ПРИТЯГУЄ ПОГЛЯД. ВИВІЛЬНЯЄ ПОТУЖНІСТЬ.

Динамічні характеристики BMW X4.

ПРИТЯГУЄ ПОГЛЯД. ВИВІЛЬНЯЄ ПОТУЖНІСТЬ.

Динамічні характеристики BMW X4.

Щойно ви натисните на педаль газу і ваш BMW X4 перенесеться у свій власний світ. 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic на повну силу розкриває потенціал двигунів – BMW X4 xDrive35d розганяється від 0 до 100 км/год за якихось 5.2 секунди. Інтелектуальна повнопривідна система BMW xDrive не лише забезпечує

підлаштування потужності автомобіля до потреб дороги, а й забезпечує непересічне зчеплення. Іншими стандартними функціями машини є спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення та система PerformanceControl.

BMW X4 M40i.

Модель автомобіля BMW X4 M40i підкреслює багаторічний досвід BMW M GmbH у виробництві ексклюзивних спортивних автомобілів. Це авто вражає неперевершеним поєднанням справжньої динамічності, комфорту та щоденної практичності.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун з технологією M Performance TwinPower Turbo поєднує вражаючі експлуатаційні характеристики та тягову силув широкому діапазоні, у тому числі на високих обертах, встановлюючи тим самим нові стандарти автомобільного сегменту BMW X4. Силова установка з кованим стальним колінчастим валом забезпечує такий рівень обертів двигуна, який можна було б очікувати у автомобілів BMWсерії M: Від 1350 до 5250 об/хв, максимальний крутний момент становить 465 нм. Двигуна об’ємом 3,0 л сягає максимального рівня потужності 265 кВт (360 к.с.) в діапазоні від 5800 до 6000 об/хв. BMW X4 M40i розганяється з місця до 100 км/хв за якихось 4,9 секунди. Такі надзвичайні показники роботи двигуна досягаються за низьких рівнів витрат пального – 8,6 л/100 км та вихлопу СО2 – 199 г/км, що демонструє виняткову збалансованість динамічних та ефективних характеристик автомобіля і ще раз підкреслює виняткову інженерну винахідливість концерну BMW.

Оригінальна покращена вихлопна система забезпечує привабливе, регульоване звучання та протитиск відпрацьованих газів. Вона також оснащена інтелектуальної системою клапанного розподілу. А впізнаваною її робить виконана у чорному хромованому кольорі подвійна вихлопна труба.

Свою неперевершеність BMW X4 M40i отримав завдяки адаптації типових для автомобілів лінійки M Performance динамічних характеристик. Адекватно налаштована підвіска покращує поперечні і повздовжні динамічні характеристики автомобіля, задовольняючи, таким чином, навіть самих спортивних водіїв. Багато систем було налаштовано під типові динамічні характеристики автомобілів лінійки M Performance, включаючи задньопривідну систему BMW xDrive, електронно керований амортизатор та Спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення.

8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic з перемикачами передач на рулі забезпечує зручне та надзвичайно спортивне перемикання передач, а також автоматичне зниження передачі. Спортивна трансмісія підключена на пряму і система Launch Control, яка входить до стандартної комплектації, гарантують миттєвий запуск автомобіля. З іншого боку, гальмівні диски передньої осі та покращенні гальмівні колодки усіх коліс забезпечують вражаючу гальмівну силу, навіть у самих спортивних ситуаціях.

З першого погляду ви будете надзвичайно вражені динамічністю BMW X4 M40i, якої автомобілю надають дизайнерські рішення модельного ряду М. Спортивність зовнішнього вигляду автомобіля досягається за рахунок певних індивідуальних та надексклюзивних деталей – елементи спортивного пакету М стандартної комплектації, включаючи оригінальну адаптацію переднього та заднього бамперів.

Навіть на великій відстані BMW X4 M40i виділяється з натовпу. Помітним його роблять двоколірні 20-дюймові легкосплавні колісні диски з подвійними спицями. Колеса автомобіля, доступні в типорозмірі 8.5 J x 20 (передні) and 10 J x 20 (задні), оснащені високоефективними шинами. Оригінальні елементи дизайну повітрозабірників широкого переднього фартуху та планок двохелементної решітки радіатора, виконані у кольорі Залізний Сірий, роблять автомобіль презентабельним. Ніхто не зможе залишитися байдужим до неперевершених спортивних ковпаків зовнішніх дзеркал, також доступних у кольорі Залізний Сірий, навіть вітер. Ззаду й до того потужному автомобілю динамічності додає виконана у чорному хромованому кольорі подвійна вихлопна труба.

