КОМПАНЬЙОН НА БУДЬ-ЯКІЙ
МІСІЇ: ПОТУЖНА
ЕСТЕТИКА.

Дизайн BMW X3.

КОМПАНЬЙОН НА БУДЬ-ЯКІЙ
МІСІЇ: ПОТУЖНА
ЕСТЕТИКА.

Дизайн BMW X3.

Один проблиск, який пробуджує бажання до викликів. Яскравий дизайн BMW X3 по-новому інтерпретує впевненість і незалежність на дорозі. Гармонійні пропорції, потужні контури і екстремальна підкресленість ширини передньої і задньої частини кузова – все це складається в солідний і представницький зовнішній вигляд, що також знаходить своє продовження і в новому ексклюзивному оформленні інтер’єру. Більш того, завдяки різнобічним лініям обробки

новий BMW X3 дозволяє створити відповідний образ для клієнтів з будь-якими запитами.

BMW X3 M40i:
Витрати палива в л / 100 км в змішаному циклі): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г / км (в змішаному циклі): 193-188

АВАНТЮРИСТ ІЗ СИЛЬНОЮ ПРИСУТНІСТЮ.

Спортивний зовнішній вигляд нового BMW Х3.

АВАНТЮРИСТ ІЗ СИЛЬНОЮ ПРИСУТНІСТЮ.

Спортивний зовнішній вигляд нового BMW Х3.

ІДЕАЛЬНИЙ ВИД ВСІХ ДОРІГ, НАВІТЬ ТАМ ДЕ ЇХ НЕМАЄ.

Адаптивні світлодіодні фари об’єднують в собі не осліплюючу систему управління дальнім світлом фар BMW Selective Beam, систему статичного освітлення поворотів та адаптивні фари головного світла. Яскраве світло фар, близький по спектру до денного світла, забезпечує оптимальне, рівномірне освітлення

дороги, тим самим знижуючи стомлюваність водія. Світловий потік автоматично розподіляється в залежності від швидкості руху і кута повороту рульового колеса. Чотири світлодіодних кільця являють собою також виразний елемент дизайну, який виділяє Ваш BMW серед інших автомобілів навіть вночі.

ЗБЕРІГАЄ СПОКІЙ.
НАВІТЬ В БУРЮ.

Сучасний акустичний дизайн.

ЗБЕРІГАЄ СПОКІЙ. НАВІТЬ В БУРЮ.

Сучасний акустичний дизайн.

Розслаблена, спокійна атмосфера: істотно поліпшений акустичний комфорт робить салон BMW X3 ексклюзивною зоною спокою навіть при високих швидкостях руху. Високоякісне акустичне скління відчутно знижує шуми, створювані потоком повітря при русі автомобіля, а також інші зовнішні шуми.

"Ідеально оформлені елегантні поверхні, розумні деталі і рішення створюють досить місця для активного способу життя".

ОЛІВЕР ХЕІЛМЕР, ГОЛОВА INTERIOR DESIGN BMW AUTOMOBILE

БЕЗМЕЖНЕ РІЗНОМАНІТТЯ.

Моделі і лінійки обладнання для BMW X3.

БЕЗМЕЖНЕ РІЗНОМАНІТТЯ.

Моделі і лінійки обладнання для BMW X3.

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL.

Вираження особистості. З ексклюзивними можливостями обробки.

Накладки на пороги BMW Individual.

Накладки на пороги BMW Individual з високоякісного алюмінію вже при відкриванні дверей автомобіля змушують серце радісно битися в передчутті незвичайного задоволення від водіння. Напис «BMW Individual», яка прикрашає накладки, вказує на їх особливе походження.

ГОТОВИЙ ДО НОВИХ ПРИГОД: SPECIALIZED ДЛЯ BMW E-BIKE.

У пошуках викликів BMW X3 знайшов однодумця: SPECIALIZED для BMW e-bike. Кращий і спортивний е-гірський велосипед, в якому двигун і акумулятор повністю інтегровані в раму. Він обладнаний трьома різними режимами їзди для проходження навіть екстремальних підйомів і нахилів і охоплює більшу загальну відмінність у висоті. А завдяки спеціально розробленій програмі SPECIALIZED Mission Control ви завжди можете планувати маршрут так, щоб

АКСЕСУАРИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ МІСІЇ.

Чудове різноманіття відрізняє і аксесуари для нового BMW X3. Неважливо, чи хочете Ви підкреслити його спортивний характер, отримати ще більше місця для розміщення багажу або насолоджуватися ще більшою кількістю практичних функцій. З оригінальними аксесуарами BMW він ідеально впишеться в Ваш стиль життя. Вибір високоякісних продуктів простягається від містких верхніх багажних боксів, ефектних колісних дисків і підлогових килимків до стильних велосипедних багажників.

ДИНАМІКА РУХУ І ЕКОНОМІЧНІСТЬ.

Витрати палива та викиди СО2

BMW X3 xDrive20d:
Витрати палива в л / 100 км (комбіновані): 5.4-5.0
Викиди CO2 в г / км (комбіновані): 142-132

BMW X3 xDrive30d:
Витрати палива в л / 100 км (комбіновані): 6.0-5.7
Викиди CO2 в г / км (комбіновані): 158-149

BMW X3 M40i:
Витрати палива в л / 100 км (комбіновані): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г / км (комбіновані): 193-188

Дані щодо споживання палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 в редакції, що застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри позначають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94 / EC і Pkw-EnVKV і базуються на витратах палива і значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна підкреслити з «Довідника про витрати палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на Https://www.dat.de/ angebote / verlagsprodukte / leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Аксесуари зі шкіри та письмове приладдя – ідеальні компаньйони для повсякденних поїздок або розкішних подорожей. Всі предмети колекції прикрашає тиснення в стилі BMW 7 серії, а також напис Montblanc for BMW. Починаючи з весни 2016 р ексклюзивні серії аксесуарів будуть доступні по всьому світу як частина колекції BMW Lifestyle в спеціально відібраних дилерських центрах BMW і бутиках Montblanc.