BMW iPERFORMANCE. ВІДКРИВАЮЧИ НОВІ ПОЧУТТЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW 7 серії з технологією iPerformance.

BMW iPERFORMANCE. ВІДКРИВАЮЧИ НОВІ ПОЧУТТЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW 7 серії з технологією iPerformance.

Запас ходу та потужність двигуна BMW TwinPower Turbo, у поєднанні з ефективністю електродвигуна: BMW 7 серії з технологією eDrive з програми BMW EfficientDynamics (BMW 740e, 740Le та 740Le xDrive) поєднує в собі найкраще з двох світів. Як результат – значне зниження витрати пального та відповідне зниження рівня викидів

при збереженні динамічних характеристик, що дозволяє ще інтенсивніше відчути комфорт та особливу атмосферу BMW 7 серії.

Моделі BMW eDrive 740e, 740Le і 740Le xDrive доступні з 2016 року. Наведені цифри є попередніми технічними характеристиками.

КОНЦЕПЦІЯ АВТОМОБІЛЯ.

Розкішний седан BMW з повноцінними динамічними якостями в будь-яких режимах руху, який демонструє при цьому мінімальні витрати пального. Завдяки комфорту та динаміці BMW 7 серії з приводом eDrive відповідає всім вашим очікуванням. Емблема eDrive на кормі автомобіля вказує на наявність електроприводу. Серед усього цю модель відрізняє запас ходу на електротязі: автомобіль здатний подолати 40 кілометрів (37 кілометрів з повним приводом xDrive) з нульовими викидами та без

витрат пального. Навіть в змішаному циклі викиди CO2 BMW 7 серії з системою eDrive складають всього 49 г/км (53 г/км з приводом xDrive). Високовольтна батарея встановлена під заднім сидінням, що дозволило зберегти достатній для розміщення великого багажу обсяг багажного відділення – 420 л. Спрямована в майбутнє концепція автомобіля по-справжньому унікальна.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ХАРАКТЕР ВОДІННЯ.

Будучи підключаємим гібридом (plug-in hybrid), BMW 7 серії з приводом eDrive оснащений декількома режимами водіння, за допомогою яких водій може помітно впливати на реальну витрата пального. На практиці результат в першу чергу залежить від вибору режимів водіння, а в другу – від персонального стилю керування

автомобілем. Коли батарея повністю заряджена, автомобіль може подолати 40 км (37 км з приводом xDrive) повністю на електротязі, після чого в справу вступить бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo для оптимальних економічності та запасу ходу.

ТРАНСМІСІЯ.

Потужний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo та високоефективний електродвигун eDrive надають руху BMW 7 серії з технологією eDrive. Сукупна потужність системи досягає 240 кВт (326 к.с.), при цьому витрата пального в змішаному циклі становить 2,1 л/100 км (2,3 л/100 км з приводом xDrive)*. Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive забезпечує оптимальне зчеплення з дорогою. Поєднання цих технологій BMW EfficientDynamics дозволило створити інноваційний та виключно економічний автомобіль, що володіє в той же час повноцінної динамікою та стабільністю в будь-яких дорожніх умовах.

* Значення витрати пального та викидів CO2 є попередніми і на даний момент не підтверджені. Значення залежать від розміру шин.

Інноваційний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від водіння завдяки активній віддачі потужності та чудовій реакції на низьких оборотах, демонструючи при цьому відмінну економічність та низький рівень викидів.
4-циліндровий бензиновий двигун – відмінний приклад реалізації сучасних технологій. Для збільшення динаміки та зниження витрати пального BMW застосовує технологію TwinPower Turbo з повністю регульованим приводом клапанів Valvetronic та системою зміни фаз Double-VANOS, а також безпосереднє впорскування пального. Це дозволяє двигуну працювати з оптимальним співвідношенням потужності та економічності в усіх діапазонах навантажень, що, в свою чергу, допомагає економити пальне. Цей силовий агрегат входить в лінійку двигунів EfficientDynamics і розвиває 190 кВт (258 к.с.) потужності та 400 Нм крутного моменту.

Електродвигун з рідинним охолодженням, що входить до складу гібридного приводу plug-in hybrid, інтегрований у трансмісію автомобіля. Потужність двигуна становить 70 кВт (95 к.с.), Крутний момент – 250 Нм. З цим двигуном автомобіль може проїхати до 40 км (37 км з приводом xDrive*) повністю на електротязі, при цьому максимальна швидкість становить 120 км/год.
Коли водій прибирає ногу з педалі акселератора, електродвигун переходить в режим генератора, що приводиться в рух колесами автомобіля, і перетворює кінетичну енергію в електрику в ході процесу, відомого як рекуперація. Ще більшою мірою рекуперацію можна досягти при гальмуванні. При натисканні педалі гальма до певної межі автомобіль сповільнюється тільки за рахунок електродвигуна, який в цей час перетворює в електрику ще більше кінетичної енергії. Ця «безкоштовна» енергія може потім використовуватися для живлення електродвигуна або для живлення електрообладнання автомобіля. Така схема дозволяє знизити витрату пального та значно підвищує економічність водіння.

