БІЛЬША ШВИДКІСТЬ. МЕНШЕ ОЧІКУВАННЯ.

The BMW X6.

БІЛЬША ШВИДКІСТЬ. МЕНШЕ ОЧІКУВАННЯ.

The BMW X6.

Потужний і атлетичний. Солідний як всі моделі серії X і спортивний як все купе. BMW X6 змітає всі кордони. Його потужні двигуни BMW TwinPower Turbo з програми BMW EfficientDynamics об’єднують в собі динаміку і економічність, а система повного приводу BMW xDrive забезпечує відмінні характеристики на дорозі. Пакет обладнання Design Pure Extravagance і благородні матеріали надають автомобілю вражаючий зовнішній вигляд і вражаючу функціональність.

Технічні характеристики

Номінальна потужність, кВт (к. С.) При об / хв (50i)330 (450)/5,500-6,000
Розгін 0-100 км / год, з (50i)4.8
Максимальна швидкість, км / год (50i)250
Місткість багажного відділення580-1,525

ПРИТЯГУЄ ПОГЛЯДИ.

Дизайн.

Беріть кермо влади в свої руки: BMW X6 створений для руху. Стоячи на місці, він вже рветься вперед. Всім своїм зовнішнім виглядом він демонструє рішучість. Широким і грунтовним його роблять гени X. А купеподібна лінія даху надає впізнаваний характер. Це спортивне купе, яке у всьому унікальне.

Дізнатись більше

Динамічні характеристики.

Зовні BMW X6 неможливо переплутати ні з яким іншим автомобілем. Але головне – не це, а те, які емоції відчуваєш за кермом цього автомобіля. Серійна ходова частина BMW X6 задає високу планку. BMW xDrive гарантує чудове зчеплення коліс з покриттям на будь-якій дорозі і в будь-яку погоду. Відмінна курсова стійкість і жвавість підкорюють відразу і назавжди. В якості опції пропонуються адаптивні підвіски і активне рульове управління. Для ще більшого задоволення за кермом.

Дізнайтесь більше

Обладнання.

Завжди на перших ролях: BMW X6. Енергійна презентабельність робить активно-спортивне купе центром уваги. А в якому амплуа, вирішуєте ви. Дизайн Pure Extravagance – це унікальна якість обробки. М Спорт пакет робить BMW X6 ще атлетичнішим. Для комплектації BMW Individual характерні розкіш і ексклюзивність. Довести вигляд автомобіля до ідеалу дозволяє великий вибір оригінальних аксесуарів BMW.

Дізнатись більше

330 КВТ.

Найпотужнішим 450-сильним (330 кВт) двигуном оснащується BMW X6 xDrive50i. Володіючи максимальним обертовим моментом 650 Н · м в діапазоні від 2000 до 4500 об / хв, він розганяє автомобіль з місця до 100 км / год за 4,8 секунди. Максимальна швидкість становить 250 км / год.
Ефективність технологій BMW EfficientDynamics виражається у BMW X6 xDrive50i в дуже скромних цифрах витрати: всього 9,7 літра на 100 км в змішаному циклі. Викид CO2 становить від 227 до 225 г / км.
Дізнайтесь все про економічнітсь
Технічні характеристики

ОГЛЯД BMW X5.