АТЛЕТ+


Дизайн BMW M4 Купе.

АТЛЕТ+

Дизайн BMW M4 Купе.

BMW M4 Купе одразу ж причаровує всіх, хто на нього дивиться. Світлодіодні фари та задні фари у стандартній комплектації підкреслюють аеродинамічний характер кузова. Великі повітрозабірники повідомляють про спортивні амбіції — так само, як і 20-дюймові легкосплавні диски з опційного пакета M Competition. Інші спортивні елементи на зразок круглих циферблатів додають ексклюзивних акцентів у кокпіті. У цьому спортивному авто все вказує на міць і динамізм.

BMW M4 Купе:
Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі: 8,8 (8,3)

Об’єм викидів СО2, г/км, у комбінованому циклі: 204 (194)

Зазначені в дужках показники стосуються автомобілів із семиступінчатими коробками передач із подвійним зчепленням із функцією Drivelogic.

Дані щодо витрати палива визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від обраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі включають у себе опційне обладнання.

ВРАЖАЮЧА МОВА ФОРМИ.

Хвилюючий дизайн

Безумовно спортивний, із динамічним оформленням та повний міці, якому немає рівних на дорозі. Вражаюча передня частина з великими повітрозабірниками, виразні легкосплавні диски й мускулиста задня частина сповіщають про колосальну потужність BMW M4 Купе.

Атлетична лінія купе

Вигнуте оформлення з типово пологою лінією даху купе в поєднанні з ексклюзивними легкосплавними дисками й дзеркалами M із оптимізованою аеродинамікою ніби випромінює сконцентрований спортивний характер. Примітна задня частина доповнює витягнутий силует і натякає на ледь стримувану потужність.

Потужна передня частина

Динамічність капота із глянцевою чорною решіткою радіатора з подвійними ребрами й великими повітрозабірниками підкреслюють повністю світлодіодні фари з чітким графічним образом. Філігранний дизайн та вражаюча яскравість фар гарантують упевнену їзду вдень і досконало освітлюють шлях уперед уночі.

Примітна задня частина

Розширені колісні арки виражають колосальну місць BMW M4 Купе. Вуглепластикова кришка багажника з інтегрованим у неї заднім спойлером поєднує в собі функціональність і динамічність. Спроектовані заново задні світлодіодні фари підкреслюють рішучість спортивного купе навіть будучи вимкнутими. Дифузор M та вигнуті під кутом спарені вихлопні труби M досконало вписані в задній фартух із характерними випускними отворами.

Аеродинамічні елементи

Два вертикальні повітрозабірники для системи Air Curtain і «зябра» M по боках із інтегрованим елементом Air Breather знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. І для оптимальної аеродинаміки і, до речі, для того, щоб серце швидше билось.

Ексклюзивний карбоновий дах

У рамках концепції інтелектуальної полегшеної конструкції, прийнятої в BMW, виготовлений із вуглепластику карбоновий дах зменшує масу автомобіля та зміщує його центр маси вниз. Завдяки цьому він стає більш поворотким і динамічніше входить у віражі, розганяється та гальмує.

Повністю світлодіодні фари

У задніх фарах усі освітлювальні функції виконують світлодіоди. Форма призначених для постійної роботи фар, що нагадує витягнуту літеру L, гармоніює з кришкою багажника, підкреслюючи примітне оформлення задньої частини.

ПРОГРЕСИВНИЙ ДИЗАЙН СВІТЛОДІОДНОЇ "ОПТИКИ".

Притягуючий погляди. Неперевершений зовнішній вигляд.

ВИРАЗНІ КОЛЕСА.

Колесні диски BMW M4 Купе з оптимізованою масою виглядають впевнено. Саме так виглядають навіть вражаючі 18-дюймові легкосплавні колесні диски з V-подібними шпицями зі стандартної комплектації, тоді як у спеціалізованій комплектації передбачено 19-дюймові легкосплавні диски M із подвійними спицями. Ці сірі або чорні опційні диски кольорів Ferric Gray або Black відкривають спостерігачеві потужні

керамічні гальма M Carbon або компаундні гальма M із логотипом M. Це роблять і опційні 20-дюймові легкосплавні диски зі спицями у стилі Star Spoke, які додатково доступні в чорному колірі. Який би варіант ви не обрали, типові різнорозмірні шини BMW M4 Купе із ширшими задніми шинами підкреслюють мускулисту задню частину, одночасно оптимізуючи керування та зчеплення з дорогою.

ЧАСТИНИ M PERFORMANCE

BMW M — це динаміка, інноваційні технології й десятки років досвіду у сфері автоспорту. Деталі BMW M Performance зроблять BMW M4 Купе ще динамічнішим та ексклюзивнішим. Незалежно від того, чи йдеться про кузов, чи про салон, кількість варіантів комплектації практично не знає обмежень.

Компоненти BMW M Performance для BMW M4 Купе