НАПРАВЛЕНА СТАБІЛЬНІСТЬ НАТИСНЕННЯМ КНОПКИ.

Система BMW Personal CoPilot с Driving Assistant Plus.

НАПРАВЛЕНА СТАБІЛЬНІСТЬ НАТИСНЕННЯМ КНОПКИ.

Система BMW Personal CoPilot с Driving Assistant Plus.

ОГЛЯД НАЙВАЖЛИВІШОГО.

Нова концепція управління.

Нова концепція управління в BMW X3 підкуповує своєю винятковою інтуїтивністю. Зручно розташовані органи управління і мінімальна відстань до них піднімають почуття задоволення від водіння на абсолютно новий рівень. Окремими функціями можна керувати за допомогою інтелектуальної системи голосового управління BMW, системи управління жестами BMW, а також за допомогою сенсорного дисплея управління. Кількох рухів руки над центральною консоллю досить, щоб, наприклад, управляти викликами або навігаційною системою.

Проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні. Тут, зокрема, відображаються поточна швидкість, вказівки навігаційної системи, обмеження швидкості, включаючи повідомлення про заборону обгону, списки телефонів і даних розважальної системи.

12” дисплей управління

Багатофункціональний дисплей на приладовій панелі з технологією Black Panel і діагоналлю екрана 12″ забезпечує ефектне відображення параметрів руху автомобіля. Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі в різному кольорі і графіку для кожного з трьох режимів: ECO PRO, COMFORT і SPORT.