КОРДОНИ БІЛЬШЕ НЕ ПЕРЕШКОДА.

Динамічність та економічність, поєднані в BMW M6 Кабріолет.

КОРДОНИ БІЛЬШЕ НЕ ПЕРЕШКОДА.

Динамічність та економічність, поєднані в BMW M6 Кабріолет.

У BMW M6 Кабріолет повнофункціональний восьмициліндровий двигун M TwinPower Turbo, найсучасніші допоміжні системи та спортивна ходова частина, що бере початок з мотоспорту, разом працюють на те, щоб стерти кордони між дорогами та перегоновими трасами. Принаймні поки м’який верх не відкривається і сонячні промені не потрапляють на розкішний салон. А тоді вже зникають кордони між автомобілем та високошвидкісною яхтою.

СЕМИСТУПЕНЕВА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ М З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ І ФУНКЦІЄЮ DRIVELOGIC.

Коробка передач М з подвійним зчепленням та функцією Drivelogic ― інноваційна коробка передач з подвійним зчепленням, розроблена спеціально для високообертових двигунів BMW серії М з високим числом обертів. ЇЇ вирізняють механізм автоматичного вибору передачі для забезпечення найкращої тяги, функції прискорення розгону з місця Launch Control та Low Speed Assistance, а також функція автоматичного запуску та зупинки двигуна. Управління коробкою передач здійснюється в автоматичному або ручному режимі за допомогою підрульових пелюсткових перемикачів, розташованих на шкіряному кермі М, або важеля на центральній консолі.
Коробка передач М з подвійним зчепленням дозволяє перемикати передачі неймовірно швидко без перерв в поданні тягового зусилля. Це відбувається завдяки двом субтрансмісіям, кожна з яких має власне зчеплення, які передають

потужність двигуна на колеса безперервно завдяки перекриттю цих зчеплень. Стратегію перемикання передач також оптимізували за допомогою поточних навігаційних даних, наприклад, коробка передач М з подвійним зчепленням заздалегідь перемикає передачу перед поворотами. Додаткова функція Launch Control, що забезпечує інтенсивний розгін з місця, дозволяє максимально реалізувати динамічну манеру водіння: перемикання передачі на високій швидкості без використання зчеплення і без перерв у поданні потужності.
Незалежно від вибору автоматичного (режим D) або механічного (режим S) режиму, функція Drivelogic дозволяє обрати один з трьох режимів перемикання передач: спортивний, комфортний та економічний.

ПАКЕТ COMPETITION.

Відчуття справжніх перегонів: пакет Competition підвищує потужність двигуна та чутливість кермування, а спеціально налаштована підвіска виводить ходові характеристики BMW M6 Кабріолет на ще більш високий рівень.
Потужність восьмициліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo збільшено з 412 кВт до 441 кВт. Таке збільшення потужності досягається за рахунок підвищення тиску наддуву у верхньому діапазоні обертів двигуна. Спортивна вихлопна система створює особливо динамічний звук двигуна, що викликає

захоплення. На перегоновому треку та у повсякденних поїздках спеціально налаштована ходова частина та надзвичайно динамічне пряме кермування забезпечують максимально точну реакцію автомобіля на кожний рух керма. Ексклюзивні 20-дюймові легкосплавні диски Double-spoke style 601 М Bicolour, виконані у двох кольорах, з різнорозмірними шинами та здвоєні чорні хромовані труби спортивної вихлопної системи справляють незабутнє враження.

АКТИВНИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ М.

Активний диференціал M розподіляє тягу між двома задніми колесами таким чином, щоб оптимізувати тягу та курсову стійкість при швидкій зміні смуги руху, прискоренні після проходження поворотів, при виконанні поворотів на високій швидкості або на дорожніх покриттях з погіршеним зчепленням, в тому числі на снігу, гравію та льоду. Він навіть забезпечує кращу керованість при сильній боковій складовій прискорення. Постійне м’яке регулювання ступеня блокування диференціалу збалансовує динамічні характеристики автомобіля, покращуючи його керованість в екстремальних дорожніх умовах.
Зчеплення коліс з дорогою оптимізується за допомогою електронного пристрою,

який зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс. Ця система, розроблена для автоспорту, пов’язана з системою динамічного контролю стійкості (DSC) за допомогою електронного контрольного пристрою. Вона своєчасно забезпечує ідеальне використання дії блокування в діапазоні від 0 до 100 відсотків, нейтралізуючи найменші відмінності в розподілі моменту між задніми колесами, навіть без натяку на недостатню повертальність. Диференціал Active M забезпечує оптимальне зчеплення, високу курсову стійкість та бездоганну керованість; він також перетворює майже всю потужність двигуна на прискорення.

КАРБОНО-КЕРАМІЧНІ ГАЛЬМА М.