* Наведені дані є попередніми та на даний момент не підтверджені. Дані наведені для 17- та 18-дюймових шин зі зниженим опором скочуванню.

Високовольтна батарея BMW 740e/Le безпечно розташована під заднім сидінням, не займаючи простір багажного відділення. Як результат – багажне відділення лише трохи менше, ніж у стандартної моделі (420 л).
Батарею можна зарядити за допомогою вхідного в комплект кабелю від звичайної домашньої розетки з напругою 230 В або на загальнодоступній зарядній станції. Під час поїздки електродвигун час від часу виступає в якості генератора, перетворюючи кінетичну енергію в електрику (рекуперація), яка накопичується в батареї.
Завдяки літій-іонній технології високовольтна батарея з рідинним охолодженням відрізняється високою щільністю енергії і порівняно компактними розмірами. При ємності 9,2 кВт/го батарея може миттєво віддати електродвигуну до 70 кВт (95 к.с.) потужності. Повністю заряджена батарея дозволяє BMW 740e/Le проїхати до 40 км* (37 км з приводом xDrive*) повністю на електротязі, при цьому максимальна швидкість обмежена до 120 км/год.

* Наведені дані є попередніми та на даний момент не підтверджені. Дані наведені для 17- та 18-дюймових шин зі зниженим опором скочуванню.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ЖИВЛЕННЯМ.

Інтелектуальне керування електроживленням – один з основих каменів концепції BMW eDrive. Система координує роботу всіх компонентів приводу з метою досягнення максимально можливої економічності при збереженні високої динаміки в русі. Інтелектуальне керування електроживленням оптимізує співвідношення потужності та економічності гібридного приводу, заздалегідь підбираючи найбільш підходящу схему роботи. Наприклад, система використовує дані навігаційної системи для аналізу маршруту та вибору ділянок дороги і дорожніх ситуацій, найбільш придатних для роботи електродвигуна або для підзарядки високовольтної батареї.
У ситуаціях, коли двигун внутрішнього згоряння буде мати менший коефіцієнт корисної дії (ККД), система включає підвищену передачу, забезпечуючи більш високий ККД. В цьому випадку двигун внутрішнього згоряння виробляє додаткову енергію, яка використовується для підзарядки батареї через електродвигун/

генератор, після чого зекономлену енергію можна буде використовувати для руху на електротязі або для підтримки ДВЗ. Система також контролює роботу електродвигуна/генератора, що перетворює кінетичну енергію в електрику при русі накатом і при гальмуванні. У поєднанні з режимом ECO PRO система інтелектуального керування електроживленням адаптує всі системи автомобіля, включаючи все додаткове обладнання та функції комфорту, для додаткової економії пального та збереження високої економічності.
За допомогою перемикача eDrive водій може вибрати один з трьох режимів роботи електроприводу. При запуску автомобіля за замовчуванням активується режим AUTO eDrive (гібридний). Режим MAX eDrive дозволяє рухатися повністю на електротязі зі швидкістю до 120 км/год. У режимі Battery Control зекономлена електроенергія зберігається для подальшого використання.

При запуску автомобіля за замовчуванням активується режим AUTO eDrive, тобто режим гібридного приводу. В цьому режимі водій може використовувати ряд переваг виключно ефективного електроприводу. Залежно від завантаження автомобіля та рівня заряду батареї автомобіль може рухатися повністю на електротязі на швидкості до 120 км/год. Спеціальний індикатор в комбінації приладів повідомляє водію про рівень використання автомобілем електроенергії, а також вказує момент, при якому потреба в додатковій енергії призведе до автоматичного запуску двигуна внутрішнього згоряння.

Режим MAX eDrive – це режим чистої електротяги, в якому електропривід забезпечує максимальну віддачу. Водій може активно задіяти педаль акселератора, не включаючи при цьому двигун внутрішнього згоряння, а автомобіль зможе розігнатися до 120 км/год. Коли потрібна додаткова тяга, можна в будь-який момент увімкнути ДВЗ за допомогою важеля коробки передач або різко натиснувши педаль акселератора до спрацьовування кік-дауна.

У режимі Battery Control автомобіль приводиться в рух тільки двигуном внутрішнього згоряння, при цьому батарея заряджається до обраного водієм рівня. Зекономлена електроенергія зберігається для подальшого використання при русі в електричному режимі.

Після введення пункту призначення в навігаційну систему предиктивна (прогнозуюча) система керування електроживленням аналізує запланований маршрут з урахуванням як постійних значень (таких як обмеження швидкості), так і інформації в реальному часі про поточну дорожню ситуацію. Потім система ефективно використовує режим їзди тільки на електричній тязі з урахуванням ситуації, перш за все щодо ділянок маршруту, де це буде найбільш ефективно, наприклад в міських пробках.

ЗАРЯДЖАННЯ.

Процес заряджання високовольтної батареї виключно простий при використанні звичайної побутової розетки або зарядного пристрою BMW i Wallbox з великої програми товарів та послуг 360° ELECTRIC. Безліч загальнодоступних зарядних станцій ChargeNow будуть у вашому розпорядженні під час поїздки.

