ІДІТЬ СВОЇМ ШЛЯХОМ. І НЕХАЙ СВІТ ЙДЕ ЗА ВАМИ.

Послуги і програми ConnectedDrive в BMW X4.

Переконливий, точний, багатогранний – цими прикметниками можна описати BMW X4, а такожпослуги і програми, щовходять в пакет BMW ConnectedDrive. Останні дозволяють вам використовувати самі сучасні засоби зв’язку, а також інформаційні і розважальні функції. А які з функцій вам необхідні – вирішувати лише вам.

ПОСЛУГИ CONNECTEDDRIVE.

Завдяки послузі ConnectedDrive в дорозі у вашому розпорядженні широкий спектр інформаційно-розважальних функцій і корисних сервісів.

Поміж цих послуг варто згадати службу BMW Онлайн, яка забезпечує доступ до актуальної інформації з прив’язкою до місця розташування, наприклад, прогнозів погоди і новин, а також до онлайн-пошуку і офісних функцій. Крім того, можна

створити індивідуальний набір послуг, що включає, наприклад, дані веб-камер і інформацію про паркінги, а також туристичні та готельні путівники.

Це додаткове обладнання також включає в себе необмежений легкий і безпечний доступ до мобільних додатків, наприклад BMW Connected. У пакет ConnectedDrive входить безліч додаткових послуг, які зроблять подорож за кермом BMW ще приємніше.

МУЗИКА ТА РОЗВАГИ.

Скільки можливостей таїть у собі поїздка на вашому BMW! Відповідний саундтрек перетворює будь-яку поїздку в пригоду, тому ми розробили спеціальні програми, які допомагають підібрати музичний супровід в залежності від ситуації і настрою. Тепер, куди б ви не їхали: на роботу, за покупками, на відпочинок – ви можете слухати

улюблену музику. Опційне обладнання ConnectedDrive забезпечує дійсно безмежні можливості підбору репертуару та трансляції музики безпосередньо в ваш BMW: ви можете вибрати одну з радіостанцій або створити власне поєднання своїх улюблених треків; також до ваших послуг широкий асортимент аудіокниг.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Консьєрж-сервіс від BMW ConnectedDrive ідеальний для тих, хто хотів би приміряти на себе роль людини, що володіє особистим помічником. Одним натисканням кнопки водій може зв’язатися з працівником контактного центру BMW, який візьме на себе функції «персонального асистента» в дорозі. Цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат чи аптека? Співробітник контакт-центру BMW допоможе знайти

те, що потрібно, і зможе за необхідності передати відповідну адресу безпосередньо в навігаційну систему автомобіля. Консьєрж-сервіс не залежить від мобільного телефону водія і доступна цілодобово, у вашій країні, і за кордоном без додаткової плати. Для користування цією функцією необхідно наявність обладнання «Послуги ConnectedDrive».

ТОЧКА ДОСТУПУ BMW CAR HOTSPOT LTE.

Завдяки точці доступу BMW Car Hotspot, що входить в число оригінальних аксесуарів BMW, ваші пасажири зможуть під час поїздки виходити в Інтернет за допомогою свого смартфона, ноутбука або планшета. Установлення точки доступу не вимагає часу і зусиль завдяки активному адаптеру в центральному підлокітнику (snap-in адаптер). Новий стандарт бездротового підключення до LTE (long-term evolution –

«довгостроковий розвиток») допускає одночасне високошвидкісне підключення до Інтернету до восьми пристроїв. Wi-Fi у вашому BMW забезпечує швидку передачу даних, поліпшення якості прийому, зниження рівня електромагнітного випромінювання і збільшує час роботи акумуляторів. Можна також використовувати точку доступу поза автомобілем – вона працює до 30 хвилин.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЮ СИТУАЦІЮ ОНЛАЙН.

Система надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (Real Time Traffic Information – RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. У режимі реального часу ви отримуєте точні відомості про місце знаходження і тривалість заторів.Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Ці дані аналізуються з високою ретельністю, що дозволяє визначити місце розташування

транспортного затору з точністю до кількох метрів. Завдяки цьому система RTTI в режимі реального часу надає інформацію про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на багатьох міських маршрутах, рекомендуючи при цьому альтернативні маршрути проїзду.

Система RTTI пропонується тільки в поєднанні з опцією «Послуги ConnectedDrive».

ОФІС BLUETOOTH.

Офіс Bluetooth дозволяє більш продуктивно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Пристрої, які підтримують Bluetooth, допоможуть вам з комфортом займатися справами і планувати свій графік в дорозі. Електронні листи, текстові повідомлення, відомості про зустрічі та завдання відображаються на дисплеї

управління або ж зачитуються вголос через гучномовці аудіосистеми автомобіля. Крім того, додатки BMW дозволяють відображати записи календаря з Apple iPhone. Повний перелік сумісних мобільних пристроїв можна знайти за адресою www.bmw.com/bluetooth.