю, як з приладової панелі, так і з центрального дисплея управління. Поряд з інтуїтивно зрозумілим компасом для орієнтування на місцевості (тільки в поєднанні з навігаційною системою Professional) там відображається кут поздовжнього і поперечного крену автомобіля, причому не тільки в цифрах, але і візуально – на тривимірної моделі.

ПІДВІСКА

Незалежна впевненість: Ходова частина BMW X6 з широким міжколісним відстанню і п’ятиважельна задньою підвіскою забезпечує чудову стійкість. Вона робить автомобіль комфортним, не погіршуючи його динаміки.

ПАКЕТИ АДАПТИВНОЇ ПІДВІСКИ.

Підлаштуйте ходову частину свого BMW X6 під себе. Для цього на вибір пропонуються чотири різних пакети.

Максимальний комфорт при збереженні характерних ходових якостей BMW створює адаптивна підвіска Comfort, індивідуально регулююча характеристики пружин і відбійників.
Основні компоненти пакета Comfort – це динамічна система регулювання жорсткості амортизаторів (DDC) і пневматична підвіска заднього моста. Базове налаштування, яка орієнтована на максимально високий комфорт, можна точніше підлаштувати під себе з допомогу перемикача системи регулювання динаміки руху. Характеристику амортизаторів змінює при цьому система DDC. А пневматична задня підвіска гарантує незмінно високий комфорт при будь-якого ступеня завантаження автомобіля.
Якщо вам іноді потрібно більш динамічна настройка підвіски, до ваших послуг режими Sport і Sport + системи Driving Experience Control. Вони характеризуються, зокрема, підвищеною жорсткістю амортизаторів, що покращує керованість і зменшує крен при поворотах.

Динаміка найвищого рівня: пакет адаптивної підвіски Dynamic дозволяє в повній мірі використовувати динамічний потенціал автомобіля. Система Dynamic Performance Control, що входить до складу пакету, а також система Dynamic Drive гарантують підкреслено спортивну динаміку, яка виражається в більш нейтральному характері рульового управління і в мінімальному нахилі кузова на поворотах.
Система DPC плавно перерозподіляє крутний момент між лівим і правим колесами задньої осі. Зокрема, в поворотах на зовнішнє колесо (у якого краще зчеплення з дорогою) передається більший крутний момент. Слідство: максимальна динаміка і оптимальна стійкість. Система Dynamic Drive зводить до мінімуму бічну розкачку кузова автомобіля за допомогою активних стабілізаторів у передньої і задньої підвісок.
У BMW X6 M50d пакет адаптивної підвіски Dynamic відрізняється ще більш незалежною, спортивної налаштуванням.

Два в одному: адаптивна підвіска Professional об’єднує в собі компоненти пакетів Comfort і Dynamic, забезпечуючи максимальний комфорт в поєднанні з чудовими динамічними характеристиками. Підлаштувати ходову частину під індивідуальні звички дозволяє в будь-який час перемикач системи регулювання динаміки руху.
Реалізувати максимально динамічну манеру водіння допомагає ряд інноваційних технологій. Наприклад, система DPC плавно перерозподіляє крутний момент між лівим і правим колесами задньої осі. Зокрема, в поворотах на зовнішнє колесо (у якого краще зчеплення з дорогою) передається більший крутний момент. Слідство: максимальна динаміка і оптимальна стійкість. Система Dynamic Drive зводить до мінімуму бічну розкачку кузова автомобіля за допомогою активних стабілізаторів у передньої і задньої підвісок.
Позитивний вплив цього особливо помітно при виборі комфортної настройки ходової частини. Адже чим менше бічна хитавиця, тим спокійніше ви відчуваєте себе за кермом. На нерівних дорогах система DDC може адаптувати характеристику амортизаторів для підвищення комфорту. А пневматична задня підвіска гарантує незмінно високий комфорт при будь-якого ступеня завантаження автомобіля.

Зросла динаміка: адаптивна підвіска M дозволяє максимально використовувати динамічний потенціал BMW X6. Динамічна система регулювання жорсткості амортизаторів і пневматична задня підвіска дозволяють в повній мірі насолодитися спортивним стилем водіння.
Перемикач системи регулювання динаміки руху дозволяє вибирати режими Sport і Sport +. Вони роблять автомобіль ще динамічніше за рахунок більш жорсткої настройки амортизаторів. Крім того, автомобіль більш безпосередньо реагує на поворот керма і натиснення педалі акселератора. У режимі Sport + додатково активується система динамічного контролю тяги (DTC), яка припускає ще більш спортивний стиль водіння. У BMW X6 M50d обидва ці режими мають специфічну, ще більш спортивну базову настройку.
Для розслабленої їзди на дальні відстані є також режим Comfort.

АКТИВНЕ РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ.

Відчути комфорт нового рівня дозволяє активне рульове управління. Воно забезпечує точність, маневреність та комфорт в будь-якій ситуації.
На малих швидкостях (наприклад, в місті, при парковці або на звивистій дорозі), система активного рульового управління збільшує кут повороту коліс. Виконання маневрів з меншим перехопленням рук значно полегшує роботу кермом.
Починаючи зі швидкості 120-140 км / год (в залежності від моделі та налаштування) система активного рульового управління зменшує передавальне відношення. Кермо стає більш інформативним. Перевага: кермо точніше управляє колесами,

що сприяє стійкості і комфорту.
У критичних ситуаціях, зокрема – при надмірної обертальності або ж при гальмуванні на нерівній поверхні, система активного рульового управління надає підтримку у вигляді придушення нишпорення, при цьому по швидкості та ефективності реакції система перевершує навіть досвідченого водія.
Оскільки активна система є лише доповненням до основного гідропідсилювачу і не порушує прямого зв’язку між рульовим колесом і передніми колесами, автомобіль повністю зберігає керованість навіть в разі відмови системи активного рульового управління.