БЕЗМЕЖНИЙ - АЖ ДО
ФІНІШУ.

Динаміка руху і ефективність BMW X3.

БЕЗМЕЖНИЙ - АЖ ДО ФІНІШУ.

Динаміка руху і ефективність BMW X3.

Характер BMW X3 можна описати досить просто: безкомпромісне поєднання динаміки і безпеки. Саме тому він забезпечує максимальну комфортабельність руху і високий рівень захисту навіть в несприятливих умовах і на слизьких дорогах. Виключне задоволення від водіння цього автомобіля гарантують також високий крутний момент в поєднанні з вражаючою тягою і маневреністю. Або, інакше кажучи, для BMW X3 дорога

закінчується там, де Ви цього захочете.

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л / 100 км (в змішаному циклі): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г / км (в змішаному циклі): 193-188

БЕЗКОМПРОМІСНА ДИНАМІКА - НА БУДЬ-ЯКІЙ ПОВЕРХНІ.

Інтелектуальний повний привід BMW xDrive.

БЕЗКОМПРОМІСНА ДИНАМІКА - НА БУДЬ-ЯКІЙ ПОВЕРХНІ.

Інтелектуальний повний привід BMW xDrive.

ВРАЖАЮЧА
ПОТУЖНІСТЬ.

ВРАЖАЮЧА ПОТУЖНІСТЬ.

Нове покоління 6-циліндрових дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo характеризується високою віддачею в поєднанні зі зразковими показниками витрати палива, отриманими в результаті застосування новітніх технологій, таких як турбонагнітач із змінною геометрією і система безпосереднього уприскування Common Rail. Двигун розвиває 183 кВт (258 к.с.) і вражаючий максимальний крутний момент: 560 Нм.

НИЗЬКИЙ СПРОТИВ. ДЛЯ БІЛЬШ
ШВИДКОГО ПРОГРЕСУ.

НИЗЬКИЙ СПРОТИВ. ДЛЯ БІЛЬШ ШВИДКОГО ПРОГРЕСУ.

Завдяки раціонально полегшеній конструкції BMW X3 став значно легше, а точно підібрані заходи щодо вдосконалення аеродинаміки дозволили домогтися оптимізації коефіцієнта аеродинамічного опору. Все це позитивно позначається на динаміці руху, економічності і витраті палива. Особливої згадки заслуговують дизайн задньої частини потоку,

оптимізовані з аеродинаміки зовнішні дзеркала заднього виду і Air Curtain в передньому бампері. Унікальною пропозицією є активні повітряні заслінки радіатора – якщо потреба в охолодженні невелика, то заслінки залишаються закритими, що додатково покращує аеродинамічні характеристики.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EfficientDynamics дозволяє ще більш ефективно витрачати кожен літр палива: велика потужність, більш висока паливна економічність і ще більш яскраве задоволення від кожної поїздки. Застосування технічних інновацій, що знижують витрату палива, дозволяє гарантувати, що кожен автомобіль BMW є символом динаміки в чистому вигляді.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ.

Витрати палива та викиди СО2

BMW X3 xDrive20d:
Витрати палива в л / 100 км (комбіновані): 5.4-5.0
Викиди CO2 в г / км (комбіновані): 142-132

BMW X3 xDrive30d:
Витрати палива в л / 100 км (комбіновані): 6.0-5.7
Викиди CO2 в г / км (комбіновані): 158-149

BMW X3 M40i:
Витрати палива в л / 100 км (комбіновані): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г / км (комбіновані): 193-188

Дані щодо споживання палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 в редакції, що застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри позначають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94 / EC і Pkw-EnVKV і базуються на витратах палива і значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна підкреслити з «Довідника про витрати палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на Https://www.dat.de/ angebote / verlagsprodukte / leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Аксесуари зі шкіри та письмове приладдя – ідеальні компаньйони для повсякденних поїздок або розкішних подорожей. Всі предмети колекції прикрашає тиснення в стилі BMW 7 серії, а також напис Montblanc for BMW. Починаючи з весни 2016 р ексклюзивні серії аксесуарів будуть доступні по всьому світу як частина колекції BMW Lifestyle в спеціально відібраних дилерських центрах BMW і бутиках Montblanc.