Автомобіль можна зручно зарядити вдома від звичайної домашньої розетки з напругою 230 В, при цьому батарея повністю заряджається приблизно за чотири години. Зарядний роз’єм автомобіля знаходиться під кришкою на лівому передньому крилі. Все, що вам знадобиться для заряджання батареї, – вхідний до комплекту автомобіля кабель, який можна зручно та безпечно зберігати в ніші багажного відділення за лівим заднім колесом. Спеціальне ущільнення захищає зарядний роз’єм і вилку від атмосферних опадів. Замість традиційної розетки можна використовувати настінний зарядний пристрій Wallbox, який забезпечує більш високу потужність заряджання, значно скорочуючи час зарядки. Процес заряджання високовольтної батареї можна легко контролювати за допомогою обрамляючого зарядний роз’єм світлодіодного кільця, що світиться. Крім цього, дані про стан батареї передаються в мобільний застосунок BMW ConnectedDrive. Залежно від ряду факторів, наприклад, потужності джерела живлення, а також кількості працюючих під час зарядки споживачів енергії в автомобілі та використання зарядного пристрою Wallbox, розряджена високовольтна батарея повністю заряджається приблизно за 2 години 45 хвилин. Крім цього, при зарядці від зовнішнього джерела салон автомобіля можна заздалегідь прогріти або охолодити перед поїздкою. Оскільки значна частина шляху долається на електротязі, транспортні витрати можна значно знизити.

Автомобіль можна зарядити від домашньої розетки за допомогою вхідного в комплект кабелю, а також в ході поїздки на загальнодоступних зарядних станціях за допомогою спеціального кабелю з програми аксесуарів BMW. Таким чином, після відвідування, наприклад, торгового центру водій зможе продовжити поїздку з «повним баком» і з нульовим рівнем викидів. Зарядний роз’єм автомобіля знаходиться під кришкою на лівому передньому крилі. Все, що вам знадобиться для заряджання батареї, – це вхідний до комплекту автомобіля зарядний кабель, який можна зручно та безпечно зберігати в ніші багажного відділення над аркою лівого заднього колеса. Для зарядки автомобіля на загальнодоступних зарядних станціях вам знадобиться кабель з програми аксесуарів BMW. Час заряду залежить від різних чинників, наприклад сили зарядного струму та кількості працюючих в автомобілі енергоспоживачів.

Спеціальне ущільнення захищає зарядний роз’єм і вилку від атмосферних опадів. Обрамляюче зарядний роз’єм світлодіодне кільце, що світиться, дозволяє легко контролювати процес заряджання. Навігаційна система та мобільний застосунок BMW ConnectedDrive надають водію інформацію про розташування та доступність відповідних зарядних станцій.

Авторизація на зарядній станції та щомісячний облік оплати електроенергії здійснюється за допомогою купуємої окремо карти ChargeNow, що надається сервісом мобільності BMW ChargeNow.

Зверніть увагу: ChargeNow – це платний сервіс з програми 360 ° ELECTRIC.

ЗВ’ЯЗОК.

Завжди на зв’язку з вашим BMW: крім сервісів дистанційного керування BMW Remote, таких як дистанційне замикання автомобіля, ви можете використовувати деякі особливі функції гібридного приводу за допомогою вашого смартфона (під управлінням iOS або Android). Це дозволяє вам завжди бути в курсі витрати пального та економічності вашого BMW 7 серії з приводом eDrive. Сервіси BMW на всі випадки життя можна використовувати як в автомобілі, так і поза ним.

Мобільний застосунок My BMW Remote App для iOS та Android відображає різну інформацію про стан вашого BMW, таку як місце розташування автомобіля, рівень заряду батареї та запас ходу.

Процес зарядки можна контролювати віддалено за допомогою таймера week-to-view, а температура в салоні регулюється віддалено, щоб заздалегідь підготувати автомобіль до поїздки. Пункти призначення, інтересуючі об’єкти та адреси зарядних станцій можна легко переслати в автомобіль прямо з програми.

Крім цього, застосунок My BMW Remote App оцінює ефективність кожного перевезення та дає корисні поради, наприклад, про те, як економічніше керувати автомобілем та збільшити його запас ходу.

Приємно охолоджений салон автомобіля влітку і тепле повітря взимку: автономна кліматична установка BMW 740 e/Le робить це можливим. За рахунок застосування електричного компресора кондиціонера та безрезервуарного електричного нагрівача система автоматичного кондиціонування повітря працює майже безшумно навіть при вимкненому двигуні. Для кожного дня тижня можна запрограмувати три часи від’їзду.

За півгодини до запланованого часу система запускає вентиляцію, обігрів або охолодження повітря, встановлюючи за допомогою інтелектуальної системи керування в салоні автомобіля обрану температуру. Керування системою здійснюється за допомогою контролера iDrive в автомобілі або за допомогою сумісного смартфона із застосунком BMW ConnectedDrive.

Якщо високовольтна батарея досить заряджена, автономна кліматична установка працює незалежно від того, підключений автомобіль до зовнішнього джерела живлення чи ні.