Різноманітність варіантів оформлення допомагають створити спортивну атмосферу в салоні BMW X4 M40i. Високоякісні матеріали, оригінальний дизайн М та любов до деталей тільки збільшує задоволення від водіння. Напис “X4 M40i” на дверних порогах відразу привертає до себе увагу. Алюмінієві елементи декору (також доступні й інші варіанти) підкреслюють спортивно-технічний антураж салону. Іншим прикладом такого ефекту є електронне маркування моделі, розміщене під тахометром. Спортивне рульове колесо М зі шкіряною оббивкою ідеально лягає під руки і гарантує високоточне управління автомобілем. А досконалі ергономічні характеристики спортивних сидінь водія та переднього пасажира забезпечують бічну підтримку та неперевершений комфорт на поворотах.

СПОРТИВНЕ РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ ІЗ ЗМІННИМ СТУПЕНЕМ ПОСИЛЕННЯ.

Спортивне рульове управління із змінним ступенем посилення і системою Servotronic забезпечує високу маневреність й інформативність без надмірного перевантаження керма. Система реагує на кут повороту рульового колеса і регулює передавальне відношення рульового механізму незалежно від швидкості руху автомобіля. Це дозволяє управляти автомобілем при значних кутах повороту легким рухом керма. Таким чином покращуються маневреність та керованість при проходженні крутих

поворотів, руху вузькими дорогами чи виконання різких маневрів у спортивному режимі водіння. Система також підвищує комфортність рульового управління при паркуванні, проїзді поворотів, точному маневруванні. При невеликих кутах повороту автомобіля система забезпечує чудову курсову стійкість і високу точність рульового управління.

ДИНАМІКА ВОДІННЯ.

ДИНАМІКА ВОДІННЯ.

Вражаюча маневреність автомобіля BMW X4 досягається завдяки спеціально розробленому шасі, високопродуктивним двигунам та широкому спектру високоякісного обладнання стандартної комплектації.

PERFORMANCE CONTROL.

При поворотах система Performance Control розподіляє потужність двигуна і гальмівне зусилля на окремі колеса. При виконанні поворотів зовнішні колеса проходять більшу відстань, ніж внутрішні, і система BMW Performance Control компенсує цю різницю, розподіляючи потужність двигуна і застосовуючи різні

гальмівні зусилля: на зовнішні колеса передається більше потужності, ніж на внутрішні, завдяки чому всі колеса зберігають максимальну ступінь зчеплення з поверхнею. Це означає, що автомобіль проходить повороти практично самостійно, забезпечуючи водієві підвищену безпеку і комфорт.

8-СТУПІНЧАСТА СПОРТИВНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC З ПЕРЕМИКАЧАМИ ПЕРЕДАЧ.

8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic адаптується до будь-якого стилю водіння. Вона ідеально підходить як для комфортної подорожі, так і для вкрай динамічної їзди.

Крім автоматичного перемикання передач, вона, зрозуміло, дозволяє перемикати передачі вручну в будь-який момент за допомогою укороченого важеля селектора або перемикачів на кермі.

У спортивному режимі перемикання передач налаштоване таким чином, щоб забезпечувати максимальну потужність. Вивірене регулювання восьми передач

оптимізує розгін, а двигун постійно забезпечує рівень потужності, що гарантує найкраще поєднання динаміки і економічності. Максимальний розгін досягається за рахунок системи управління швидким стартом (Launch Control) – автоматично перемикає передачі для використання оптимального діапазону обертів двигуна.

Під час руху на високих швидкостях додаткова восьма передача дозволяє зменшити число обертів двигуна і тим самим знизити витрати палива і рівень шуму. Чималу роль у цьому процесі відіграє нова високоефективна муфта гідротрансформатора. 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic забезпечує максимальну ефективність і неймовірно плавне перемикання передач.

ШАСІ.

Спеціально налаштоване для BMW X4 шасі вражає чудовою стійкістю, керованістю і маневреністю тазабезпечує повний комфорт в будь-якій ситуації. Система регулювання жорсткості підвіски з режимами Comfort, Sport і Sport+ дозволяє вибрати відповідні характеристики амортизаторів. Велика ширина колії BMW X4 і п’яти-важільна задня вісь дозволяють проходити повороти на високій швидкості з мінімальним нахилом.

