ПОТУЖНІСТЬ. У ДОСКОНАЛІЙ ФОРМІ.

BMW М6 Гран Купе

ПОТУЖНІСТЬ. У ДОСКОНАЛІЙ ФОРМІ.

BMW М6 Гран Купе

Вражає кожною деталлю, захоплює цілісністю образу: BMW M6 Гран Купе – це більше, ніж ідеальне поєднання високоефективних технологій. Він скоріше є втіленням досвіду і майстерності інженерів BMW M. Він виконаний з темпераменту і гідності, які потрібно відчути самому. І найкраще – на одному з п’яти ідеально окреслених сидінь – за бажанням обтягнутих найвишуканішими матеріалами з колекції BMW Individual. Соковитий рик з подвійних вихлопних труб видає наявність під капотом бензинового двигуна TwinPower Turbo V8 M потужністю 560 л. с. Такі технології, як коробка передач з подвійним зчепленням М з Drivelogic і опціональні вуглекерамічні гальма M роблять BMW M6 Гран Купе справжнім втіленням філософії «M». І навіть його можна зробити ще більш яскравим: додатковий пакет Competition підвищить потужність двигуна і зробить частішим пульс водія.

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км (двигун M TwinPower Turbo)9,9
Викид CO2 в змішаному циклі, г / км <br>(двигун M TwinPower Turbo)231
Макс. крутний момент, Н · м при об / хв680 / 1.500-5.750

ДІЗНАЙТЕСЯ ВСЕ ПРО BMW M6 ГРАН КУПЕ.

Дизайн.

Унікальний характер BMW M6 Гран Купе очевидний з будь-якого ракурсу. Завдяки переднім повітрозбірникам спортивність автомобіля безпомилково вгадується вже з першого погляду. Як і всі деталі цієї елегантної чотирьохдверної моделі, повітрозбірники підпорядковані принципу пріоритету функціональності – вони ефективно забезпечують свіжим повітрям потужний двигун, прихований за радіаторною решіткою M з хромованими подвійними ребрами. Відразу за «зябрами» M починається характерна рельєфна лінія. Відкривши одну з чотирьох дверей, ви обов’язково звернете увагу як підсвічується молдинг порога з логотипом «M». Зайнявши одне з п’яти бездоганно ергономічних сидінь, ви опиняєтеся в приємному полоні ексклюзивної атмосфери салону. У кожній деталі видно майстерну роботу. За бажанням салон може бути оброблений найвишуканішими матеріалами з колекції BMW Individual. Запропоновану в якості опції повну обробку дрібнозернистої шкірою ‘Merino’ платинового кольору по достоїнству оцінять найвибагливіші – вона дуже м’яка на дотик і виливає неповторний аромат ексклюзивного матеріалу.

Дізнатись більше

Динамічні характеристики і економічність.

У BMW M6 Гран Купе відразу відчувається філософія BMW M GmbH Ідеальний міжосьовий розподіл маси, перенесення технологій з автоспорту і послідовне полегшення конструкції за допомогою сучасних матеріалів обіцяють максимальну динаміку. Легкий карбоновий дах не тільки підвищує енергоефективність, але і маневреність – за рахунок зниження центру ваги. Ідеальні передумови для ще більш спортивних відчуттів. В атмосфері розкоші, що шукає подібних собі.

Дізнатись більше

Пакет Competition.

Як на гоночній трасі – з пакетом Competition новий BMW M6 Гран Купе запалить на дорозі ще більше завдяки підвищеній потужності двигуна, більш чутливому рульовому керуванню і спеціально налаштованої підвісці. Потужність 8-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo виросла з 412 до 423 кВт. Цей плюс в потужності отриманий за рахунок підвищення тиску наддуву в верхньому діапазоні оборотів. Спортивна система випуску видає виключно спортивний рик – мурашки по шкірі гарантовані. Спеціально налаштована підвіска і чутливий спортивне кермо забезпечать максимально точну зворотний зв’язок з дорогою, будь то на трасі або в місті. Вражають ексклюзивні 20-дюймові двоколірні легкосплавні диски Double-spoke 601 M з різнорозмірними шинами, а також чорні хромовані подвійні вихлопні труби спортивної системи випуску.

Дізнайтесь більше

412 кВт.

Міць, що викликає захват – 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo – флагманський силовий агрегат сімейства M. Його величезна потужність в 560 л. с. (412 кВт) і крутний момент в 680 Н · м завдяки інноваційній технології наддуву TwinScroll спонтанно видається в будь-який момент, а з пакетом Competition її можна підвищити до 575 л. с.

Це стало можливим завдяки поєднанню високих обертів, турбонаддуву і таких технологій, як Valvetronic і високоточний уприскування. При цьому весь крутний момент стає доступний вже приблизно на 1500 оборотах і в парі з майже лінійним набором потужності забезпечує вражаючу діаграму потужності, доставляючи водієві неповторні відчуття. Потужність і економічність жодним чином не виключають один одного. Це 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo доводить завдяки продуманим технологій в рамках стратегії BMW EfficientDynamics, таким як рекуперація енергії гальмування. Вони забезпечують середня витрата бензину всього 9,9 літра.

Дізнайтесь все про економічнітсь
Технічні характеристики

ОГЛЯД BMW М6 ГРАН КУПЕ.

Наверх