БІЛЬШЕ , НІЖ ІДЕАЛ.

BMW М3. Радикально більше.

БІЛЬШЕ , НІЖ ІДЕАЛ.

BMW М3. Радикально більше.

bmwm_bildmarke_164x60

Безкомпромісний чотиридверний спорткар з приголомшливим дизайном. З безліччю нових технологій, узятих зі світу автоспорту. Для подальшого підвищення динаміки і поліпшення маневреності. Для моментів з викидом величезної кількості адреналіну, коли відразу ж стає ясно: Ви ставите свій черговий рекорд – BMW M3.

Розгін 0-100 км/год, с4,3 (4,1)
Максимальна потужність, кВт (л.с.) при 1/мин317 (431)/5500–7300
Витрати пального, л/100 км, змішаний цикл8,8 (8,3)
Викиди CO2, г/км, змішаний цикл204 (194)
Власна маса по ЄС, кг1610 (1635)

ЗАХОПЛЮЮЧА МОВА ФОРМ.

Динамічний дизайн.

BMW M3: екстремально спортивний, з неповторним, який став культовим дизайном і резервами потужності, які реалізуються в ефективній динаміці. Кожен окремий елемент дизайну – від великих повітрязабірників і виразних колісних дисків до атлетичної задньої частини кузова – підкреслює всю міць цього динамічного спорткара.

Спортивний силует.

Передня частина BMW 4 серії Купе виглядає виключно спортивно. Виразна подвійна решітка радіатора поєднується з елегантними світлодіодними фарами і відображає потужний атлетизм. Великі повітрозабірники з вбудованими світлодіодними протитуманними фарами доповнюють динамічний і запам’ятовується зовнішній вигляд.

Потужна передня частина.

Спрямована вперед передня частина з великими повітрозабірниками і гратами радіатора з подвійними глянцевими чорними ламелями з емблемою M3 підкреслена динамічними світлодіодними фарами. Їх філігранний дизайн і вражаюча яскравість гарантують, що автомобіль чудово видно вдень, а вночі відмінно висвітлює дорогу.

Виразна задня частина.

Задня частина кузова з її значною колією виглядає солідно. Світлодіодні задні ліхтарі в прогресивному дизайні підкреслюють ширину і відмінну стійкість автомобіля на дорозі, так само як і широкі високошвидкісні спортивні шини. Задній спойлер M створює збільшену притискну силу і покращує аеродинаміку. Дифузор M і скошені подвійні вихлопні патрубки M ідеально вписані в задній бампер з характерними виходами для повітря.

Аеродинамічні елементи.

Два вертикальних повітрозабірника в передньому бампері і повітроводи Air Breather з боків знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. Для оптимізації аеродинаміки і, отже, для прискорення Вашого пульсу.

Ексклюзивний дах з карбону.

Два вертикальних повітрозабірника в передньому бампері і повітроводи Air Breather з боків знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. Для оптимізації аеродинаміки і, отже, для прискорення Вашого пульсу.

Світлодіодні фари.

Два вертикальних повітрозабірника в передньому бампері і повітроводи Air Breather з боків знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. Для оптимізації аеродинаміки і, отже, для прискорення Вашого пульсу.

ПАКЕТ M COMPETITION.

Завдяки підвищеній віддачі двигуна і адаптивної підвісці M з особливими налаштуваннями, пакет M Competition забезпечує помітне поліпшення динаміки. Спортивна випускна система M з чорноїю хромованою обробкою подвійних вихлопних патрубків генерує потужний звук двигуна. У пакет також входять полегшені спортивні сидіння M і ексклюзивні 20 “легкосплавні диски M з різнорозмірними шинами.

450 К.С.

З опційним пакетом M Competition BMW M3 витягує ще більше динаміки з двигуна потужністю 331 кВт. Додаткове ексклюзивне обладнання: спеціальна адаптивна підвіска M, поліровані 20″ легкосплавні диски M Star-Spoke 666 M з різнорозмірними шинами і спортивна випускна система M Sport для отримання ще більш виразного звуку вихлопу.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ГРАНИЧНОГО ДИНАМІЧНОГО РЕЖИМУ.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ГРАНИЧНОГО ДИНАМІЧНОГО РЕЖИМУ.

Те, що BMW M3- потужний спорткар, відчувається навіть поза гоночною трасою. У будь-яких дорожніх умовах він відрізняється дивовижною маневреністю і точністю рульового управління – перш за все в складних ситуаціях руху. При цьому потужний двигун M передає свою значну тягу або через 6-ступінчасту механічну коробку передач M, або без розриву потоку потужності через 7-ступінчаую коробку M з подвійним зчепленням, в обох випадках з гранично точної дозованим зусилля на колесах.

6-ЦИЛІНДРОВИЙ РЯДНИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWIN POWER TURBO.

3,0-літровий 6-циліндровий рядний бензиновий двигун M TwinPower Turbo поєднує в собі найкраще з двох світів: здатність розвивати високі обороти – до 7600 об / хв – і величезний піковий крутний момент, рівний 550 Нм. Безпосередній впорскування в двигуні з подвійним турбонаддувом і типові точні настройки M гарантують, що двигун чуйно відгукується на щонайменше натиснення педалі акселератора, забезпечуючи вибухове прискорення і впевнену тягу.

Численні інновації, такі як полегшений кований колінчастий вал нової конструкції, покращують динаміку, знижують витрату палива і забезпечують ідеальну развесовку по осях, близьку до 50:50. Результат: безпрецедентна динаміка, вражаюче підкреслюється безпомилково впізнаваним «голосом» двигуна M.

Витрати пального і викиди СО2.

BMW M3:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 8,8 (8,3)
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 204 (194)
Цифри в дужках відносяться до транспортного засобу з 7-ступінчастою M трансмісією з подвійним зчепленням і функцією Drivelogic.Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації.Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у офіційного дилера BMW.Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено.Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.
Наверх