МАЙСТЕРНІСТЬ АТЛЕТИЧНОЇ ФОРМИ.

Дизайн BMW М6 Гран Купе.

МАЙСТЕРНІСТЬ АТЛЕТИЧНОЇ ФОРМИ.

Дизайн BMW М6 Гран Купе.

Екстравагантність, що відчувається в кожній лінії. BMW M6 Гран Купе об’єднує інженерне мистецтво, високі технології і елементи автоспорту в захоплюючий дух єдиного цілого. Єдність, яка заявляє про себе з першого погляду: потужні контури витягнутого кузова віщують особливі відчуття руху, навіть коли автомобіль стоїть. Ефектні деталі підкреслюють винятковий характер як зовні, так і в салоні, який за бажанням можна обробити найвишуканішими на вигляд і на дотик матеріалами з колекції BMW Individual.

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Унікальний характер BMW M6 Гран Купе очевидний з
будь-якого ракурсу. Вже з першого погляду, завдяки переднім повітрозабірникам,
вгадуються спортивні прагнення автомобіля. Як і всі деталі цієї елегантної
чотирьохдверної моделі, повітрозабірники підпорядковані принципу пріоритету
функціональності: вони ефективно забезпечують свіжим повітрям потужний двигун,
прихований за гратами радіатора M з хромованими подвійними ребрами. Відразу за
«зябрами» M починається характерна рельєфна лінія. Простягнувшись над

м’язистими колісними арками, вона прямує до задньої частини кузова, що обрамляє
характерні для моделей M подвійні вихлопні труби. Дах і дифузор виконано з
полегшеного карбону. Забарвлення кузова кольору Pure Metal Silver робить
зовнішній вигляд BMW M6 Гран Купе ще більш виразним. Ця надзвичайно ефектна
опція BMW Individual приковує погляди: це немов рідкий метал обтікає кузов.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Відкривши одну з чотирьох дверей, ви обов’язково звернете увагу на молдинг порога з логотипом «M» який підсвічується. Зайнявши одне з п’яти бездоганно ергономічних сидінь, ви опиняєтеся в приємному полоні ексклюзивної атмосфери салону. У кожній деталі видно майстерну роботу. За бажанням салон може бути оброблений найвишуканішими матеріалами з колекції BMW Individual. Запропоновану в якості опції повну обробку дрібнозернистою шкірою ‘Merino’ платинового кольору по достоїнству оцінять найвибагливіші – вона дуже м’яка на дотик і виливає неповторний аромат ексклюзивного матеріалу. Атмосфера розкоші панує у всьому салоні. Особливо підкреслюють її запропоновані

в якості опції декоративні планки BMW Individual, вкриті чорним рояльним лаком, і стеля з алькантари антрацитового кольору.

Але саме жадане в BMW M6 Гран Купе – це сидіння водія. Традиційно трохи розгорнутий до водія кокпіт з чудовою ергономікою створює ідеальні умови і для тривалих поїздок, і для заїздів по гоночних трасах. Щоб під час їзди всі прилади були перед очима, опціональний повноколірний проекційний дисплей відображає інформацію прямо на лобовому склі.

КАРБОНОВИЙ ДАХ.

В рамках концепції полегшення конструкції дах з армованого вуглецевим волокном пластику (CFK) сприяє зниженню маси автомобіля і центру тяжіння. Зменшений таким чином перерозподіл навантаження між колесами підвищує маневреність і динаміку при проходженні поворотів, а також при розгоні і гальмуванні, краще використовується потенціал шин.

Привабливі лінії карбонової даху підкреслюють динамічний характер дизайну в стилі M. Видима структура волокон вуглепластика відкриває оку складну багатошарову конструкцію даху, яка, як і лобове скло, вклеюється в кузов із застосуванням особливої технології.

ЗОВНІШНІ ДЗЕРКАЛА ЗАДНЬОГО ВИДУ M.

Аеродинамічні дзеркала M вже кілька десятиліть є одним з характерних ознак спортивного динамічного дизайну M. Закріплені на кузові на двох витончених опорах, вони ефектно доповнюють динамічний вигляд автомобіля і одночасно є втіленням високих технологій і аеродинаміки.

КОЛІСНІ ДИСКИ.

Відображення потужності: прекрасно доповнюють імідж цього спортивного автомобіля пропоновані тільки для BMW M6 Гран Купе 20-дюймові легкосплавні диски Double-spoke 433 M. Контрасти між поверхнями дисків, відполірованими до дзеркального блиску, і поверхнями кольору Orbit Grey виглядають дуже ефектно. Якщо ж потрібний ще більш спортивний вигляд, то як опція пропонуються 20-дюймові легкосплавні диски Double-spoke 433 M. Вони постачаються у виконанні Black and Bicolour і надають BMW M6 Гран Купе на асфальті ще більшої харизми.

BMW INDIVIDUAL.

Унікальність характеру проявляється в кожній деталі. У цьому ― витоки істинної ексклюзивності. Виразіть своє прагнення досконалості за допомогою елементів колекції BMW Individual для нового BMW М6 серії Гран Купе.

Вираження індивідуальності
BMW Individual

Потужність, елегантність, упевненість. Досить і кількох слів, щоб описати BMW M6 Гран Купе з лакофарбовим покриттям Pure Metal Silver з колекції BMW Individual. Унікальним в цьому покритті є те, що воно створює враження металу, що тече. Цей ефект додатково підкреслює і естетику, і атлетизм, дозволяючи відчути справжню розкіш. Крім того, в колекції BMW Individual є ще одинадцять лакофарбових покриттів. Наприклад, інтенсивний темно-синій металік Tanzanite Blue, що при прямому падінні світла дивовижно міниться бірюзою, має власний харизматичний образ. А шовковисто-матовий металік Frozen Grey поєднує сильний вигляд з елегантною вишуканістю.
Палітра лакофарбових покриттів BMW Individual охоплює різні стилі, від підкреслено спортивних до максимально ексклюзивних.

Наверх