ДОВІРТЕСЬ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Система допомоги водієві BMW ConnectedDrive у BMW X4.

Ви будете почуватися ще впевненіше, якщо знатимите, що можете покластися на партнера. А ви точно можете повністю покластися на системи допомоги водієві BMW X4, які гарантують найвищий рівень безпеки і комфорту. Найкращим прикладом такої системи є повноколірний проекційний дисплей, який забезпечує відображення інформації безпосередньо в полі вашого зору, що дозволяє повністю зосередитися на більш важливій справі – водінні.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW забезпечує відображення інформації безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю зосередитися на водінні. В залежності від оснащення автомобіля перелік відображуваних даних може включати в себе повідомлення системи інформування про поточну швидкість, чинне обмеження швидкості, стан телефону,перелік розважальних програм, а також інформацію та попередження систем допомоги водієві. Символи, які проектуються на лобове скло, відображаються у високому розширенні і насичених кольорах. Зображення, що проектується виглядає так, наче перебуває в 2,3 м від капота автомобіля. У поєднанні з оптимальним розташуванням проекції це забезпечує швидкість і зручність сприйняття інформації, і дозволяє практично не відволікатися від дороги. Яскравість проекції автоматично змінюється відповідно до умов освітленості поза автомобілем і залежить від часу доби, висота ж її розміщення теж може бути відрегульована. Більше того, водій може самостійно вказати види даних, які слід відображати крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

СИСТЕМА DRIVING ASSISTANT.

Система Driving Assistant включає в себе систему попередження про схід зі смуги руху і системи попередження про зіткнення і появі пішоходів з функцією автоматичного гальмування в міських умовах. Системи функціонують на основі даних, що надходять від відеокамер.

Система попередження про схід зі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисну зміну смуги руху на швидкостях більше 70 км/год. за допомогою вібрації рульового колеса. Попереджувальний сигнал не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху – тобто включивши попередньо відповідний покажчик повороту.

У той час як система попередження про зіткнення з функцією автоматичного гальмування в міських умовах виявляє інші автомобілі, система попередження про появу пішоходів з аналогічною функцією реагує на пішоходів. При виникненні небезпеки зіткнення система попередження про зіткнення видає два попередження – символ на приладовій панелі і звуковий сигнал. Система попередження про появу пішоходів активується за швидкісного діапазону від 10 до 60 км/год та видає одне попередження при виникненні явного ризику зіткнення. При виведенні попередження про можливе зіткнення система одночасно готує гальма для прискорення реакції. В екстрених випадках система сама здійснює гальмування. Обмеження на роботу цієї функції можуть накладатися за умов темного часу доби й туману.

Пакет Driving Assistant Plus (тільки при використанні КПП Steptronic) включає в себе не тільки системи попередження про зіткнення і схід зі смуги руху, але і активний круїз-контроль з функцією Stop&Go. Дана функція корисна підчас руху по автомагістралях як у складних, так і у звичайних дорожніх умовах. Функція пропонується тільки в поєднанні з навігаційною системою Business або Professional.

Система попередження про зіткнення реагує поетапно. При виявленні різко гальмуючого автомобіля або нерухомого об’єкта попереду система в залежності від ситуації може подати візуальний сигнал, почати гальмування або навіть повністю зупинити автомобіль. При ненавмисній зміні смуги руху система попередження про схід зі смуги руху оперативно попереджає водія за допомогою вібрації рульового колеса.

Активний круїз-контроль підтримує постійну швидкість в діапазоні від 30 до 210 км/год. або, якщо включена функція контролю дистанції, автоматично змінює швидкість у відповідності зі швидкістю автомобілів, що рухаються попереду. Функція Stop&Go автоматично уповільнює автомобіль аж до повної зупинки і знову розганяє його при натисканні на педаль газу, що може бути корисним при русі в щільному потоці транспорту.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL З КОНТРОЛЕРОМ IDRIVE TOUCH.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий спектр функцій – до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з контролером iDrive Touch, що втілює концепцію управління iDrive.

