ВСЕ І ЗРАЗУ: РОЗУМ І ПРИСТРАСТЬ.

BMW X6 M50d: 381 к.с., 280 кВт.

ВСЕ І ЗРАЗУ: РОЗУМ І ПРИСТРАСТЬ.

BMW X6 M50d: 381 к.с., 280 кВт.

При створенні BMW X6 M50d був використаний весь досвід інженерів BMW M в області силових установок, шасі, технологій і дизайну. В результаті на світ з’явився автомобіль M Performance, неймовірним чином поєднує в собі міць ураганну, комфорт і практичність в повсякденній експлуатації. Він безкомпромісно об’єднує якості моделі BMW X з пристрастю до динаміки BMW M GmbH, створюючи свій власний сегмент автомобілів.

M PERFORMANCE: ДИЗАЙН BMW X6 M50d.

З першого погляду в BMW X6 M50d безпомилково впізнаються гени BMW M, що поєднуються з безкомпромісними динамічними характеристиками. Серед своїх побратимів з сімейства Х6 цей автомобіль M Performance виділяють ексклюзивні деталі. До них відносяться особливі повітрозабірники в широкому передньому бампері з M Спорт пакета, що входить вже в базову комплектацію. Вони

надають 381-сильному атлетові ще більше солідності. Завдяки високим динамічним характеристикам, що поєднується з емоційною привабливістю і ексклюзивним характером, BMW X6 M50d по праву стає новим еталоном дизайну в сегменті Sports Activity Coupé – з точки зору як зовнішнього вигляду, так і оформлення салону.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ОСОБЛИВОСТІ BMW X6 M50d.

Дизайнерські елементи акцентного кольору.

Особливі перемички в воздухозабірниках широкого переднього бампера, пофарбовані в колір «Сіре залізо», наділяють вигляд BMW X6 M50d ще більшою солідністю.

20'' диски M Double-spoke 468 M

Пропонуються в якості опції тільки для даної моделі M Performance легкосплавні диски підкреслюють атлетизм і ексклюзивність автомобіля.

Корпуси дзеркал заднього виду контрастного кольору.

Елегантні корпуси дзеркал заднього виду, пофарбовані в колір «Сіра залізо», мають аеродинамічну форму і практично не чинять опору потоку зустрічного повітря.

Логотип M з темним хромуванням.

Логотип M з темним хромуванням елегантно підкреслює приналежність BMW X6 M50d до сімейства автомобілів M Performance.

Вихлопні патрубки трапецієподібної форми.

Унікальний дизайн розташованих по краях заднього бампера вихлопних патрубків з темним хромуванням підкреслює динамічний характер моделі.

Позначення моделі з темним хромуванням.

Позначення моделі контрастного кольору, розташоване на задній частині автомобіля, підкреслює тісну спорідненість BMW X6 M50d з моделями BMW M.

Накладки на пороги з позначенням моделі.

Ексклюзивні алюмінієві вставки з позначенням моделі пробудять очікування унікального задоволення від водіння як у водія, так і в пасажирів.

РЯДНИЙ 6-ЦИЛІНДРОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo моделі BMW X6 M50d вражає поєднанням вибуховий динаміки і неперевершеною економічностю. Це досягається в тому числі завдяки трьом турбінам із змінною геометрією. Високотехнологічний двигун відрізняється феноменальною чуйністю і широким діапазоном частоти обертання, а найвищий крутний момент доступний вже на низьких оборотах. Технічні характеристики говорять самі

за себе: потужність 280 кВт (381 к.с.), крутний момент 740 Нм при 2000-3000 об / хв, розгін з 0 до 100 км / год всього за 5,2 с і максимальна швидкість 250 км / год. У той же самий час витрата палива в змішаному циклі складає всього 6,6 л / 100 км, а середній рівень викидів CO2 – 173 г / км. Завдяки технології Blue Performance BMW X6 M50d вже в базовій комплектації відповідає екологічному стандарту Євро-6.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ M PERFORMANCE НОВОГО BMW X5 M50d.

Концепція BMW X6 M50d орієнтована на спортивність і динаміку. При створенні автомобіля ключовим завданням стало ще більш яскраве задоволення від водіння в поєднанні з неперевершеним комфортом і вражаючою практичністю. На кожному віражі ви зможете відчути високу маневреність і точність управління

автомобіля, а також збалансованість настройки всіх компонентів. Інженери BMW M GmbH внесли в конструкцію широкий ряд модифікацій, ретельно оптимізувавши характеристики підвіски і рульового управління цього автомобіля класу Sports Activity Coupé.

Адаптивна підвіска M дозволяє перетворити фірмову маневреність BMW X6 в справжній спортивний характер BMW X6 M50d. Даний пакет оснащення включає в себе систему динамічного регулювання жорсткості амортизаторів і пневмопідвіску на задній осі, налаштування яких забезпечують особливо азартну поведінку автомобіля. Завдяки цьому в кожній поїздці ви зможете насолоджуватися прецизійної керованістю.

BMW X6 M50d з адаптивною підвіскою і пакетом Dynamic має максимальні характеристиками маневреності, точності управління і поперечної динаміки. Оптимізовані спеціально для даної моделі система динамічного регулювання жорсткості амортизаторів і система Dynamic Drive гарантують ще більш нейтральну обертальність і зменшують крени кузова в поворотах.

BMW X6 M50d вже в базовій комплектації оснащується інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive з системою Performance Control, що забезпечує унікальні динамічні характеристики, керованість і зчеплення з дорогою. Незалежно від типу дорожнього покриття даний автомобіль класу Sports Activity Coupé гарантує бездоганну зміну напрямку руху, що вимагає мінімальної кількості коректувань кермом. Щоб домогтися фірмової керованості, настільки типовою для автомобілів M Performance, система отримала настройки з вираженим задньопривідним характером.

8-СТУПЕНЕВА СПОРТИВНА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

За передачу потужності двигуна BMW X6 M50d відповідає 8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic. Спеціально допрацьовані інженерами для моделей M Performance алгоритми перемикання ідеально відповідають характеристикам силового агрегату. Підрульові пелюстки дозволяють перемикати передачі вручну при спортивному водінні. Для трансмісії також передбачена

функція Launch Control, що забезпечує максимально динамічне прискорення в будь-яких умовах. Компактна конструкція, низька вага і ідеальна сполучуваність з функцією Auto Start Stop також вносять істотний внесок в зниження рівня витрати палива і шкідливих викидів.

СІМЕЙСТВО M PERFORMANCE.

Витончений дизайн, еталонні ходові якості і максимальна динаміка – автомобілі BMW M Performance є втіленням всіх цих якостей. Дані ексклюзивні моделі від BMW M GmbH поєднують в собі всі переваги відповідних серій зі спортивними генами BMW M, формуючи свій власний, унікальний сегмент.

Концентроване задоволення від водіння.

Познайомтесь з усім модельним рядом автомобілів M Performance.

Витрати пального і викиди СО2.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються по їздовому циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).