ЩЕ БІЛЬШЕ АДРЕНАЛІНУ

BMW М4 Купе. Радикально більше.

ЩЕ БІЛЬШЕ АДРЕНАЛІНУ

BMW М4 Купе. Радикально більше.

bmwm_bildmarke_164x60

Потужний атлет для доріг і гоночних трас, для досконалого дріфту, швидкісних поворотів і довгих прямих, що з’єднують між собою віражі. Для заїздів з викидом величезної кількості адреналіну, коли в руках знаходиться рульове колесо з відмінним хватом, а пальці лежать на чуйних підрульових пелюстках і будь-який момент готові перемикати передачі. Сідаючи в спортивне сидіння M, водій стає невід’ємною частиною автомобіля. Спорткар, створений для отримання яскравих вражень від спортивного водіння – BMW M4.

Розгін 0-100 км/год, с4,1 (4,3)
Максимальна потужність, кВт (к.с.) при 1/хв317 (431)/5500–7300
Витрати пального, л/100 км, змішаний цикл8,8 (8,3)
Викиди CO2, г/км, змішаний цикл204 (194)

ЗАХОПЛЮЮЧА МОВА ФОРМ.

Хвилюючий дизайн.

Беззастережно спортивний, з динамічним виглядом і відчутним відчуттям, що рівних йому на дорозі немає. Вражаюча передня частина з великими повітрозабірниками заявляє про величезну потужності BMW M4, як і ефектні легкосплавні колісні диски і «мускулиста» задня частина кузова.

Атлетичні лінії купе.

Автомобіль з вигнутими лініями і типовою плавно спадаючим дахом купе в поєднанні з ексклюзивними легкосплавними колісними дисками і аеродинамічними зовнішніми дзеркалами М випромінює концентровану спортивну енергію. Витягнутий силует закінчується виразною задньою частиною, яка уособлювала стриману міць.

Потужна передня частина.

Спрямована вперед передня частина з гратами радіатора з подвійними глянцевими чорними ламелями і великими повітрозабірниками підкреслена світлодіодними фарами з точною графікою. Їх філігранний дизайн і вражаюча яскравість гарантують, що автомобіль чудово видно вдень, а вночі відмінно висвітлює дорогу.

Виразна задня частина.

Опуклі розширювачі колісних арок відображають визначну міць BMW M4. Кришка багажного відділення з інтегрованим спойлером, посилена карбоном, об’єднує функцію і дизайн. Змінені задні світлодіодні ліхтарі підкреслюють солідний вигляд спортивного купе незалежно від того, горять вони чи ні. Дифузор M і скошені подвійні вихлопні патрубки M ідеально вписані в задній дифузор і задній бампер з характерними виходами для повітря.

Аеродинамічні елементи.

Два вертикальних повітрозабірника в передньому бампері і повітроводи Air Breather з боків знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. Для оптимізації аеродинаміки і, отже, для прискорення Вашого пульсу.

Ексклюзивний дах з карбону.

Дах, виконаний з вуглепластика (CFRP), – один з компонентів інтелектуальної легковагової конструкції BMW. Вона дозволяє зменшити масу автомобіля і забезпечує більш низьке розташування центру тяжіння. Зниження ступеня перерозподілу навантаження між колесами дозволяє підвищити маневреність і динамічність в поворотах, а також збільшити ефективність шин при розгоні і гальмуванні.

Світлодіодні фари.

В задніх ліхтарях, як і в фарах, всі світлові функції забезпечуються виключно світлодіодами. Їх витягнута L-подібна форма і дизайн з замкнутими світловими лініями забезпечують плавний перехід в місці стиковки з кришкою багажного відділення і підкреслюють елегантність задньої частини кузова.

ПАКЕТ M COMPETITION.

Завдяки підвищеній віддачі двигуна і адаптивної підвісці M з особливими налаштуваннями, пакет M Competition забезпечує помітне поліпшення динаміки. Спортивна випускна система M з чорноїю хромованою обробкою подвійних вихлопних патрубків генерує потужний звук двигуна. У пакет також входять полегшені спортивні сидіння M і ексклюзивні 20 “легкосплавні диски M з різнорозмірними шинами.

450 К.С.

З опціональним пакетом M Competition модель BMW M4 витягує ще більше динаміки з двигуна потужністю 331 кВт. Додаткове ексклюзивне обладнання: спеціальна адаптивна підвіска M, поліровані 20-дюймові легкосплавні колісні диски M Star-Spoke 666 M з різнорозмірними шинами і випускна система M Sport для отримання ще більш виразного звуку вихлопу.

НА ЛІНІЇ СТАРТУ.

bmwm_bildmarke_164x60

НА ЛІНІЇ СТАРТУ.

BMW M4 пройшов сотні випробувань на гоночних трасах для доведення безлічі інновацій, створених на основі рішень для автоспорту і в ході їх перенесення в серійні моделі. Результат більш ніж вражаючий: концентрована міць і захоплююче прискорення поєднуються з дивовижною маневреністю і точністю рульового управління. У будь-якій ситуації водіння. На дорозі з будь-якою поверхнею. Крім того, викид адреналіну гарантується.

6-ЦИЛІНДРОВИЙ РЯДНИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWIN POWER TURBO.

3,0-літровий 6-циліндровий рядний бензиновий двигун M TwinPower Turbo поєднує в собі найкраще з двох світів: здатність розвивати високі обороти – до 7600 об / хв – і величезний піковий крутний момент, рівний 550 Нм. Безпосередній впорскування в двигуні з подвійним турбонаддувом і типові точні настройки M гарантують, що двигун чуйно відгукується на щонайменше натиснення педалі акселератора, забезпечуючи вибухове прискорення і впевнену тягу.

Численні інновації, такі як полегшений кований колінчастий вал нової конструкції, покращують динаміку, знижують витрату палива і забезпечують ідеальну развесовку по осях, близьку до 50:50. Результат: безпрецедентна динаміка, вражаюче підкреслюється безпомилково впізнаваним «голосом» двигуна M.

Витрати пального і викиди СО2.

BMW M4 Купе:
Витрата палива в л / 100 км (змішаний цикл): 8.8 (8.3)
Викиди CO2 в г / км (змішаний цикл): 204 (194)

Цифри в дужках відносяться до транспортного засобу з 7-ступінчастою M трансмісією з подвійним зчепленням і функцією Drivelogic.

Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.

Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у офіційного дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено.

Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.

Наверх