Карбоно-керамічні гальма М ― це результат застосування технологій автоспорту. Використання інноваційної суміші карбонового волокна та кераміки робить гальмівне зусилля більш прямим та поліпшує ефективність гальм при нагріванні. Вони також відрізняються стійкістю до корозії та абразивного зносу, витримують більш високі температури та працюють на зменшення маси автомобіля. Легка конструкція дисків знижує обертову та непідресорену масу, покращуючи розгін, чутливість автомобіля до дій водія та загальну керованість, а також поліпшуючи динаміку та зчеплення, підвищуючи комфорт підвіски та знижуючи витрати палива.
Завдяки надзвичайно великим гальмівним дискам (передні 410 мм, задні 396 мм), шестипоршневим зафіксованим супортам спереду та однопоршневим плаваючим

супортам ззаду, карбоно-керамічні гальма М придатні для використання на гоночній трасі через їхню стійкість до високих температур протягом тривалого часу. Перфоровані та вентильовані кільця гальмівних дисків гарантують значно кращу реакцію на мокрій дорозі, а також більш інтенсивне відведення тепла. Карбоно-керамічні гальма М легко впізнати завдяки супортам з матовим покриттям золотого кольору та класичним логотипом “M“.
Через характерні для матеріалу властивості, в залежності від ситуації та використання, можуть виникати функціональні шуми, особливо на вологих поверхнях незадовго до зупинки автомобіля.

ПЕРЕГОНОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Завжди існує найшвидший автомобіль. І ось він. BMW M6 Кабріолет ― втілення філософії M компанії BMW GmbH. Зрештою, потужність ― це одне, а її перетворення на задоволення від водіння, яке ні з чим не порівняти, ― це зовсім інше. Високотехнологічні матеріали, такі як алюміній, кераміка та карбон, поєднуються з досвідом та перегоновими технологіями. Інженери з ентузіазмом взялися за виконання завдання зі створення найзахоплюючого досвіду, що тільки можливий у світі бензину та асфальту під відкритим небом.

Функція Launch Control дозволяє двигуну, що досяг робочої температури, забезпечувати максимальне прискорення при старті з місця. Просто деактивуйте систему динамічного контролю стійкості (DSC), оберіть послідовний режим з програмою водіння 3 і, утримуючи педаль гальм сильно натиснутою, натисніть педаль акселератора до активації режиму «кікдаун» (тобто до включення більш низької передачі). Після загоряння індикатора у вигляді стартового прапора на панелі приладів двигун буде налаштовано на ідеальну стартову швидкість при натисканні педалі акселератора. Утримуючи кікдаун, відпустіть педаль гальм, і автомобіль розганятиметься до максимуму, поки не буде відпущено акселератор. Коробка передач M з подвійним зчепленням вибирає моменти перемикань передач так, щоб при підвищенні передачі число обертів двигуна залишалося оптимальним. Цю функцію високо оцінять шанувальники динамічного, спортивного водіння.

Система електронного регулювання жорсткості амортизаторів (EDC) дозволяє в автоматичному або ручному режимі налаштовувати силу амортизації відповідно до ситуації на дорозі. Всі коливання автомобіля, що впливають на керованість, відстежуються датчиками. Система електронного регулювання жорсткості аналізує ці дані та передає команди амортизаторам. За допомогою магнітних клапанів вони адаптують силу амортизації до мінливих дорожніх умов, навантажень та умов руху. Це призводить до відчутного зменшення сили коливань при гальмуванні, а також коливань кузова, що виникають, наприклад, при ударах, поворотах або розгоні. В результаті підвищується безпека водіння ― наприклад, завдяки скороченню гальмівного шляху ― та підвищується комфортність поїздки.

Іншим ключовим елементом загальної концепції BMW M6 Кабріолет є система динамічного контролю стійкості (DSC). Оптимізовані функції управління забезпечують подальше поліпшення динамічних характеристик порівняно з попередніми системами. Більше того, застосовуються додаткові функції для підвищення активної безпеки (готовність гальм, сухе гальмування, стабілізація при втраті гальмівного зусилля) та комфорту (система допомоги при рушанні на підйомі, паркувальне гальмо з автоматичним утримуванням).
Система динамічного контролю стійкості дозволяє водієві обрати один з трьох режимів: DSC on (система DSC включена), MDM (динамічний режим М), DSC off (система DSC вимкнена). Якщо включена система динамічного контролю спеціально нейтралізує надлишкову або недостатню обертальність коліс за допомогою втручання в роботу гальмівної системи, то динамічний режим МDM допускає певну пробуксовку коліс, дозволяючи водіям з активним стилем водіння виконувати легкий дрифт. В цьому режимі також можливе втручання функцій підтримки при перевищенні визначеного обмеження. Відключення системи динамічного контролю стійкості (режим DSC off) дозволяє водієві повністю відчути межі технічних можливостей свого автомобіля та за допомогою акселератора виконувати дрифт.