Система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам’яті для звукових файлів. Завдяки їй водій отримує можливість користуватися системою надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (RTTI). Вбудований кольоровий РК-дисплей з діагоналлю 8,8 дюйма з функцією розподілу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь доступності і видимості.

Навігаційна система Professional.

Запустити відео

Інтуїтивно зрозуміле управління функціями здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch з сенсорною панеллю, який підтримує рукописне введення адреси пункту призначення для навігаційної системи. Крім того, системою можна керувати за допомогою кнопок прямого доступу до меню, восьми клавіш, що мають можливість налаштовування або голосових команд. Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням вибраних пам’яток робить навігацію надзвичайно видовищним процесом. Трирічне безкоштовне оновлення карт можливо виконати у дилерських центрах BMW. У певних країнах Європи, в межах дії BMW ConnectedDrive, система автоматично оновлює карти до чотирьох разів на рік, впродовж трьох років.

СИСТЕМА INTELLIGENT VOICE ASSISTANT.

За допомогою функції незалежної обробки мовленнєвої інформації, система Intelligent Voice Assistant працює на найвищому рівні й розпізнає природнє мовлення, а не лише певну кількість команд.

До бази Voice Assistant входять не тільки варіанти індивідуальних та ситуативних фраз. Ця система також може розпізнавати лінгвістичні варіювання, діалекти і жаргони, що значно підвищує ваші можливості підчас надиктовування текстових повідомлень та електронних листів. Збільшення кількості функцій стало можливим завдяки незалежній серверній системі розпізнавання голосу Connected- Drive, яка

лягла в основу системи Intelligent Voice Assistant. Ця хмарна функція дає можливість провести швидкий та простий абстрактний пошук інформації в інтернеті, послуговуючись зичайною мовою і тим самим, допомагаючи навігаційній системі. Таким чином ви можете, наприклад, просто запитати про місцеві ресторани і не використовувати для цього певних команд. Окрім того, робота з хмарними сховищами гарантує частіші оновлення системи, тому всі новинки стануть доступними вам майже відразу. І не важливо чи це нове програмне забезпечення, чи покращення існуюючих програм комп’ютерної лінгвістики.

НЕЗАСЛІПЛЮЮЧА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ.

Завдяки незасліплюючій системі автоматичного управління дальнім світлом нічне водіння стає безпечнішим і комфортнішим.

Система забезпечує чудову видимість в темряві, незасліплюючи при цьому інших водіїв.Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб уникнути засліплення. Робочий діапазон понад 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і покращує якість відстеження.

КРУГОВИЙ ОГЛЯД.

Система кругового огляду забезпечує 360-градусний панорамний огляд простору навколо автомобіля за допомогою камер в дзеркалах заднього виду, ширококутної камери в передній частині і камері заднього виду. Система спрощує паркування і маневрування в умовах обмеженого запасу простору, а також руху на ділянках з обмеженою видимістю.

Система кругового огляду включає в себе камеру заднього виду, а також функції виду зверху і виду збоку. Функція виду зверху дозволяє відобразити простір по боках від автомобіля, що полегшує маневрування. Ширококутна камера бокового огляду,

розташована в середині подвійної решітки радіатора, і камера заднього виду забезпечують панорамний огляд простору перед і за автомобілем. Система виявлення транспорту, що рухається в поперечному напрямку, допомагає водієві, виводячи жовті значки по сторонах зображення і жовтий трикутник попередження при наявності автомобіля, що рухається в поперечному напрямку. Функція виду збоку автоматично відключається, коли автомобіль набирає швидкість 15 км/ч. Після цього водій може активувати камеру заднього виду, вид зверху або панорамний вид збоку. Система активується при включенні заднього ходу або при виконанні інших заданих попередньо умов активації. Зображення виводиться на дисплей управління.