ВРАЖАЄ – ВСЕРЕДИНІ І ЗОВНІ.

Комфорт та функціональність у BMW X4.

Надзвичайно вражаючий зовнішній вигляд: кузов BMW X4 виглядає ефектно завдяки елегантній лінії даху, властивій купе. Салон вирізняють неперевершені функціональність і комфорт. Функція складання заднього сидіння у пропорції 40:20:40 дає можливітсь збільшити простір салону і тим самим задовільнити усі ваші транспортувальні побажання.

КОМФОРТНИЙ ДОСТУП.

Інноваційна та зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна запустити двигун за допомогою клавіші Start/Stop.

У систему комфортного доступу також входить функція інтелектуального відкривання багажника. Двері багажника відкриваються і закриваються автоматично, коли вбудований датчик виявляє короткий спрямований рух ногою під заднім бампером.

Надійний механізм аутентифікації ключа гарантує безпеку системи комфортного доступу.

МІСТКІСТЬ.

Незважаючи на силует моделі, властивий купе, внутрішній простір BMW X4 виключно місткий і функціональний. Приємну і комфортну атмосферу створюють не тільки високоякісні матеріали обробки салону, але і практичні можливості розміщення багажу і велика кількість простору для пасажирів. Функціональність відображають числа: п’ять сидінь, задні сидіння, що складаються в пропорції 40:20:40 в стандартній

комплектації, і багажний відсік, обсяг якого можна збільшити з 500 до 1400 літрів. Кришка багажного відсіку, а також додатковий комплект для зберігання багажу з сітками, фіксуючими перекладинами і двосторонньою підлогою багажника з протиковзким покриттям роблять цей унікальний автомобіль ще більш функціональним і зручним для будь-яких повсякденних завдань.

ДОПОМІЖНИЙ ОБІГРІВАЧ.

Допоміжний обігрівач з дистанційним управлінням – ідеальне рішення для холодних днів. За допомогою зручної функції таймера він дозволяє водієві прийти вже у попередньо нагрітийдо комфортної температури салон без запуску двигуна. Крім того допоміжний нагрівач захищає віконне скло від запотівання та намерзання. Управління допоміжним опалювачем здійснюється за допомогою окремого пульта дистанційного керування або віддаленою програмою My BMW Remote App, або контролера iDrive.

У ролі джерела тепла виступає водяний обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Крім того, пристрій підігріває холодний двигун. Це знижує витрату палива в фазі прогріву. Допоміжний обігрівач включається автоматично у попередньо зазначений час, якщо зовнішня температура падає нижче 15 °C, а також може включатися вручну при будь-якій температурі.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ БАГАЖНИКА.

Багато хто стикався з ситуацією, коли після відвідування магазину необхідно відкрити двері багажника, але руки зайняті покупками, а ключ ще потрібно відшукати десь усумці. У таких випадках у нагоді стане інноваційна система комфортного доступу, яка забезпечить автоматичне відкривання задніх дверей багажника, не торкаючись до них.

Датчик розпізнає короткий спрямований рух ногою під заднім бампером і дає команду

на відкривання. Доступ надається, тільки якщо система одночасно зафіксує наявність відповідного ключа від автомобіля.Після цього двері багажника відкриваються і піднімаються автоматично. Розташовані в задньому бампері на різній висоті датчики фіксують рух ноги і відкривають багажник. Ця інноваційна функція з пакету BMW ConnectedDrive робить відкривання багажного відсіку і завантаження в нього зручніше.