ПОСИЛЕНА СВОБОДА.

BMW X3 M40i.

ПОСИЛЕНА СВОБОДА.

BMW X3 M40i.

Прискорює Ваш пульс: вражаюча потужність 360 к.с. і унікальні гени сімейства M Performance дозволяють BMW X3 M40i розширювати межі можливого. Його захоплююча дух динаміка, точність управління і виняткова стійкість руху на будь-якій поверхні роблять його незаперечним лідером в своєму класі.

BMW X3 M40i:
Витрата палива л / 100 км (змішаний цикл): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г / км (змішаний цикл): 193-188

РІВЕНЬ АДРЕНАЛІНУ НА МАКСИМУМ.

РІВЕНЬ АДРЕНАЛІНУ НА МАКСИМУМ.

Безкомпромісна потужність і чисте прискорення. Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo BMW X3 M40i катапультує автомобіль від нуля до ста за вражаючі 4,9 секунди. Максимальний крутний момент в 500 Нм і прямий відгук двигуна створюють абсолютно новий досвід водіння. Високий підйом рівня адреналіну активовано.

360 К.С.

Його мета? Максимум. BMW X3 M40i поєднує в собі різноманітні якості, які визначають його високотехнологічний характер. Він впевнено і динамічно реалізує на будь-якій поверхні вражаючу потужність свого двигуна, що становить 360 к.с. Це забезпечується завдяки виключно точній взаємодії спеціально налаштованого рульового управління і підвіски, а також інтелектуальної системи повного приводу BMW xDrive. При цьому одне залишається незмінним: там, де інші досягають своєї землі, BMW X3 M40i продовжує впевнений рух вперед.

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКИХ ВИКЛИКІВ.

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКИХ ВИКЛИКІВ.

Потужний, динамічний і дуже маневрений. Сидячи за кермом BMW X3 M40i, водій відчуває найвищу динаміку і неймовірне задоволення від керування цим автомобілем. Він готовий впоратися з будь-яким викликом. Всі його компоненти спеціально розроблені з урахуванням вимог високої динаміки. Блискучі характеристики рульового управління, спортивна настройка підвіски M Sport і

винятково динамічний повний привід дозволяють в будь-яких умовах впевнено реалізувати вражаючі можливості двигуна на дорозі. При необхідності спортивні гальма M миттєво зупиняють автомобіль. Відчуйте особисто високу точність рульового управління і вражаючу тягу.

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ВИД.

BMW X3 M40i відразу ж справляє враження завдяки своєму характерному кольором «Сірий Церій», який доступний виключно для автомобілів M Performance. Звертає на себе увагу імпозантна передня частина з виразною подвійний гратами радіатора кольору «Сірий Церій» і збільшеними

повітрозабірниками. Задня частина виглядає дуже енергійно завдяки обробці вихлопних патрубків чорним хромом. Ефектний зовнішній вигляд доповнюють контрастні корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду і ексклюзивні 21 “легкосплавні диски M Double-spoke 718 M.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ BMW X3 M40I.

Салон BMW X3 M40i є відображенням безкомпромісного рівня динаміки цього автомобіля. Перш ніж Ви займете місце на сидінні, Вашу увагу привернуть до себе ексклюзивні накладки на пороги з позначенням моделі M Performance, що свідчать про спортивні генах моделі. Орієнтований на водія кокпіт справляє враження ергономічним розташуванням всіх

основних елементів управління, які завжди знаходяться під рукою у водія. У той же самий час вся найбільш важлива при русі інформація виводиться на ультрасучасної комбінації приладів з цифровим позначенням моделі. А спортивні сидіння з оббивкою високоякісною шкірою кольору «Коньяк» вражають своєю досконалою ергономікою і елегантним спортивним видом.

ІНТЕНСИВНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

ІНТЕНСИВНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Завдяки відточенному дизайну, автомобілі M Performance демонструють чудовий стиль в поєднанні з високою атлетичністю і вражають потужним приводом, який є одним з найвищих виконавців у кожній серії моделей. І вони забезпечують захоплюючу провідну динаміку, не жертвуючи комфортом. Автомобілі BMW M Performance. Або, скорочено: посилене задоволення від водіння.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Витрати палива та викиди СО2

BMW X3 xDrive20d:
Витрати палива в л / 100 км (комбіновані): 5.4-5.0
Викиди CO2 в г / км (комбіновані): 142-132

BMW X3 xDrive30d:
Витрати палива в л / 100 км (комбіновані): 6.0-5.7
Викиди CO2 в г / км (комбіновані): 158-149

BMW X3 M40i:
Витрати палива в л / 100 км (комбіновані): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г / км (комбіновані): 193-188

Дані щодо споживання палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 в редакції, що застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри позначають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94 / EC і Pkw-EnVKV і базуються на витратах палива і значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна підкреслити з «Довідника про витрати палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на Https://www.dat.de/ angebote / verlagsprodukte / leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Аксесуари зі шкіри та письмове приладдя – ідеальні компаньйони для повсякденних поїздок або розкішних подорожей. Всі предмети колекції прикрашає тиснення в стилі BMW 7 серії, а також напис Montblanc for BMW. Починаючи з весни 2016 р ексклюзивні серії аксесуарів будуть доступні по всьому світу як частина колекції BMW Lifestyle в спеціально відібраних дилерських центрах BMW і бутиках Montblanc.