НАСТАВ ЧАС НАВАЖИТИСЬ.

Рішуче новий BMW X4.

НАСТАВ ЧАС НАВАЖИТИСЬ.

Рішуче новий BMW X4.

Незалежно від того, які проблеми можуть виникнути на вашому шляху, новий BMW X4 з нетерпінням чекає їх. Його прогресивний дизайн і купе-подібні контури миттєво розкривають свою спрагу дій. І завдяки першокласної динаміці водіння інноваційна легка конструкція з низьким центром ваги, а також ще більш високий рівень продуктивності – між вами і вашими пунктами призначення стоїть тільки одна річ: задоволення від водіння.

BMW X4 M40i:
Споживання палива в л / 100 км (в змішаному циклі): 9.2
Викиди CO2 в г / км (в змішаному цикліі): 210

5 ТОП-ОСОБЛИВОСТЕЙ

01Спортивний зовнішній вигляд з відмінною купе-формою

02Виняткова продуктивність завдяки 354 і 500 Нм

03Спортивний та елегантний інтер’єр з панеллю приладів Sensatec

04Має одну з найбільш інтелектуальних систем допомоги водіям у Driving Assistant Plus

05Завжди пунктуальний й ідеально з’єднаний завдяки інноваційним цифровим послугам

ДЕМОНСТРАЦІЯ МІЦІ.

Зовнішній дизайн BMW X4.

Капот і подвійна решітка радіатору.

Завдяки своєму розміру і тривимірному дизайну, подвійна решітка в центрі передньої секції візуалізує силу і авторитет. Вона помітно виступає з капота, тим самим підкреслюючи динамічний рушійний характер. Над решіткою радіатора, точно намальовані контури надають капоту такий же динамічний вид.

Адаптивні світлодіодні фари і повітрозабірники.

Адаптивні світлодіодні фари включають в себе ближнє світло і протитуманні фари дальнього світла (BMW Selective Beam), а також індикатори повороту з повною світлодіодною технологією. В обладнанні також є поворотні вогні, денні ходові вогні і адаптивні фари з регулюванням освітленості для відмінного освітлення дороги попереду і кращої видимості в темряві.
Зовнішні повітрозабірники надають передній частині ще більш динамічний вид, що додатково посилено спеціальним повітряним каналом, який графічно розділяє зовнішні і центральні повітрозабірники. Центральний повітрозабірник показує типову трапецію, яка спрямована вгору з невеликою гексагональної візуалізацією.

Колесо та колісна арка.

Корпуси коліс з їх м’язистим роздутим дизайном – це подальший розвиток попередньої квадратної форми, щоб зробити тонку гексагональную інтерпретацію і підкреслити позашляховий характер BMW X4. Додаткові помітні особливості – 21-дюймові яскраві легкосплавні диски з подвійними спицями 718 М в Bicolor Cerium Grey matt

Повітропроводи.

Повітропровід позаду передніх колісних арки візуально підкреслює спортивний характер автомобіля як декоративний елемент.

Задня частина та задні фари.

Повітропровід позаду передніх колісних арки візуально підкреслює спортивний характер автомобіля як декоративний елемент.

„ Новий BMW X4 поєднує в собі надійність автомобіля X з м'язовою силою спортивного автомобіля. “

Адріан ван Хойдонк, глава BMW Group Design.

ВІН НЕ СЛІДУЄ ПРАВИЛАМ. ВІН ЇХ ВСТАНОВЛЮЄ.

Динамічні характеристики водіння BMW X4.

Низький центр тяжіння сприяє підвищенню спритності та точності руху автомобіля, одночасно забезпечуючи високу стійкість до руху та зменшені бічні нахили тіла. Таким чином, можна інтенсивно насолоджуватися спортивною динамікою водіння.

Спортивне рульове керування Variable з Servotronic створює пряму і гнучку реакцію рульового управління і гарантує, що для повороту колеса потрібна менша фізична сила. Він реагує на кут рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує керування при русі на більш динамічне і зменшує зусилля, необхідні для управління при паркуванні та повороті.

Адаптивна підвіска M може бути в будь-який час налаштована в електронному вигляді відповідно до дороги та умов водіння. Водій також може налаштувати характеристики підвіски за допомогою системи управління водіння, щоб в той же час забезпечити їх бажаний стиль водіння – від комфортного до надзвичайно спортивного з помітною рухливістю.