Система регулювання жорсткості дає можливість ідеально відрегулювати амортизатори згідно з будь-якими умовами водіння, підвищуючи комфорт і поліпшуючи динамічні характеристики. Крім стандартного режиму Comfort, який зводить до мінімуму поштовхи і інші небажані рухи автомобіля, присутні два інших режими: Sport і Sport+. У цих режимах ступінь жорсткості амортизаторів автоматично підвищується, що робить можливим більш динамічний стиль водіння.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується навіть до найскладніших умов надорозі, забезпечуючи чудове зчеплення коліс з поверхнею.Завдяки системі xDrive та системі динамічного контролю курсової стійкості (DSC) автомобіль зберігає курсову стійкість і керованість. Реагуючи майже миттєво,

система xDrive динамічно перерозподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями, забезпечуючи оптимальну ступінь зчеплення коліс з дорогою. Таким чином, система xDrive поєднує в собі переваги повного приводу (якісне зчеплення з поверхнею, курсова стійкість і безпека) з класичною маневреністю BMW.

Навіть у найважчих ситуаціях система xDrive завжди покаже чітку загальну картину. Рухаючись, по пересіченій місцевості водій отримує інформацію, що стосується їзди по бездоріжжю, як з приладової панелі, так і з центрального дисплея управління. Окрім легкого у використанні компасу для орієнтування (тільки спільно з навігаційною системою), відображаються поздовжній і поперечний нахил автомобіля і поточний кут повороту коліс, причому не тільки в чисельному вигляді, але і у вигляді тривимірного графічного зображення самого автомобіля.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ РЕЖИМАМИ ВОДІННЯ.

Система управління режимами водіння дозволяє водієві вибрати один з доступних режимів –Comfort (стандартні налаштування двигуна і трансмісії), ECO PRO (орієнтований на підвищення економічності) і Sport (забезпечує максимальну динамічність водіння). Економічний режим ECO PRO інтелектуально адаптує відгук педалі газу і характеристики трансмісії, а також алгоритми роботи системи опалення / кондиціонування повітря.

Режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20 % палива. Додаткову ступінь економії забезпечує функція руху накатом (тільки при використанні КПП Steptronic), а також функції «Прогнозувальний асистент» і «Маршрут ECO PRO» (тільки у поєднанні з навігаційною системою Professional). «Прогнозувальний асистент», користуючись

навігаційною системою, оцінює ситуацію на дорогах і заздалегідь надає відповідні рекомендації. Наприклад, якщо за наступним поворотом вас очікує обмеження швидкості, система рекомендує знизити швидкість перед початком повороту.

Функція «Маршрут ECO PRO» також підвищує паливну економічність. З її допомогою генерується маршрут, оптимізований з точки зору економічності з урахуванням завантаженості доріг, індивідуальних особливостей манери водіння, а також місцевих умов. Функція руху накатом забезпечує рух автомобіля по інерції, якщо на швидкості до 160 км/год. водій знімає ногу з педалі газу, не натискаючи при цьому педаль гальма. У режимі Sport автомобіль відрізняється підвищеною точністю реакцій, що ідеально для найбільш динамічного стилю водіння.

Цей режим виводить динаміку водіння на новий рівень. Якщо в системі керування режимами водіння включений режим Sport, двигун і підвіска BMW реагують ще стрімкіше, забезпечуючи більш динамічну їзду.

Режим Sport активується за допомогою розташованого на центральній консолі перемикача режимів водіння. При цьому задіюються попередньо задані налаштування двигуна і підвіски, які в залежності від оснащення автомобіля дозволяють досягти значно більшої динамічності, ніж стандартні налаштування. Наприклад, істотно зростає чутливість реакцій двигуна. В автомобілях з коробкою передач Steptronic алгоритми перемикання передач набувають помітного спортивного забарвлення. У режимі Sport на центральному дисплеї відображаються поточні показники потужності в кВт і крутного моменту, Нм. Ця функція пропонується тільки в поєднанні з навігаційною системою Professional. При наявності адаптивної підвіски параметри шасі забезпечують підвищену маневреність. Якщо автомобіль BMW оснащений спортивним рульовим управлінням зі змінним ступенем посилення, то ступінь посилення знижується, що, в свою чергу, покращує зворотний зв’язок.