Система M Servotronic забезпечує оптимальний рівень підсилення кермування за будь-яких умов. Вона динамічно підлаштовує рівень підсилення відповідно до поточної швидкості руху та забезпечує інформативність та точність реакції кермування навіть на високих швидкостях. Це також забезпечує високий ступінь комфорту за рахунок мінімізації фізичного зусилля, необхідного для повороту керма, збільшуючи при цьому маневреність під час паркування, маневрування та руху вузькими та звивистими дорогами.
Блок управління на основі електронного вимірювання швидкості визначає необхідне для кожної конкретної ситуації на дорозі рівень підсилення кермування. Зусилля, необхідне для обертання керма з гідравлічним підсилювачем, оптимально та точно регулюється згідно з дорожньою ситуацією.
Це означає, що чим менша швидкість, тим менші фізичні зусилля необхідно докладати для керування автомобілем. В той же час, з підвищенням швидкості ступінь підсилення кермування поступово знижується для забезпечення більш прямого контакту з дорогою, оптимізуючи таким чином курсову стійкість. Система M Servotronic відкалібрована спеціально для автомобілів серії М, а тому одне натискання кнопки дозволяє обрати один з трьох наборів характеристик. У поєднанні з пакетом Competition система M Servotronic забезпечує ще більш пряму чутливість автомобіля до дій водія.

СИСТЕМА М DRIVE.

Система M Drive забезпечує індивідуальне конфігурування персональних профілів водія, від максимально плавного комфортного водіння до спортивного, з високим ступенем чутливості керма, гоночного стилю. Активація одного з двох збережених профілів (та всіх збережених в ньому налаштувань) відбувається просто натисканням однієї з двох кнопок M Drive на багатофункціональному кермі M у будь-який час. Стандартні налаштування можна самостійно змінити через меню iDrive.
Кнопки управління динамічними характеристиками M, для налаштування окремих параметрів двигуна, трансмісії та підвіски, розташовані на центральній консолі

навколо важеля перемикання коробки передач. Водій може окремо налаштовувати режим роботи системи контролю курсової стійкості, експлуатаційні характеристики двигуна, параметри системи динамічного регулювання жорсткості амортизаторів та характеристики системи M Servotronic, варіанти перемикання коробки передач M з подвійним зчепленням та зовнішній вигляд проекційного дисплея. Таким чином можна задати детальні налаштування автомобіля та зберегти їх натисканням та утримуванням однієї з двох кнопок M Drive, розташованих на багатофункціональному кермі.

ТЕХНОЛОГІЯ BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Про що б не йшлося: про максимальні динамічні характеристики чи про мінімальну витрату палива ― зрештою все в BMW підпорядковано одній основній меті, яку можна виразити девізом «Із задоволенням за кермом». Технологія BMW EfficientDynamics – це розроблена компанією BMW стратегія, спрямована на зниження витрати палива та рівня викидів при одночасному поліпшенні динамічних

характеристик і забезпеченні максимального задоволення за кермом. Це комплекс заходів, що охоплюють привід, систему управління енергією та концепцію автомобіля, що базується на продуманій легкій конструкції, та є стандартом для кожного серійного автомобіля BMW.

Завдяки функції автоматичної зупинки й запуску двигуна Automatic Start/Stop автомобіль витрачає паливо тільки під час руху. Коли автомобіль ненадовго зупиняється, наприклад, перед світлофором, або при русі з частими зупинками, система економить паливо ― вимикає двигун, як тільки коробка передач перемикається в нейтральне положення і водій знімає ногу з педалі зчеплення (ручна коробка передач) або гальмує до повної зупинки (в автомобілях з коробкою передач М з подвійним зчепленням і функцією Drivelogic).
Коли функція автоматичної зупинки й запуску двигуна активна, на інформаційному дисплеї вмикається відповідний індикатор. Як тільки водій знімає ногу з педалі гальм, двигун одразу запускається автоматично.
Ця функція жодним чином не впливає на комфорт і безпеку, оскільки вона не вмикається, якщо двигун не досяг оптимальної робочої температури, салон недостатньо прогрітий або охолоджений, рівень заряду акумулятора надто низький або водій обертає кермо. За необхідності центральний контрольний пристрій перезапустить двигун навіть коли автомобіль зупинився, наприклад, якщо автомобіль почав котитися або на лобовому склі з’явився конденсат. Функцію автоматичної зупинки й запуску двигуна можна відключити в будь-який момент натисканням кнопки.

При кожному гальмуванні генерується кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє використати цей потенціал, який тривалий час залишався поза увагою. Вона використовує енергію інерційного руху, що генерується при гальмуванні або відпусканні педалі газу, та перетворює її на електричну. У подальшому ця електрика використовується для заряджання акумулятора автомобіля. Ця інтелектуальна система управління енергією дозволяє усунути необхідність безперервної роботи генератора, що зменшує навантаження на двигун. Результат ― зниження витрат палива та збільшення потужності, які є класичними ознаками технології BMW EfficientDynamics.

Наверх