ЗАХОПЛЮЄ ВАС У ПОЛОН.

BMW Х6 М.

ЗАХОПЛЮЄ ВАС У ПОЛОН.

BMW Х5 М.

BMW X6 M поєднує в собі спортивні риси автомобілів M з видатною функціональністю моделей сімейства X. Відчути незрівнянне задоволення від водіння Вам допоможуть потужний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo, 8-ступінчата коробка передач M Steptronic та система повного приводу xDrive із спеціальними функціями M. Вражаючу зовнішність забезпечують 20-дюймові (стандартна комплектація) або 21-дюймові (опціональна пропозиція) легкосплавні колісні диски та яскравий дизайн переднього й заднього бризковиків кузова. Розкішний інтер’єр цього спортивно-активного купе вражає першокласними матеріалами, спортивними сидіннями М і значною різноманітністю деталей, виконаних беззаперечно у стилі М. Цей потужний автомобіль може запропонувати Вам надзвиайне прискорення та керованість, незрівнянний комфорт та безмежне задоволення від водіння.

Розгін 0-100 км/год, с4,2
Номінальна потужність, кВт (к.с.) при об/хв423 (575)/6,000–6,500
Крутний момент в Нм при об/хв750/2,200–5,000
Викиди CO2, г/км, змішаний цикл258

НАЙКРАЩИЙ ЧАС ТРЕКУ. НАВІТЬ ЯКЩО ТРЕКУ НЕМАЄ.

Характер гоночного автомобіля.

Захоплююча дух динаміка, вражаюча маневреність, бездоганна керованість: BMW X6 M встановлює нові стандарти у своєму класі. Функція Launch Control забезпечує максимально швидкий розгін з місця в будь-яких умовах. Активна підвіска Dynamic Drive, система Dynamic Performance Control і система динамічного регулювання жорсткості підвіски дозволяють вашому BMW ідеально адаптуватися практично до будь-яких умов водіння.

Динамічні характеристики та Ефективність.

BMW X6 M пропонує концентровану потужність, яка ефективно передається дорозі завдяки інтелектуальній системі повного приводу із спеціальними функціями M. Неперевершена тяга гарантована. Серійна 8-ступінчата коробка передач M Steptronic забезепчує миттєве переключення передач як в ручному, так і в автоматичному режимах. Композитні гальма M гарантують таке ж оптимальне гальмування, як і в автоспорті. А завдяки технологіям BMW EfficientDynamics неперевершена потужність поєднується із дивовижною економічністю.

Дизайн.

Потужний автомобіль у елегантному кузові спортивно-активного купе. Впевнений у своїх силах, він створений для максимальних швидкостей. Оснащення дозволяє йому приймати будь-який виклик. Він шукає найкрутіші віражі та нові маршрути вдалині від проторених шляхів. Автомобіль з унікальною комбінацією: зручний, коли сідаєш у нього, потужний, коли тиснеш на педаль акселератора.

423 КВТ.

Два високообертних турбокопресори TwinScroll. Перевірено на гоночних треках із чотирьохконтурною системою охолодження та десятьма радіаторами для контролю термічних перепадів.

Серійний випускний трубопровід для ідеального відтоку вихлопного газу, оптимального набору потужності та миттєвої реакції. Цей двигун просто надзвичайний. Завдяки значному крутному моменту до 750 Нм, об’єму 4,4 літри, 575 к.с. 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo з легкістю рухає BMW X6 M вперед і розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год за якихось 4,2 секунди. За таких високих робочих показників рівні витрати пального та викиду СО2 залишаються помірними. За допомогою великої кількості різноманітних технологій BMW EfficientDynamics вони складають 11,1 л/100 км та 258 г/км відповідно