ВОГОНЬ ЗОВНІ, ПОЛУМ'Я ВСЕРЕДИНІ.

BMW М6 Купе.

ВОГОНЬ ЗОВНІ, ПОЛУМ'Я ВСЕРЕДИНІ.

BMW М6 Купе.

Як висловити пристрасть? Можна спробувати за допомогою цифр. Однак 560 кінських сил і розгін до «сотні» за 4,2 секунди – це лише мала частка того, що захоплює в BMW M6 Купе. Натхнення інженерів BMW M проявляється швидше в дизайні кузова з поліпшеною аеродинамікою. Його потужний вид відразу дає зрозуміти, скільки гоночних генів в цьому спортивному автомобілі. Це демонструє і панель приладів. За бажанням власника виготовляється з ексклюзивних матеріалів з колекції BMW Individual, вона випромінює спортивність до найдрібніших деталей. BMW M6 Купе є зразком вражаючого інженерного мистецтва. Лідерство йому забезпечує жвавий 8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo. З такими технологіями, як активний диференціал М і високоточна спортивна підвіска М, серце автомобіля становить ідеально налагоджену систему. А з опціональним пакетом Competition новий BMW M6 Купе ще більше нагадує гоночний болід. Збільшена до 575 л. с. потужність і поліпшена динаміка запрошують обраних в світ безмежних можливостей.

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км9,9
Викид CO2, г / км231
Макс. крутний момент, Н · м при об / хв680 / 1.500-5.750

ДІЗНАЙТЕСЯ ВСЕ ПРО BMW M6 КУПЕ.

Дизайн.

BMW M6 Купе нагадує спринтера, який посів стартову позицію перед стрімким ривком. При кожному дотику до педалі акселератора двигун «вдихає» свіже повітря через великі повітрозбірники в передній частині кузова з поліпшеною аеродинамікою. Решітку радіатора з подвійними ребрами прикрашає емблема M. Шини вчепилися в асфальт. Неприборкана міць спрямовує атлетичний кузов вперед. Ідеальні умови, щоб показати найкращий час – салон BMW M6 Купе як не краще підходить для водіння на межі можливостей. Але це зовсім не означає відмови від розкоші і вишуканих матеріалів – до ваших послуг повний асортимент колекції BMW Individual.

Дізнатись більше

Динаміка і економічність.

Коли під подовженим капотом прокидається 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo, кордони між піт-лейном і гаражем розмиваються. Присутність гоночних генів очевидно – маневреність і точність приховані в кожній деталі BMW M6 Купе. Так, контурно карбоновий дах забезпечує більш низьке розташування центру тяжіння – на користь динаміки, при цьому підвищуючи енергоефективність. І елегантне спортивне купе на старті завжди займає позицію лідера.

Дізнатись більше

Пакет Competition.

Як на гоночній трасі – з пакетом Competition новий BMW M6 Купе запалить на дорозі ще більше завдяки підвищеній потужності двигуна, більш чутливому рульовому керуванню і спеціально налаштованій підвісці. Потужність 8-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo виросла з 412 до 423 кВт. Цей плюс в потужності отриманий за рахунок підвищення тиску наддуву в верхньому діапазоні оборотів. Спортивна система випуску видає виключно спортивний рик – мурашки по шкірі гарантовані. Спеціально налаштована підвіска і чутливий спортивне кермо забезпечать максимально точну зворотний зв’язок з дорогою, будь то на трасі або в місті. Вражають ексклюзивні 20-дюймові двоколірні легкосплавні диски Double-spoke 601 M з різнорозмірними шинами, а також чорні хромовані подвійні вихлопні труби спортивної системи випуску.

Дізнайтесь більше

412 кВт.

Міць, що викликає захват – 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo – флагманський силовий агрегат сімейства M. Його величезна потужність в 560 л. с. (412 кВт) і крутний момент в 680 Н · м завдяки інноваційній технології наддуву TwinScroll спонтанно видається в будь-який момент, а з пакетом Competition її можна підвищити до 575 л. с.

Це стало можливим завдяки поєднанню високих обертів, турбонаддуву і таких технологій, як Valvetronic і високоточне уприскування. При цьому весь крутний момент стає доступний вже приблизно на 1500 оборотах і в парі з майже лінійним набором потужності забезпечує вражаючу діаграму потужності, доставляючи водієві неповторні відчуття. Потужність і економічність жодним чином не виключають один одного. Це 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo доводить завдяки продуманим технологіям в рамках стратегії BMW EfficientDynamics, таким як рекуперація енергії гальмування. Вони забезпечують середню витрату бензину всього 9,9 літра.

Дізнайтесь все про економічнітсь
Технічні характеристики

ОГЛЯД BMW М6 КУПЕ.

Наверх