ДУХ ДОСЛІДНИКА В ГАРМОНІЇ З КОМФОРТОМ.

Комфорт і функціональність BMW X1.

ДУХ ДОСЛІДНИКА В ГАРМОНІЇ З КОМФОРТОМ.

Комфорт і функціональність BMW X1.

Ідеальний компаньйон для вашої вилазки в невідоме: завдяки більш високій посадці в салоні BMW X1 надає своїм пасажирам максимальну оглядовість в оточенні високоякісних оздоблювальних матеріалів. У поєднанні з інтуїтивно зрозумілою керованістю і широкими можливостями використання вільного простору BMW X1 стане ідеальним партнером в будь-яких ваших планах.

ВИСОКА ПОСАДКА ВОДІЯ.

Висока посадка в BMW X1 пропонує цілий ряд переваг. Найочевидніше – відмінний огляд для водія і пасажирів, що сприяє в тому числі і підвищеній безпеці на дорозі. Крім того, в новий BMW X1 значно зручніше сідати, як і виходити з нього. Така висока посадка дозволить вам гідно оцінити значний запас простору в салоні: в поєднанні з великою площею скління і опційним панорамним дахом створюється відчуття неймовірного простору.

ВМІСТИМІСТЬ.

BMW X1 виключно зручний в повсякденному міському житті завдяки дивно компактним розмірам. Приховані за цим фактом можливості набагато більші, ніж ви можете собі уявити. Висока лінія даху і характерна для спортивно-універсального автомобіля форма кузова створюють в інтер’єрі автомобіля особливе відчуття свободи і комфорту. Ще один аспект цього

відчуття – винятковий огляд зсередини автомобіля завдяки високому становищу сидінь і великої площі скління. Разом з цим це відчуття простору в BMW X1 не є на сто відсотків суб’єктивним: 56 см вільного простору для ніг задніх пасажирів забезпечують комфортну посадку в далеких поїздках навіть для високих пасажирів.

СКЛАДНА СПИНКА СИДІНЬ ПЕРЕДНЬОГО ПАСАЖИРА.

Сидіння переднього пасажира зі складною спинкою свідчить про високий рівень гнучкості і ретельно продуманої концепції внутрішнього простору. За допомогою ручки спинка сидіння повністю відкидається вперед і вниз, утворюючи практично плоску поверхню. Це дає можливість перевозити довгі предмети і спортивне спорядження довжиною до 2,50 м.

РЕГУЛЬОВАНІ ЗАДНІ СИДІННЯ.

Ключовим компонентом виключно гнучкою трансформації салону нового BMW X1 є опційно доступне сидіння другого ряду, розділене в співвідношенні 60:40 і має незалежне подовжнє регулювання в поздовжньому напрямку. Воно робить багажний відсік ще більш універсальним: ви можете збільшити простір для ніг задніх пасажирів або ж підвищити обсяг

багажного відсіку. Зміна положення другого ряду здійснюється за допомогою зручно розташованої ручки під сидінням, при цьому складана в співвідношенні 40:20:40 спинка регулюється за кутом нахилу. Це додатково збільшує комфорт пасажирів або обсяг багажного відсіку.

ЗРУЧНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ.

Насолода винятковим комфортом начитається задовго до поїздки. Так, за кришкою багажника широким відкриванням, ховається просторий багажний відсік з низькою навантажувальною висотою. Гнучкий салон зі складною спинкою сидіння переднього пасажира і трансформованим заднім сидінням дозволяє розмістити громіздкі предмети, наприклад лижі або велосипед.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ КРИШКИ БАГАЖНИКА.

Вам більше не доведеться шукати ключ від автомобіля, стоячи перед ним з зайнятими багажем руками. Функція комфортного доступу з автоматичним приводом кришки багажника дозволяє відкрити її рухом ноги. Спеціальний датчик подасть команду на розблокування і відкриє кришку багажного відділення.

Витрати пального і викиди СО2.

Витрата палива і викиди СО2 для моделей BMW Х1 з бензиновим або дизельним двигуном:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 3,9
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 104

Витрата палива і викиди CO2 для BMW X1 xDrive25i:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 6,4
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 149

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).