ОПТИМАЛЬНЫЙ НАБІР НЕЙМОВІРНОЇ ПОТУЖНОСТІ.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Часом нестримний спортсмен, а інколи елегантний компаньйон. Завдяки потужним двигунам BMW TwinPower Turbo від BMW EfficientDynamics BMW 6 серії Гран Купе виглядає переконливо в будь-якій дорожній ситуації. Комбінація двох турбонагнітачів, системи Valvetronic, функції подвійний VANOS і високоточного впорскування палива забезпечує не тільки відмінні характеристики продуктивності, але й економічність.

8-циліндровий бензиновий двигун M TWINPOWER TURBO.

Міць, що викликає захват – 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo – флагманський силовий агрегат сімейства M. Його величезна потужність в 560 л. с. (412 кВт) і крутний момент в 680 Н · м завдяки інноваційній технології наддуву TwinScroll спонтанно видається в будь-який момент, а з пакетом Competition її можна підвищити до 575 л. с.

Це стало можливим завдяки поєднанню високих обертів, турбонаддуву і таких технологій, як Valvetronic і високоточне уприскування. При цьому весь крутний

момент стає доступний вже приблизно на 1500 оборотах і в парі з майже лінійним набором потужності забезпечує вражаючу діаграму потужності, доставляючи водієві неповторні відчуття. Потужність і економічність жодним чином не виключають один одного. Це 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo доводить завдяки продуманим технологіям в рамках стратегії BMW EfficientDynamics, таким як рекуперація енергії гальмування. Вони забезпечують середню витрату бензину всього 9,9 літра.

Число циліндрів / клапанів8/4
Робочий об’єм двигуна, куб. см4,395
Хід поршня / діаметр циліндра, мм88.3/89.0
Макс. потужність, кВт (к. с.) при об / хв412 (550)/6,000–7,000
Макс. крутний момент, Нм при об / хв680/1,500–5,750
Ступінь стиснення: 110.0
Наверх