СТРІМКО ГАРНИЙ.

BMW М6 Кабріолет

СТРІМКО ГАРНИЙ.

BMW М6 Кабріолет

Мріяти краще з відкритими очима – і з відкритим дахом. Наприклад, в BMW M6 Кабріолет: це ідеальне поєднання захоплюючої дух потужності і стильності, в кожній його деталі вгадується неповторний почерк BMW M GmbH. М’яка складний дах відкривається всього за 19 секунд, і перед вашим захопленим поглядом постає індивідуально оснащений кокпіт, оброблений найвишуканішими матеріалами з колекції BMW Individual.

За соковитим звуком працюючого 8-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo ховаються 560 л. с. Неймовірно потужний двигун розганяє автомобіль з місця до 100 км / год всього за 4,3 секунди. Для надійної передачі колосальної потужності на дорогу BMW M6 Кабріолет оснащений активним диференціалом M, системою рульового управління в залежності від швидкості M сервотроніком і коробкою передач M з подвійним зчепленням, а також функцією Drivelogic, що забезпечує максимальну маневреність. Опциональна вуглекерамічна гальмівна система M зупиняє BMW M6 Кабріолет в одну мить. Відповідний момент, щоб насолодитися вражаючим дизайном цього автомобіля.

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км10,3
Викид CO2 в змішаному циклі, г / км239
Розгін 0-100 км / ч, з (650i)4,6
Макс. крутний момент, Н · м при об / хв (650i)680 / 1.500-5.750

ДІЗНАЙТЕСЯ ВСЕ ПРО BMW M6 КАБРІОЛЕТ.

Дизайн.

Характер і стиль: м’язисті поверхні вдало доповнюють виразний силует BMW M6 Кабріолет. Розширені колісні арки і типові для M-стилю деталі приковують погляд і підтверджують надзвичайну потужність автомобіля. Нею можна повною мірою насолодитися, оглядаючи орієнтований на водія кокпіт, оброблений ексклюзивними матеріалами з колекції BMW Individual. Елегантна м’яка складний дах безшумно забирається всього за 19 секунд, і ви опиняєтеся у владі де вас переповнюють емоції.

Дізнатись більше

Диманіка і економічність..

Соковитий звук працюючого 8-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo, інноваційні системи допомоги водієві і шасі з гоночними генами BMW M6 Кабріолет стирають кордони між звичайною дорогою і гоночною трасою. Щонайменше до тих пір, поки не відкривається складний дах і розкішний салон не заливає сонячне світло. У цей момент стираються відмінності між автомобілем і стрімким спортивним катером.

Дізнатись більше

BMW Individual.

Унікальність характеру проявляється в кожній деталі. У цьому – витоки істинної ексклюзивності. Дайте волю прагненню до досконалості. З оснащенням з колекції BMW Individual для нового BMW M6 Кабріолет.

Дізнайтесь більше

412 кВт.

Інженери BMW M GmbH створюють не просто силові, а досконалі агрегати. 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo з високоефективним подвійним турбонаддувом немов створений для руху на межі можливостей. При цьому досить м’якого натискання на педаль газу, щоб насолодитися спонтанним і рівномірним набором потужності. При їзді з відкритою складним дахом це відчуття ще більше посилюється вражаючим звучанням восьмициліндрового двигуна.

Дізнайтесь все про економічнітсь
Технічні характеристики

ОГЛЯД BMW М6 Кабріолет.

Наверх